2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar ben 15+4 deyim gobegim bi tik cikti cok degil ve 2 kilo verdim pek istahim yok oda sanirim yasadigim korkulardan stresden sizde gobusler ne durumda bazen daha şiş bazen iniyor bazen gogus agriyir bazen yok
Ben de kilo verdim 1 kilo çok normal aslında düzgün besleniyoruz dikkat ediyoruz yağ kaybediyoruz bence bi zararı yok bu durumun Göbeğmde sanki portakal varmış gibi Akşam yemeği sonra baya şiş sabahları portakal büyüklüğünde canım 13+3 oldum ben de
Birde 14.haftadan beri hatta daha erken gobegimde misir patlamasi gibi bi anda pit yapip geciyor herzaman degil bazen sizdede oluyormu boyle kelebek cirpasi damar atmadi goz seyirmesi gibi
Dünden beri seyirme gibi oldu ama tek atışlık happy mom uygulaması 1 saniyeden uzun dokunmaları artık hissedebileceğimizi yazmış. Ben daha bişey hissetmedim ama artık sen hissetmeye başlamış olabilirsin

Kizlar ben 15+4 deyim gobegim bi tik cikti cok degil ve 2 kilo verdim pek istahim yok oda sanirim yasadigim korkulardan stresden sizde gobusler ne durumda bazen daha şiş bazen iniyor bazen gogus agriyir bazen yok
Canım benim de bugün 14+3 oldu hafif bir şişkinlik gibi var. Sabah kalktığımda çok çok az kıyafetten belli olmuyor. Akşam yatarken şişiyor hormonal bişey heralde. Göğüslerim büyümüş dün gidip yeni sütyenler aldım kendime victorias secretten şımarttım kendimi . 32 b idi yanlış hatırlamıyosam 34c olmuş. Bir de kendime triko elbise ve beli lastkli bir pantolon aldım işe giderken giyecek bişeyim yok krizi yaşamaya başlamıştım sanırım ilk hamilelikte dışarıdan belli olması 20. Haftayı buluyormuş

Ben iste senin haftalarinda hissetmeye basladim benimde portakaldan biraz buyuk ama gecen hafta daha şisdi sanirim gazdi

Benim de gogusum hafif buyudu ben hep evde pijamayla oturdugum icin kiyafetlerimin olup olmadigini anlayamiyorum hep evdeyim doktor hamileligimin basindan beri istihrat et dedigi icin

Aynen sabah baya iniyor aksam sisiyor ben bide hic bisey yiyemiyorum istahim hic yok sirf bebek beslensin diye muz sut oyle seyler
Canım etrafındakiler hamile olduğunu biliyo mu ne zaman söyledin tüm aileye benim artık söylemem lazım kayınvalideme cinsiyet iyice netleşsin diye bekliyorum ama hiç söyleyesim gelmiyo

Yazdıklarınızla okadar beni duygulandırdınızki benim endişemi almak için uzun uzun yazmıssınız.
Ekimde sonu güzel olmasa çok an biriktirdik ve şuan sizin yazdıklarınızdan sonra kırmızı olmadıkca korkamayacağım olumlu düşüneceğim.
İyiki burası ve sizler varsınız, cuma ilk kontrol var dua edin

İştah demişken ilk başta öylemiydiniz bilmiyorum iştahım çok açık ve gögüslerim adeta roket Gece üzerine biraz yatacak gibi oldugumda tekrar pozisyon degıstırıyorum oyle acıyor

Canım etrafındakiler hamile olduğunu biliyo mu ne zaman söyledin tüm aileye benim artık söylemem lazım kayınvalideme cinsiyet iyice netleşsin diye bekliyorum ama hiç söyleyesim gelmiyo
14+3 ben daha annemlere 2 gün önce söyledim ya kötü tecrübeler yaşayınca insan garantiye almak istiyor. Tüp bebeği, düşüğü her şeyi geçtim çocuk istediğimizi bile bilmiyorlardı şok geçirdiler

Maşallah kızlar herkesin keyfi yerinde çok şükür Allah bu günleri nasip etti darısı tüm bekleyenlere inşallah benimde karnım gece çok çıkıyor ama gündüz normal bişey yok gibi ayrıca karnımın içi acıyor gibi oluyor bazen korkuyorum sol kasığıma doğru nette araştrıyorum normal gibi duruyor 13+3 üm bende iştah konusu iştah yok ama mecburen beslemek için bebeği 2-3 saatte bir bişeyler yiyorum

Ohh iyi acaba bi ben mi böyleyim sorunlu bi psikolojim mi var diye düşünmüştüm sevindim

Nasil yani soylemedinmi benim basindan beri biliyorlar yakin ailem arkadaslarim kalanlarada instagramdan 31 aralikta ilan ettim bu arada benim 12+5 de kizdi 15+2 de gittigimde yine kizdi yani netlesti melekde zaten onun ismi daha hamile kalmadan kizim olursa melek koyucaktim

Benim sadece annemler teyzem ananem felan biliyo onlara yakın oturuyoruz eşimin ailesi uzakta söyleyemiyorum endişe etmekten de yoruluyorum ama elimde değil Instagramda nasıl bi paylaşım yaptın genel duyurmak için

Benim sabahları daha az akşama doğru iyice şişiyor. Ama yavaş yavaş başladı büyümeye. Kendi göbeğimden bir tık farklı sanki. Çoğu şişkinlik ve gaz bence. Gerçi bir hafta sonra dört aylık oluyoruz yavaş yavaş büyümesi normaldir herhalde

Son düzenleme:
Hadi hayırlı haberlerle gel inşaallah benim iştahım ilk haftalarda pek yoktu. Tatlıdan soğumuştum ve sürekli yoğurtlu şeyler yemek istiyordum. Göğüslerim ilk baştan beri şişti. Sutyenlerimi falan hep değiştirdim. Pamuklu sporcu sutyeni gibi olanlardan aldım çok rahatlar.

Benim tüp bebek tedavimi annemle babam biliyordu sadece. Bir de eşimin ailesi. O yüzden onlar gebeliğimi başından beri biliyor. Ama çevreye on gün önce duyurmaya başladık abilerim amcalar teyzeler falan yeni öğrendi

Seninle aramızda iki hafta vardı canım demek ki normal benim de anca söylemem Eşimin ailesi uzakta onlara gidip sürpriz yapmak istiyorum biraz karnım çıkınca Şubat ortasında gibi onlar duyunca bütün sülale duyacak zaten gören de anlar gittiğimde. Bu hafta söyleyelim dedim önce telefonla ama bi stres oldum hazır değilmişim duyurmaya erteledim 26 ocakta kontrol var 16 hafta bitecek belki o gün arar söyler iki hafta sonra ziyarete gideriz

Benim sadece annemler teyzem ananem felan biliyo onlara yakın oturuyoruz eşimin ailesi uzakta söyleyemiyorum endişe etmekten de yoruluyorum ama elimde değil Instagramda nasıl bi paylaşım yaptın genel duyurmak için
Benim ogun dogum gunumdu esim ben ve bebegimizin ultarason goruntusuyle yeni yaşım +1 ile gibi bi paylasim yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…