2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bizde 38+2 olduk hamd olsun Rabbimize beylikdüzü Hatice hocada kontrole gidiyorum fakat yoğunluktan sanırım ayın 23 mayısta kontrole gittim kalp atışları herseyi hamd olsun normal suyuda iyi dedi bir sonraki randevuyu ayın 5 hazirana verdi uzun değil mi sizce bu yüzden hastane değişikliği düşünüyorum kordonlarıda göremiyorum dedi ultrasondan sizce benmi pimpirikliyim
Yani sık çağırma durumu gebeden gebeye doktordan doktora değişebiliyor. Benim doktorum 32den sonra iki haftada bir çağırmaya başladı. En son 23 mayısta gittiysen 5 haziran uzun bir süre değil bence

Ben doğum için özel ebe ile anlaştım canım. Onun aracılığı ile bir doulanın egzersiz programına katılıyorum. Haftada iki akşam birer saat ders yapıyoruz
[/QUOTE

Ayy valla zaman yaklaştıkça bana bir korku gelip gidiyor😅🤣 ben de assemle çalışıyorum çok memnunum 🤓 bakalım doğuran yazsın inşallah😅

Ben doğum için özel ebe ile anlaştım canım. Onun aracılığı ile bir doulanın egzersiz programına katılıyorum. Haftada iki akşam birer saat ders yapıyoruz
Merhaba süreç nasıl oluyor özel ebe ile detaylı bilgi verme şansınız var mı acaba? Bir de ücretlendirme nasıl oluyor

Iyiler çok şükür. Alttaki bebekde kordon dolanmıştı boynuna o yüzden 1 hafta erken doğdular. Haftası tamamlansın diye 1 hafta kuvezde kaldılar ve ilk başta solunum doğal olarak yetersiz kalmış. Ama şimdi iyiler çıktılar çok şükür beslemeye çalışıyorum💕
Gözün aydın Rabbim hayirla buyutmeyi nasip etsin ♥️

X