Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Merhaba hayır özellikle onun için bir ilaç verilmedi. Aynı şey benimde başıma geldi ben acilde verdim farklı çıktı normal doktorumda verdim farklı çıktı doktorum lab. Değişikliğinden dolayı olur düzenli talip yapacağız demişti korkmayın hayırlısı olsun hakkınızda 💕
Çok teşekkür ederim💞 yarın kan vereceğim çok heyecanlıyım. Güzel düşünelim güzel olsun 🙏

Kızlar doktorunuz amh baktımı benim doktorum hormonlara baktı ama amh hiç istemedi istesemmi test
canım ben önceden baktırmıştım rahim filmi çekilmeden hemen öncesindeydi zaten aç gitmiştim. sonradan istemedi tekrar seninki gerek görmemiş olabilir ama sanırım sağlık ocağı da yapıyor istersen kapsamlı test iste elinde olur.

kızlar benim aşılama yarın sabah olacak pek umudum yok o yüzden çok önemsemiyorum. Çevremde kim var kim yoksa düşünmeyi bırak kafaya takma diye diye hevesimi öldürdüler umarım rahatlamışlardır. tabi ki bebek istiyorum ama bunu artık derinlere gömmüşüm gibi hissediyorum. önümüzdeki ay bir aşılama daha denerim diyorum sonra bir iki ay sallayıp tüp bebeğe girişiriz diyorum. şu an tek düşündüğüm şey gonal f ve ovitrelle progestan sonrası gelen güçlü regl ağrısı. gözümde büyüyor.

kızlar benim aşılama yarın sabah olacak pek umudum yok o yüzden çok önemsemiyorum. Çevremde kim var kim yoksa düşünmeyi bırak kafaya takma diye diye hevesimi öldürdüler umarım rahatlamışlardır. tabi ki bebek istiyorum ama bunu artık derinlere gömmüşüm gibi hissediyorum. önümüzdeki ay bir aşılama daha denerim diyorum sonra bir iki ay sallayıp tüp bebeğe girişiriz diyorum. şu an tek düşündüğüm şey gonal f ve ovitrelle progestan sonrası gelen güçlü regl ağrısı. gözümde büyüyor.
Canım umudunu kaybetme bebeğine inan güven. İnsanlar kan emiciler inanki ben de bıktım yıldım. Kimseye de anlatmıyorum. Tüp bebek sürecimden de kimseye bahsetmeyi düşünmüyorum. İkiz olursa o zaman açıklarım. İnşallah yarın bebeğine kavuşursun kuzum

Canım benim aşılama istemedi doktorun ama tüp bebeğe geçince dün kan aldılar. İlaçları amh ya göre ayarlayacağız dediler.
canım konudan bağımsız olarak ne düşünüyorum biliyo musun aslında şu 1 ay dinlenmen iyi olacak ruhen ve fiziken çok emek verdin biraz kendini dinleme vaktin gelmişti. kasımda da bomba gibi başlarsın.

X