Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Çok takılacak bir durum değil canım doktorunun dediği gibi diyetle birlikte düzelir İnşAllah Havuç suyu içiyorum demiştin ya onu bıraktın mı geçen birinin suyu azmış o da içiyordu artsın diye.
Amin canım çok zor bu diyet aç kalıyorum resmen stresliyim ama olsun yeterki suyu normaya dönsünhavuç suyunu biraktım çoktan 3 hafta geçti bile ama normale hala dönmedi birde en kötüsü doktor iyi konuşmadı şeker diğilse eğer diyor demek genetik sorunu var ben bütün testleri yaptım detaylıda yapıldi sorun çıkmadı ama ondan hiç iyi diğilim ayın 1 güzel haberler verir doktor diye umut ediyorum

Yok kuzum almazmı 70 bin paramız çıktı işte dedi ikincini ücretsiz yaparım eşimde bana dedi o zaman ücretsiz olsa bile ben istemiyorum sen birde bu tedavilere katlanasın çok zordu diyor sanma görmüyorum dedi bana gerçekten çok zor sürec.Amin canım Amin.Tez bir zamanda sanada nasip etsin karşına iyi doktorlar çıksın bu çok önemli

Canım çok sevindim hamile olmana
Doktorum kesinlikle hatası vardı ki bu süreçte ucretsiz yapicam dedi. Yoksa umutlarinda değil, tutmadı deyip çıkıyorlar işin içinden.
Hangi vitaminleri kullandın canım ?
Kesinlikle öyle canım yoksa neden yapsınki ücretsiz.Bak bunları kullandım benden sonra bunlarla hamile kalan oldu.

Eklentiler

• IMG20230704180440.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 41
Kesinlikle öyle canım yoksa neden yapsınki ücretsiz.Bak bunları kullandım benden sonra bunlarla hamile kalan oldu.
Ben de az önce omepa Q10 sparişini verdim iki tane eşime bana diye edahandro sağolsun bugün ondan öğrendim ben de.impryl dengi maxijino kullanıyordum önceden de şimdi gene başladım az kaldığı için taa eskiden kalmaonu da alacağım şimdi tekrar inositol içeren. Bide incir hurma kabak çekirdeği falan kuruyemiş topladım dün dedim önce kendi kendimi tedavi edeceğim sonra doktordan medet umcam diye. İnşallah faydası olur bize de

İnan bende her zaman o grupta sen ve bir kaç kişi vardı çok istiyordunuz epimiz istiyorduk aklıma geldiğinizde size dua ediyorum inşallah mucizeniz sizleri bulsun inanmak ve sabretmek en önemlisi birde zorlamayın kendinizi ben hiç aklımda yoktu hiç bir çabada yapmadım bir bakmışım hamileyim ondan öncesi bir düşüğümde vardı Mart'ta kaybetmiştim Mart'ta tekrar hamile kaldım rabbim ol derse oluyor dilerim sen ve isteyen herkese nasip etsin

Şeker ve karbonhidrat a dıkkat et bişey olmaz korkma Günler çok hızlı geçiyor hemen büyüyorlar erken doğmasına rağmen o hallerını bile özledim şimdiden 2 ayı devirdik hersey ufak ufak halloluyor uykusuzluk var tabı olmaz mı ama hepsı birgun gecıyor tadını çıkart

Ordan çıkınca eve nasıl döndüm bilmedim bile hatda devletten çocuk alıb buyutmek için karar almıştık randevu bile almıştık
Allah yüzünüze baksın canım acılarınızın emeklerinizin karşılığını en güzel şekilde versin inşallah bize de haber ber sonucunu inşallah yolunda gider güzel haberlerini alırsın

Ola bilir ben söylemiştim kendisine bu
vitaminleri unutmuşumgüzelce beslen bu çok önemli canım bizim gibiler pat diye malesef kalamıyor illa dört dörtlük olmalısın

Sağol canım amin inşallah babaannemlerden biliyorum ben de o erkek baskısını o yüzden çok iyi anlıyorum çok iyi hatırlıyorum hatta o hafta misafir mi ne vardı deneyemeyeceğiz bile diyordun Allah büyük işte ol der olur çok şükür az kalmış sağlıkla kolaylıkla kucağına da al inşallah

Saçma sapan konuşmuş doktor yok genetik sorun ola bilir bazıları testlerde görünmüyor belki yutmasında sorun var diyor yoksa ne kadar zor olsa bile diyeti yaparım yeterki normale dönsünAyy kuzum ne güzel işte büyüyor minnoşun MaşAllah

Ola bilir ben söylemiştim kendisine bu
vitaminleri unutmuşumgüzelce beslen bu çok önemli canım bizim gibiler pat diye malesef kalamıyor illa dört dörtlük olmalısın
Olcam canım valla azmettim olacağım önce kendi kendime şifa olacağım dedim bu defa hormon testlerimi de yaptırdım ctesi sonuçları çıksın ona göre önce kendim çalışacağım yani kadın doğum doktorları çok yardım etmiyor çünkü ne yiyelim ne içelim yönlendirme yapmıyor anca tüp bebeğe geçince yönlendiriyorlar. Ben de tüp bebek yaptırabların kullandıklarından kopya çekeyim dedim en mantıklısı de mi inşallah bize de nasip olur ama bu ay ama üç ay sonra acelede etmeyeceğim artık

Diyetisyen takibinde misin canım? Çok aç kalmakta iyi değil. Sen rabbime emanet et bebeğini Allah’ın izniyle hiç bir şey olamayacak

Ya tek başına bı sebep asla değil kuzum içini ferah tut sen Doktorlar söylüyorlar yinede ister istemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…