Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar bugün adet oldum maalesef bu ay tutmadı progestan bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum erken geldi sanırım.biraz bu ay tekrar 2.aşılamayı düşünüyorum

Dediğine inanmaktan başka çarem yok küçük bir yer burası ve bir tek bu klinik yapıyor. İnşallah gerek kalmaz spermler iyi gebe olarak gelirsin belki dedi. Argifertili sabah akşam kullanıyor eşim daha bir kutu bitmedi canım öneririm size de tüp bebek öncesi düzelir spermler

Erken gebelik testi alıp evde gün gün bakmayı düşünüyorum canım değer 2.4 gelince biraz üzüldüm tabi 6. Günde olsa tutmuş olsa 5 in üstünde olurdu gibi düşünüyordum
Erken gebelik testi ile kaçıncı günden itibaren bakmak gerekiyor canım aşılama günü hariç bugün 7. günüm benim edahandro canım sen de bilirsin :)

Kızlar yumurtlamam bugun yarın olucak ama şu 2 gündür sanki biri sağ gögsümün kenarından tutup çekiyor öyle bi sızlıyo ki yumurtlama belirtisi olabilir mi

Kızlar bugün adet oldum maalesef bu ay tutmadı progestan bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum erken geldi sanırım.biraz bu ay tekrar 2.aşılamayı düşünüyorum
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım ikinci aşılaman bebişine kavuşmanda vesile olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…