Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Yaaa kuzum benim nasıl gidiyor günlerin?korkutma ama😀şaka şaka bu kadar bekledim hazırım gece uykusuz kalmaya😆Benim aslında modum düşük doktor suyun fazla dedi şimdi 1 hafta diyet dedi yapıcan sonra yanıma gel dedi şekerim çıkmadı ola bilir diyor diyet yaparsın normale döner suyun duam bu normale dönsün🙌🏻
Çok takılacak bir durum değil canım doktorunun dediği gibi diyetle birlikte düzelir İnşAllah ☺️ Havuç suyu içiyorum demiştin ya onu bıraktın mı geçen birinin suyu azmış o da içiyordu artsın diye.

Sağol canım evet gördüm seni burda :KK43:( Bizim nasibimizde zorlu yolla olacak demek ki sonu güzel olsun yeter ki , umudumuzu yitirmeyelim yine de Allah büyük. 48 yaşında tüp bebekle bile oluyorsa senin neden olmasın canım. Ben de eğer olmazsa yaza doğru tüp bebek deneyeceğim artık, anca o zaman maddi olarak yer verebiliriz. Bakalım bir kez daha aşılama yapacağım ama bir ay ara mı versem üst üstemi olsam karar veremedim. Sen hangi aşamasındasın şimdi onu yazdığını görmedim
Benim bebek içimde 3 gündür canım ☺️
4 tanecik yumurta toplandı, bunun bir tanesi dollenebildi, esimdi sorun olmamasına rağmen erkek faktorunden dollenemedi diğerleri. O bir tanesini de transfer ettiler. Benimde ondan dolayı hiç umudum yok.

Maddi açıdan gerçekten çok yıpratıcı bir süreç, net bir fiyat yok, ne kadar süreceği de belli olmuyor, içine girdikten sonra alınan ilaçlara göre tutar belli oluyor, ilaçlar da her kontrolden sonra ve çok pahalı. Maddi açıdan da yıprattı bu süreç, son zamanlar artık elimizdeki avicumuzdaki bitti borç alıp tamamladık. 1 haftaya kadar sonuç belli olacak. Bir mucize olsun diye dua ediyorum. Sizlerin de duasına talibim.

Yaa dimi ne ortamlar kurduk kaldırdık 😂 iyiyim bebeğim çok şükür. Normal hayatıma döndüm iş güç uğraşıyorum, yılbaşından sonra hsg çektircem bakalım neler olacak ☺️ Sen nasılsın bebiş nasıl? ☺️
Aşkım ben de yılbaşından sonra çektirmeyi düşünüyorum 😊

@TASUU Niqu Niqu @imagination forever Safransari Safransari @dra21 @Tikabasa @aynurland @destinesiaa @Papatyamaviss @Perlitik @fnd_50 @sezen0782 melisaa93 melisaa93 bebekheyecani bebekheyecani @Afratafrac @beyons @Mervenur277 @melegim can @mutluanne2779
Eski bir topicten kopya çektim isimleri bu arada mümkün değil ezbere yazamazdım😂etiketlemediklerim de dahil buradaki yeni arkadaşlar da dahil merhaba canım kızlar😍sahalara geri döndüm diyecem de ıssız buralar artık.bikaç haftadır takip etmeye başladım gene.etiketlemediklerim de dahil tüm hamile olanlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, kimisi doğurdu bile Allah sağlık sıhhat versin, benim gibi hala uğraşanlara da Allah bir an önce bize de nasip etsin o mucizeyi inşallah..
hatırlayanlar vardır ocakta başlayan diş maceram zehirlenmede dahil başıma gelmeyen kalmadığı için martta soğuyup çıkmıştım burdan.Hala bitmedi dişim 11 ay oldu şaka gibi 😔 ama bir heves yine başladım bu ay aşılama yaptırdım tutmadı şaşırmadık tabi😂 şimdi bir hevesle vitamin şu bu sarıldım yine. Sizlerden de hayır duanızı istiyorum, beni de ekleyin ne olur dualarınız arasına🙏🙏❤️❤️
Yaaaaa sonunda döndün demek 💃💃💃 o zaman dans. Eski grubu o kadar özlüyorum ki. Hoş geldin bebişim. İkimiz de güzel haberler alırız inşallah artık 🌸

4 tanecik yumurta toplandı, bunun bir tanesi dollenebildi, esimdi sorun olmamasına rağmen erkek faktorunden dollenemedi diğerleri. O bir tanesini de transfer ettiler. Benimde ondan dolayı hiç umudum yok.

Maddi açıdan gerçekten çok yıpratıcı bir süreç, net bir fiyat yok, ne kadar süreceği de belli olmuyor, içine girdikten sonra alınan ilaçlara göre tutar belli oluyor, ilaçlar da her kontrolden sonra ve çok pahalı. Maddi açıdan da yıprattı bu süreç, son zamanlar artık elimizdeki avicumuzdaki bitti borç alıp tamamladık. 1 haftaya kadar sonuç belli olacak. Bir mucize olsun diye dua ediyorum. Sizlerin de duasına talibim.
Yaa hiç bilmiyordum canım 😔 Allah inşallah sağlıkla devam ettirir hayat verir içine bunca derdin emeğin sonuna oh be iyiki dedirttirir , hep dua edeceğim 🙏🙏

