Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Töbe Töbe, çarpılmadı mı o dakka İnsanlar iyice şuursuzlaştı, olmazsa diğerine senin kocan senin üzerinde bize ders versin diyeceksin o olacak

Yaa bende artık buralarda olmasam da senin geri döndüğüne çok çok sevindim İnşAllah sana bana ve bekleyen herkese en yakın zamanda nasip olur 11 ay mı geçmiş vay be. Ama muhabbetlerimiz dün gibi aklımda
Ya evet ne güzeldi valla eşim diyo zaten eskisi gibi yazacaksan hiç yazma diye adamın yüzüne bakmadan hı hı deyip geçiştirip elim gözüm hep burdaydı sağol canım arkadaşım seni de gördüm bikaç kere burda yazdığını fazla girmiyorsun farkettim ,sen ekstra bişey yapmadın mı canım doktora falan gidip ilaç bişeyler

Yuhhhhh. Gerçekten yuhhhhh. Nasıl insanlar içerisinde sağlam psikoloji ile kalmaya çalışıyoruz gerçekten. İyi yapıyorsun valla onu tak bunu tak ohooo sonu yok.
Takmamayı yeni yeni
Ögrendim canım ben normalde her şeye takıntılı biriyim kız olur diye degil ama takıntım salakça konuşmları hatta stresten gebelik alerjisi bile oldum buda erkek doguma ve düşüge sebep olur dedi cildiye doktorum. Artık umursamıyorum hatta bu günden sonra inşallah kız olur demeye başladım benim eşim tek erkek kaynanam yüzünden sorun yaşıyorum ve istemiyorum erkek

Ay yuh diyorum pes diyorum. Haspam yorum yapmak haddine mi senin

Kıyamam inşallah artık hızlıca hallolur. Yormuştur bunca zaman seni çok.

Sağol iyi dileklerin için kuzum. Allahım tez zaman da sana ve isteyen herkese de yaşatsın inşallah bu duyguyu
Yormaz mı hayattan soğuttu valla ( şimdi de bi ısındım tekrar olacak başaracağım kafasına girdim
Amin canım Allah razı olsun

Walla kızlar sevayd bizi bulmadan ben sevayd ı buldum, gecen hafta, marttan beri grmıuordu. Bn merak ediyordum arada bakıyordum hrp, AA bı baktım girmiş hemn özelden yazdım

Klomen kullandım olmadı canım. Hamileyken gittiğim doktoruma gittim o da muayene etti bir problem yok yılbaşına kadar bekle sonra hsg çektir dedi. Bu süreçte genetik testlerimizi yaptırdık pıhtılaşma varmış bende. Kayıp sebebimiz belki de bu. O yüzden yeni bir gebelik olursa iğne kullanıcam. İnşAllah kısa zamanda nasip olur ikimize de ve tabi bekleyen herkese

Cnm bnım çok uğrastın yaa, evet konuştuk buay aşılama yaptırmıştın, rabbim isteyenlere, uzun süre bekleyenlere, tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin dualarımdasın
Allah razı olsun canım inşallah, amin bekleyen herkes için inşallah tutmadı canım nasip , tekrar bir hevesle sarıldım bakalım.

Walla kızlar sevayd bizi bulmadan ben sevayd ı buldum, gecen hafta, marttan beri grmıuordu. Bn merak ediyordum arada bakıyordum hrp, AA bı baktım girmiş hemn özelden yazdım
Haha canımsın aynen bikaç haftadır sinsi sinsi takip etmeye başladım aşılama için bakıyordum daha çok bugün esti bi ortaya yazayım dedim valla çok özlemişim ben yine beceremiyorum tabiki kalabalık olduğunda siz nasıl takip ediyonuz hemen yazıyonuz ben tıngır mıngır nerde kalmıştım diye sayfada kaybolup geriden geliyom

Amin canım amin inşallah hsg den de temiz çıkar hag sonrası gebe olanlardan olursun belki biz de artık bulantıydı cinsiyetti falan bunları konuşuruz inşallah

Canım ne iyi etdin geri döndünen çok pes etmemeğine sevindimhep sandımki kesin pes etdi çıktı diyedişin için gecmiş olsun 11 ay oldu bileAşılama canım bende tutmamıştı bende tüp bebek bile kimyasal oldu ne yollardan geçtim çok şükür şimdi hamileyimAllah sanada nasip etsin edicekte yeterki pes etme devam

Amin canım amin inşallah hsg den de temiz çıkar hag sonrası gebe olanlardan olursun belki biz de artık bulantıydı cinsiyetti falan bunları konuşuruz inşallah
Amiiin inşAllah dediğin gibi olur Dimi ya o günlere geçelim artık Kocalarımıza eziyet edelim, gıcık olduğum insanlara gereken cevabı vereyim istiyorum

Etıketı gorunce ayy dedım nolııyy hoşgeldin kuzum Rabbim gönlüne göre versın Ben doğurangıllerdenım peşimde Niqu var sahı nasıl gıdıyor ne kadar kaldı
Yaaa kuzum benim nasıl gidiyor günlerin?korkutma amaşaka şaka bu kadar bekledim hazırım gece uykusuz kalmayaBenim aslında modum düşük doktor suyun fazla dedi şimdi 1 hafta diyet dedi yapıcan sonra yanıma gel dedi şekerim çıkmadı ola bilir diyor diyet yaparsın normale döner suyun duam bu normale dönsün

Ya canım sağol Allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur. Sana da baktım gördüm gebe olduğunu Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. En son aşılamaydı ben bıraktığımda doğru.o olmadı tüp bebek birinci deneme olmadı ikincide mi oldu yani ? Allah bunca zorluğun emeğin sonunu güzel etsin sağlıkla kolaylıkla kucağına versin inşallah

Amiiin inşAllah dediğin gibi olur Dimi ya o günlere geçelim artık Kocalarımıza eziyet edelim, gıcık olduğum insanlara gereken cevabı vereyim istiyorum
Aynen valla benimki dakka bir dibimde homurdanmaya başladı hemen daha dedim dur yeni girdim selamlaşma faslı gibi biraz uzar sonra valla bak eskisi gibi çok vakit harcamıycam diye pazarlık ediyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…