2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim dökülüyordu omega kullandğmdan beri durdu ondan mı bilmiyorum ama sanki ondan gibi geldi bana
Canım bende kullanıyorum demir hapıyla omega içeren multi bir vitamin verdi doktorum ama aşırı derecede son zamanda dikkatimi çekti eşim bile farketmiş napsak ki bebek sağlıklı olsun yeter ama ne bileyim😁

Kızlar selam saçlarınız dökülüyormu benim saçlarım çok dökülmeye başladı
Bugün ben de onu geçirdim aklımdan. Normalde hamilelikte saçlar canlanır uzar dökülmesi azalır, lohusalıkta asıl dökülme falan başlar derler. Benim o biçim dökülüyor. Normalde de dökülürdü ama şimdi daha fazla sanki

Bugün ben de onu geçirdim aklımdan. Normalde hamilelikte saçlar canlanır uzar dökülmesi azalır, lohusalıkta asıl dökülme falan başlar derler. Benim o biçim dökülüyor. Normalde de dökülürdü ama şimdi daha fazla sanki
Bizde de hamile iken dökülür ..doğum da çıkar..çocuk seni tanımaya başlayınca tekrar dökülür derler 😊

Yaaaa yalnız değilmişim vallahi inşallah sonra düzene girer geçicidir canım 🤲🏻😁

Canım sen nasil oldun gectimi lekelenmelerin

Kızlar aranızda iki yumurta toplanıp hamile kalan var mı? Düşük amh lıyım ve sadece iki yumurta görünüyor

Kızlar selam cumartesi günü için başka bi doktora randevu aldım heyecanlıyım minnak ne alemde acaba 3 haftadır görüşmüyoruz kendisiyle 😇 kendi doktorum 22 ocakta raporum bitiyor hem görelim dedik hemde tekrar rapor yazdıracağım nasipse inşallah herşey yolundadır🤲🏻🥰

Kızlar selam cumartesi günü için başka bi doktora randevu aldım heyecanlıyım minnak ne alemde acaba 3 haftadır görüşmüyoruz kendisiyle 😇 kendi doktorum 22 ocakta raporum bitiyor hem görelim dedik hemde tekrar rapor yazdıracağım nasipse inşallah herşey yolundadır🤲🏻🥰
Ayy hadi inşaallah 😍😍Ben de 12 gündür görmüyorum ve cinsiyetini öğrenemeden geri dönmüştük. Bir daha ayın 27sinde gidicez inşaallah

A.slm ...
Ayy zaten o heyacan yok mu ..
Hayırlı si bebesini gör ..😊
Bende cumartesi gidiyorum ..geçen hafta dayamayip burdaki doktora gittim ama hareketleri falan göremedik pek..

melekpastrma melekpastrma
Kizlar aldığım cihaz geldi .
Kalp atışı duydum ..🥰bulmak biraz zor oldu ilk zamanlarda zorlanacagiz ..
Bugün göğüslerim inmişti ..midem de çok rahattı ..
Cihaz genel de cuma elime geçecek gibi görünüyordu ama erken geldi..iyi ki de gelmiş ..rahatladım biraz .

melekpastrma melekpastrma
Kizlar aldığım cihaz geldi .
Kalp atışı duydum ..🥰bulmak biraz zor oldu ilk zamanlarda zorlanacagiz ..
Bugün göğüslerim inmişti ..midem de çok rahattı ..
Cihaz genel de cuma elime geçecek gibi görünüyordu ama erken geldi..iyi ki de gelmiş ..rahatladım biraz .
Hadi gözün aydın canım 🥰

Kızlar aranızda iki yumurta toplanıp hamile kalan var mı? Düşük amh lıyım ve sadece iki yumurta görünüyor
Canım benim böyle bir sorunum olmadı ama emin ol tek yumurta ve bir sperm yetiyor önemli olan sayı değil sağlıklı embiriyo oluşması Allah nasip ettimi bak bizler tüp bebekle hamile kaldık Rabbim öyle bir mekanızma koymuş ki içimize labaratuvardakilerin yaptıkları işlemler doğal gebelikte kendiliğinden seçiliyor ve hamile kalınıyor fakat bizler dışarıdan yardım olmadan kalamadık ama çok şükür sonuçlarımız pozitif Allah herkese güzel haberler almayı nasip etsin bol dua et sabırlı ol inşallah gönlünün muradına erersin canım😇🤲🏻

X