Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama dün gittiğiim tüp bebek merkezi Gonal-F nin kaliteli yumurta gelişmesine yardımcı olduğunu, şansı arttırdığını söyledi. Benim kendi aşılama doktorum bana Gonal-F yazmamıştı, çünkü ona o kadar para vereceksen tüp bebek yaptırmak daha mantıklı demişti. Aşılamayla o kadar para boşa gitmesin demişti. Yani maddi durumu el veren arkadaşlarım Gonal-F ile deneyebilir aşılamalarını. Daha etkili oluyor anladığım kadarıyla. Ve dikkatimi çekti tablomuzda da hamile kalanlar Gonal-F hamilesi, o sebeple bu bilgiyi paylaşmak istedim sizlerle.

Canım nasılsın test yaptın mı?
Yok valla yapmadım adet bekliyorum ben Dün sabahtan başlayan lekelenmem devam ediyo. Dünden beri pedle dolanıyorum ama pedde hiçbir şey yok sadece bir damla kahverengi leke vardı. İlk hafif pembeydi şimdi sadece kahverengi ve arada pas rengi gibi sadece peçeteye silince gelen bir lekelenmem var. Ama tuhaf olarak kasık ağrım yok sadece aşırı bel ağrım var. Kasık ağrım günde bir iki kere birkaç dklık vurup gidiyo. Progestanın etkisinin sürdüğünü düşünüyorum onun için bence tam sökülemiyo bugün yarın adetim gelir bence

Canım de olma ihtimali çok çok yüksek atsana buraya testi. Yarın koyulaşacak mı bir bak bence o bebek
Ay vallah canım o kadar umudum düsükü insallah oyle olur bana güzel bir umut olur .. cok ama cok silikti evde degilim suan ki fotoda gorunmezdi zaten ama 12. Gün olsa belirgin olurdu bilmiyorum yarın tekrarlarım testi
Canım de olma ihtimali çok çok yüksek atsana buraya testi. Yarın koyulaşacak mı bir bak bence o bebek

Bana yerleşme gibi geldi kuzum yarın sabah idrar testi yaparsan çıkabilir umarım bebeğin seninledir

Ay vallah canım o kadar umudum düsükü insallah oyle olur bana güzel bir umut olur .. cok ama cok silikti evde degilim suan ki fotoda gorunmezdi zaten ama 12. Gün olsa belirgin olurdu bilmiyorum yarın tekrarlarım testi
Canım zaten silik çıkar. Eğer test bozuk değilse, yanıltmıyorsa, en ufak çizgi bile çıksa hamilesin demek oluyor. İğne etkisi geçmiştir bence şimdiye. %90 bebek var bence

Canım zaten silik çıkar. Eğer test bozuk değilse, yanıltmıyorsa, en ufak çizgi bile çıksa hamilesin demek oluyor. İğne etkisi geçmiştir bence şimdiye. %90 bebek var bence
Ay yok canım ya belki de cok hayali goruyorumdur zorlayınca ince cok ama cok silik o yuzden emin degilim yarın testi tekrarlayacam bakalım gerci elimde gebelik testi kalmadı ama alacam bir sekilde insallah insallah vardır

Tüp bebek şuan için imkansız maddi olarak yani şuanlık derken de uzun bi süreçte. Valla bende orda takılı kaldım hemen mi yaptırsak yoksa sonra mı eşim sonra yaptıralım biraz zaman geçsin en azından psikolojik toprlanırız diyor bende beklemek istemiyorum kaldım ortada bi karara varmam lazım

İnşallah yerleşmedir bende o bile yok ne lekelenme ne adet ne bebek hepsi negatif kafayı yedım sanırım iyice

ya bu seferki aşılamada bende mi istesem acaba doktorum uygun görmez kesin alakası yok der ama bilemedimmm

Bizlerede tüp bebekle vesile olur insallah canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…