Yaaaaa sonunda döndün demek 💃💃💃 o zaman dans. Eski grubu o kadar özlüyorum ki. Hoş geldin bebişim. İkimiz de güzel haberler alırız inşallah artık 🌸
Döndüm canım vallaha tek dişi kalmış canavar gibi 😂😂 aynen ne güzeldi ben hiç yetişemezdim size😂😂 valla özlemişim herkesi. İnşallah güzel haberlerimizi hep birlikte alırız 🙏❤️

Ya canım sağol Allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur. Sana da baktım gördüm gebe olduğunu 😍Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. En son aşılamaydı ben bıraktığımda doğru.o olmadı tüp bebek birinci deneme olmadı ikincide mi oldu yani ? Allah bunca zorluğun emeğin sonunu güzel etsin sağlıkla kolaylıkla kucağına versin inşallah 🙏🙏
Amin canım Amin.Kuzum ben aşılamadan sonra yine takviye kullandım olmayınca gitdim tüp bebek yaptım çok güzel yumurtalar toplandı her şey iyi gidiyordu ama malesef en sonda 2 tane embriyom kaldı..ikisinde bana transfer etdiler doktora çok dedim ikisini koyma eğer olmasa başka embriyom yok..ama ısrarla dediki ikisini koyarsam şansın daha çok işte koydu hamile kaldım ve kimyasal oldu tabi ben yıkıldım çünkü başka embriyom kalmamıştı ve sıfırdan başlamak çok masraflı..gitdim durmadım doktorun yanına işte çok kötü olduğum için sözümü dedim tabi orda tartıştık doktorla ağlayarak hatda bana dediki sen doğal yolla hamile kala bilirsin ama kalsan bile kucağına alamazsın kaç defa sordum alamazmıyım kendim kalırsam hayır alamazsın dedi ve bittim orda çıktım ordan ve eve gelince bir kaç gün geçtikten sonra doktor bize geri döndü sizi dedi görmek istiyorum..ben yeniden gitmek istemiyordum çünkü evimden çok uzak ve bu yolu gitmek birde bana iyi gelmiyordu ama gitdim ve bana vitaminler yazdı bunları kullanıcan dedi..kullandıktan sonra dedi ücretsiz yeniden yapıcam ama genetiğe bu defa göndericem..tabi bende çok sevindim eşimle başladık kullanmaya ve bir baktım hamileyim🥰🤗ama bu haftalara o doktorun sayesinde hep stresli geçti çünkü bana demişti kucağına alamazsın işte bu sözler hep kulağımda oldu her muayineye gidince stresten bayılacak gibi oluyorum😕öyle yani canım

Amin canım Amin.Kuzum ben aşılamadan sonra yine takviye kullandım olmayınca gitdim tüp bebek yaptım çok güzel yumurtalar toplandı her şey iyi gidiyordu ama malesef en sonda 2 tane embriyom kaldı..ikisinde bana transfer etdiler doktora çok dedim ikisini koyma eğer olmasa başka embriyom yok..ama ısrarla dediki ikisini koyarsam şansın daha çok işte koydu hamile kaldım ve kimyasal oldu tabi ben yıkıldım çünkü başka embriyom kalmamıştı ve sıfırdan başlamak çok masraflı..gitdim durmadım doktorun yanına işte çok kötü olduğum için sözümü dedim tabi orda tartıştık doktorla ağlayarak hatda bana dediki sen doğal yolla hamile kala bilirsin ama kalsan bile kucağına alamazsın kaç defa sordum alamazmıyım kendim kalırsam hayır alamazsın dedi ve bittim orda çıktım ordan ve eve gelince bir kaç gün geçtikten sonra doktor bize geri döndü sizi dedi görmek istiyorum..ben yeniden gitmek istemiyordum çünkü evimden çok uzak ve bu yolu gitmek birde bana iyi gelmiyordu ama gitdim ve bana vitaminler yazdı bunları kullanıcan dedi..kullandıktan sonra dedi ücretsiz yeniden yapıcam ama genetiğe bu defa göndericem..tabi bende çok sevindim eşimle başladık kullanmaya ve bir baktım hamileyim🥰🤗ama bu haftalara o doktorun sayesinde hep stresli geçti çünkü bana demişti kucağına alamazsın işte bu sözler hep kulağımda oldu her muayineye gidince stresten bayılacak gibi oluyorum😕öyle yani canım
Ne kadar zalimce ya niye öyle demiş ne kusurun varmış mis gibi yumurtaların çıkmış işte , kendi hatasını sana mı yüklemiş,ikisini birden koyma demişsin bide, ne vijdansızca ya.. kendi hatası olduğunu bildiği için de ücret almadı tabiki.. zaman geriye alınmaz canım çok şükür ki bu olmuş sonuna kadar sağlıkla ilerlesin inşallah , çok yıpranmışsın inşallah kucağına aldığında hepsini unutturur bebişin sana 🤲

Yaa yerim. İçinde olduğunu bilmek bile insanın yüzünü güldürüyor. Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşAllah 🤲🏻

Canım çok sevindim hamile olmana
Doktorum kesinlikle hatası vardı ki bu süreçte ucretsiz yapicam dedi. Yoksa umutlarinda değil, tutmadı deyip çıkıyorlar işin içinden.
Hangi vitaminleri kullandın canım ?

Allah böyle doktorların tepesinden baksın ne diyim vicdansız adi pislikler

X