Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Benim doktorum da normal diyor. Bakalım seninki ne diyecek. Kısa döngülüsün diyor. Bu dert değil der hep. Ama tabi benim de aklıma menapoza mı giriyorum sorusu gelmiyor değil, Allah korusun. Bakalım doktor hangi ilacı kullandıracak neler diyecek sana

Canım herhangi bir şey yok regl de olmadın dün içim. Rahat etmedi tekrar test verdim 0 ,100 dü oda regl beklıorm olursa direk gideceğim
Oy kuzum ikinci teste de mi gittin hakkında hayırlısı olsun kuzum, önemli olan sağlıkla gelmesi .

Tam olarak dediğim bu işte, heyecanla gidip kan vermek. Sanırım ben de öyle gidip kan versem, aynı senin gibi olurum. Sürekli bi umut gidip veririm ama kendimi frenliyorum. Hem psikolojik olarak hem fizyolojik olarak zorlu bi süreç benim için. İdrarda görmeden kan vermeyi de düşünmüyorum.

Evet canım adetin gelince doktoruna görün bakalım. Pes etmek yok yola devam. Bunun bir süreç olduğunu biliyoruz sürece bu negatifler de dahil, sonunda pozitife kavuşacağız inşallah

Elimde dgl işte beni en iyi sizler anlarsınız çok teşekkür ederim canım senin kaçıncı günün peki

Aynen canım hayırlısı olsun inşallah eczaneden aldım bakılm bu sefer test

İlaç ve iğne etkisiymis bunlar.
İlk aşılamam olduğu için bilmiyorum. Zaten hamileliği değil de başka bir şey mi var acaba diye düşündüm

Insallah bakalim bu bekleyiş cok zor
Hem de nasıl zor.. benim de 7. Günüm oldu bugün. Zaman akmıyor resmen. Hiç de birşey hissetmiyorum... ama bir sürü topik okudum bir haftadır. Aşılamaya hamiş kalanlara baktım. Ve çoğu belirti göstermemiş. Tutmadı diyenin bebişi olmuş Rabbim bizlere de mucizelerimizi bahşetsin inşallah

Aminn insallah

Kızlar ben 2. Aşılamaya başlıyorum. Bugün gittim kontrole ilaclar yazıldı fakat eczanede klomen yokmuş. Doktorlar görüstü mecburen iğneliye geçildi. Bugün gonal-f başlıyorum. Cuma kontrol var.

Kızlar ben 2. Aşılamaya başlıyorum. Bugün gittim kontrole ilaclar yazıldı fakat eczanede klomen yokmuş. Doktorlar görüstü mecburen iğneliye geçildi. Bugün gonal-f başlıyorum. Cuma kontrol var.
Bende 3.aşılama gonol f iğne oldum canım çok şükür tuttu takip yapıyoruz hayırlısı ile. Sende gönlünü ferah tut inşallah bu sefer olur.,

edahandro fnd_50 kizlar gittim doktora.
İlcedeyiz ile doktora git, ilde biraz oyalandik eve döndük derken ancak fırsat buluyoruz yazmaya.

Doktora bu yumurtlamadan sonra 10. Gün hep regl olduğumu söyledim. Bunun 14 gün olması gerektiğini, bebeğin beslenmesi olgunluğuna gelmiyor yumurta demek gibi birşey söyle.

Letu ilacı verdi. Bu ilaçla süreç 14 gün olacak gibi birşey de dedi.
Sabah akşam 5 gün kullanacağım.
27 Eylül de doktora gideceğim.
7 yumurtam varmış.
Birde pko olup olmadığıni sordum. Az göründüğünü ama tam etkisi olmadığını söyledi. Yumurtan fazla ama pko olanlar kadar değil dedi.
edahandro
7 yumurta sence nasıl ? Yumurta ne kadar çoksa o kadar kalitesizlesir diye bir yerde okuduğumu hatirliyorum.

Bende 3.aşılama gonol f iğne oldum canım çok şükür tuttu takip yapıyoruz hayırlısı ile. Sende gönlünü ferah tut inşallah bu sefer olur.,
İnşallah bu sefer içimde farklı bir umut var bilmiyorum ama hayırlısıyla olur inşallah. Burda 3 tane ilaclı aşılama oluyor. Tutmazsa sonra iğneliye geciliyor. Eczanede klomen olmadığı için mecburen iğneliye gectiler. Şimdi ilk iğnemi eşim yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…