Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
kesinlikle paylaşma zaten ben de bu ay kimseye söylemedim ama düşün insanlar nasıl beynimi yemişse heves kalmadı. bazen düşünceli sandıkları yorumları içimizde deprem etkisi yaratabiliyor. bence ikiz olursa da açıklama :)) aaa ikiz oldu demek ondan bekliyomuşum dersin :))

canım konudan bağımsız olarak ne düşünüyorum biliyo musun aslında şu 1 ay dinlenmen iyi olacak ruhen ve fiziken çok emek verdin biraz kendini dinleme vaktin gelmişti. kasımda da bomba gibi başlarsın.
Canım Allah razı olsun. Moral ihtiyacımız olan tek şey. Bak senin planın da belli. Yolun belli. İnşallah hiç tüp bebeğe gerek kalmadan ilk aşılamanda bebeğine kavuşursun. Kavuşamazsan da dünyanın sonu değil. Ben artık bunu gördüm. Tüp bebekte şans çok yüksek. En son çare ona başvurursun ama Allahın izniyle gerek kalmayacak. Lütfen senden rica ediyorum bebeğin için modunu yükselt ve yarın ona inanarak git. O da senin onu istediğini hissetsin bebeğin sana gelecek kuzum

Ohooo sen daha başlamadan ümidim yok diyorsun Müslüman ümitvar olur. Olan da Allahtan olmayan da. Ama sen ümit et ki vücudun ona göre sinyal alsın. Olmazsa hayırlısı böyleymiş deriz ama umudunu kaybetme vücuduna kötü sinyaller gönderme

kendimi çok sıkıyodum bunla yatıp kalkıyodum ama artık saldım gitti. olursa da olmazsa da dediğin gibi kabul verirse de vermezse de şükür o moddayım. çok teşekkür ederim canım benim.. olumsuzluk yok merak etme :)

inş. gerek kalmasın kuzum senin de benim de ama kalırsa da napalım olsun deriz. Düşünceye alışmak zor galiba.sen de onu aştın en zoru oyduçsen rica edersen ben de yaparım bugün yarın duamı ederim yarın da artık hadi gel kerata bekletip duruyosun dicem :)

Hıc bellı olmaz bnım yengem aşılama ıle hamıle kaldı burda da görüyorum kalan cok valla Allah ol derse olur mıllete demeyi o yüzden uygun bulmuyorum belkı kötü niyetten degıl ama bı cümle kuruyolar kalbımız inciniyor

Ben sabah test yaptım asırı silik zor gorunen cinsten hayalet gibi cizgi gordum iki farklı teste bıgun asılamamın 12. Günü olsaydı cizgi net yada en azından rahat gprunur sekilde belirginn olurdu kan testi vermeye korkuyorum net gormedende veremeyecem insallah hcg cok cok düsük oldugundan yeni tutundungundandır . Ama sanki hayal gordum aksam testi tekrarlayacam bakalım

Ama sılık de olabiliyor sankı ıns hamişsindir

Canım de olma ihtimali çok çok yüksek atsana buraya testi. Yarın koyulaşacak mı bir bak bence o bebek

Canım idrar olsa erken çıkmaz daha derdim ama kana daha erken düşüyor. O sebeple inan bende yorum yapamıyorum. Sen gene yarın bi idrar testi yap kuzum. Varsa idrara düşecektir inşallah moralini yüksek tut. Varsa başımız üstüne, yoksa da yolumuza devam edeceğiz.

Yaaa gerçekten miii testi tekrarla umarım vardırrrr etkisi geçmiştir harelde ben perşembe kanda baktırdım iğne etkisi filan kalmamıştı

Öyle yoksa da yeni bir plan en güzeli hayırlısı olsun bakalım tekrar aşılama yolları gözükücek harelde. Sence hemen mi yaptırsam tekrar yoksa beklesem mi hangisinin oranı daha yüksek

Öyle yoksa da yeni bir plan en güzeli hayırlısı olsun bakalım tekrar aşılama yolları gözükücek harelde. Sence hemen mi yaptırsam tekrar yoksa beklesem mi hangisinin oranı daha yüksek
Canım ben iki kez üst üste den yanayım. Şansın arttığını düşünürdüm ama prof hocamız şöyle demiş. Yine de bence üst üste yaptırıp sonra da başka yollara bakmak daha iyi bence kuzum. Sen bilirsin. Hemen hakkımı tüketmeyeyim dersen mola ver. Sen tüp bebeğe de gücümüz yetmez dediğin için pek birşey diyemiyorum Ama maddi olarak yeterliyseniz; iki aşılamanı üst üste yaptır, sonra üç ay kendin dene, sonra da tüp bebeğe geç derim. Bugünkü tecrübemle bunları derim. Ama maddi imkanın varsa üçüncü aşılamaya kadar da gidebilirsin bence. Üçüncü aşılaması tutan arkadaşlarımız var. Yok değil yani kuzum.

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-20-16-07-54-229_com.instagram.android.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 26
Canım ne yaptın nasılsın?

Canım nasılsın test yaptın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…