2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Iyiler çok şükür. Alttaki bebekde kordon dolanmıştı boynuna o yüzden 1 hafta erken doğdular. Haftası tamamlansın diye 1 hafta kuvezde kaldılar ve ilk başta solunum doğal olarak yetersiz kalmış. Ama şimdi iyiler çıktılar çok şükür beslemeye çalışıyorum💕
Merhaba kaç kilo doğdular ben 35+5 im doktorum artık doğsalar bile küveze girmezler diyor sizin erkende değil neden küveze girdiler

Merhaba canım 35+5 oldum bende henüz doğurmadım kontrllere gidiyorum doktorum en fazla 1 temmuza kdr giderim dahada geçirmem ddi bayramda bile gelebilirler ihtimaller öyle ☺️🙏
Ayy maşaallah 🥰🥰 hayırlı güzel haberler alalım inşaallah 🌸 ben de 37+5teyim bugün kontrolüm vardı sancı falan çıkmadı. Haftasıyla uyumlu öyle takılıyoruz 😅

Canım hastanese kaç takım elbise zıbın vesayre kullandın birde kendine hasta bezi kaç adet gerekli oldu🙂
Ikizler için günde 2şer tane en az gerekti 24 saatte kirlenmese değişiyorlar. Çorap zıbın eldiven şapka lazım oluyor çünkü bulundukları yer zaten onlara uygun sicaklikta. 1 hafta kuvezdeydi benimkiler orasının sıcaklığı iyi. Hasta bezi 1 tane kullandım sadece ped yeterli oldu bana.

Ikizler için günde 2şer tane en az gerekti 24 saatte kirlenmese değişiyorlar. Çorap zıbın eldiven şapka lazım oluyor çünkü bulundukları yer zaten onlara uygun sicaklikta. 1 hafta kuvezdeydi benimkiler orasının sıcaklığı iyi. Hasta bezi 1 tane kullandım sadece ped yeterli oldu bana.
Teşekkür ederim cevap için bebislerin nasıl iyiler mi cinsiyetleri nedir

Merhaba erken degilmi seswryanlari genelikle 38 den sonra almiyorlarmj
Doktorum da 39’dan önce almam diyordu bana hep. Ama bizimki doğum kanalına girmiş ve erken büyüdü biraz. 35+5’te gittiğimizde 3200 gr ve 52 cm olmuştu kızımız. Bağırsakları da dolmaya başlamış bayramı geçirirsek kakasını yapacak dedi. Gelişiminde bir sıkıntı olmadığı için böyle uygun gördü🙏🏻

Doktorum da 39’dan önce almam diyordu bana hep. Ama bizimki doğum kanalına girmiş ve erken büyüdü biraz. 35+5’te gittiğimizde 3200 gr ve 52 cm olmuştu kızımız. Bağırsakları da dolmaya başlamış bayramı geçirirsek kakasını yapacak dedi. Gelişiminde bir sıkıntı olmadığı için böyle uygun gördü🙏🏻
Kilosu ve boyu maşallah çok iyiymiş nasil beslendinz ben 23 haftalık hamileyim 400 gram 600 olması.lazim neler tüketen laizm

Kilosu ve boyu maşallah çok iyiymiş nasil beslendinz ben 23 haftalık hamileyim 400 gram 600 olması.lazim neler tüketen laizm
Benim de hep standart eğride gidiyordu bebeğin kilo alımı 30.haftadan sonra hızlandı sanki. Mutlaka her sabah yumurta yedim ve kahvaltıda 1 dilim ekmeği geçmemeye çalıştım. Genelde 2 öğün beslendim. Her gün 1 porsiyon meyve yedim ama kendim kilo almamak için fazlasını yemedim. Tatlı çok severim ama pek tüketmemeye çalıştım. 1 aydır dondurma yiyorum ama 3-4 günde bir çok sevdiğim için güvendiğim bir yerden. Yani kısacası sağlıklı beslendim elimden geldiğince. Tabi ki kaçamaklarım olmadı değil 🙊Kendim 8.5 kg aldım

Merhaba canım 35+5 oldum bende henüz doğurmadım kontrllere gidiyorum doktorum en fazla 1 temmuza kdr giderim dahada geçirmem ddi bayramda bile gelebilirler ihtimaller öyle ☺️🙏
Maşallah canın inşallah zamanında sağlıkla gelir .benim karaciğer amzimlerim birden tavan yaptı yoksa hersey yolunda idi gene çok şükür erken fark ettik .
Bü günlere şükürler olsun 🙏

Maşallah canın inşallah zamanında sağlıkla gelir .benim karaciğer amzimlerim birden tavan yaptı yoksa hersey yolunda idi gene çok şükür erken fark ettik .
Bü günlere şükürler olsun 🙏
Benimde bacaklarım çok ödem yapıyor diye şimdide 21inde alalım dedi doktorum 37 haftalık olmuş oluyorlar heyecanlandım çok ☺️

Kızlar benimde bugün 35+6 doktor bayrama girmeden görmek istedi sancı cikti nst de ilk defa alttan muayene oldum . Kendimi kastiginm için sanırım canım acıdı biraz ama hemen geçti acısı hastaneden geçmeden boşuna evham yapmışım. 1 cm açıklığım çıktı ama eve gelince sancı devam ederse gelirsin demişti doktorum dinlenince geçti ben de gtmedim. Zaten hafta olarak da erken diye şuan beklemedeyim bakalim

Kızlar benimde bugün 35+6 doktor bayrama girmeden görmek istedi sancı cikti nst de ilk defa alttan muayene oldum . Kendimi kastiginm için sanırım canım acıdı biraz ama hemen geçti acısı hastaneden geçmeden boşuna evham yapmışım. 1 cm açıklığım çıktı ama eve gelince sancı devam ederse gelirsin demişti doktorum dinlenince geçti ben de gtmedim. Zaten hafta olarak da erken diye şuan beklemedeyim bakalim
Hadi hayırlısı inşaallah canım. Hayırla sağlıkla kolaylıkla gelsin 🥰

Benimde bacaklarım çok ödem yapıyor diye şimdide 21inde alalım dedi doktorum 37 haftalık olmuş oluyorlar heyecanlandım çok ☺️
Yaa tarih belli olunca gerçekten çok heyecanlı 🤩 yalnız 37. haftaya kadar gelmiş olman çok güzel canım maşaallah. Çok sevindim ben. İkizler genelde daha erken haftalarda gelmeye meyilli oluyor ama senin kuzucuklar uslu çıktı 😍😍

X