Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Evet üzülmek yok. Olursa ama sonsuuuuzzz çok çok çok sevineceğiizz. Allah en güzelini verecektir hakkında hayırlısı olsun.

Canim benim ilk asilamam.
Pazartesi doktora gideceğim, ne ilaç verecek hiç bilmiyorum.
Paylaşırım bu bilgileri öğrenince.
Hepimiz bebek sahibi olalım insallah
Canım şimdi biraz heyecanın vardır diye tahmin ediyorum, yarın doktorun seni güzel güzel yönlendirecektir hakkında hayırlısı olsun. Yarın Bizi habersiz bırakma güzel güzel yumoşların olsun inşallah

Evet üzülmek yok. Olursa ama sonsuuuuzzz çok çok çok sevineceğiizz. Allah en güzelini verecektir hakkında hayırlısı olsun.
Amin canım benim iyili varsın bu süreçte gerçekten insan destek istiyor ve bu süreci yaşamayan hiçkimse anlamıyor Allah senden razı olsun herkesi çok rahatlatıyorsun rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin şeninde benim gibi yaş 35 beni çok iyi anladığımı düşünüyorum

Evet pahalı 4 kutu gonalf iğnelerine 10.500 ödedim 10.000 de Aşılama Sonuç koca bir 0 birdaha Aşılama yaptırmam boşa zaman ve para kaybı tutma şansida düşük %15 direk tubbebek yaptircam biraz ara verdim
Wauuww ne kadar pahalıymış. Gerçekten gonalf la üst üste aşılama yaptırmaktansa tüp bebek mantıklı kızlar. Klomen 80tlydi. Şimdi 120 olmuş. Devede kulak kadarcık. Gonal-F çok pahalıymış.

Allah sizlerden de razı olsun kuzum. İnan ben de sizin sayenizde ayaktayım, sizlerden güç alıyorum, yalnız olmadığımı görmek beni rahatlatıyor iyiki varsınız canım ah 35 yaşı bilmem mi, zamanla yarışıyor gibi hissediyorum kendimi. Ocak doğuluyum. Ocakta 36 olacağım ve treni kaçırıyor hissi gerçekten çok yıpratıcı. Rabbim nasip ederse inşallah kuzum bu ay kavuşacağız meleklerimize

Ayy bende öyle hissediyorum hakikatten koz bende ocak 11 doğumluyum sende bir oğlak kadınısın

Ayy bende öyle hissediyorum hakikatten koz bende ocak 11 doğumluyum sende bir oğlak kadınısın
Ben kovayım, yükseln burcum oğlak. Ve kovadan çok oğlak burcu özellikleri gösteririm oğlakım da denebilir evet çok disiplinliyiz. Zaten yaptığım tabloya bakınca bile oğlak olduğum anlaşılıyor aşırı özenli, titiz, detaycı

Canım geçmiş olsun benimde tutmadı hakkımzda hayırlı olsun üzülme

Benim de 37 yasim

Öyle düşünme sakın canım neden tren kaçsın.
Ben geç evlendim çevreme gore, geç bir yaşta atandim, Aralık'ta 38 oluyorum, 6 ay oldu atanali mesela
Cevremdekileri iyiki dinlememisim.bu yaştan sonra olmaz diyenleri.
İnşallah gebelikte de bu ay istediğimiz haberi alırız

Öyle düşünme sakın canım neden tren kaçsın.
Ben geç evlendim çevreme gore, geç bir yaşta atandim, Aralık'ta 38 oluyorum, 6 ay oldu atanali mesela
Cevremdekileri iyiki dinlememisim.bu yaştan sonra olmaz diyenleri.
İnşallah gebelikte de bu ay istediğimiz
İnşallah kuzum bakalım yarın sabah testi tekrarlayacağım inşallah daha belirgin bir çizgi görürüm
Kaçıncı gün yaptınız testi ?

İnşallah kuzum dediğin gibi olur. Ben 28 yaşında evlendim ama o zamanlar bebiş düşünmemiştik. Sanıyordum ki isteyince hemen olacak. Malesef Öğrendim ki isteyince hemen olmuyormuş önemli olan sağlıkla hayırla gelmesi Rabbim doğru zamanda kavuşturacaktır elbet bizleri bebişlerimizle

Aminnnn
Ben de 29 yaşında anne oldum şükürler olsun
İstediğim ilk ay hamile kalınca öyle olacak sandım 35 kadar sıkı sıkı korundum. Sonra gördüm ki olmuyor 1.5 senedir
Aşılama vesile olur inşallah.

Oy ne güzel kuzum bir evladın var inşallah ona da kardeş gelir. Bu ay ilk aşılamanda hamiş olursun inşallah canım

10. Gün yaptım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…