2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hanımlar ben bugun reglm oldum transfer hazırlıklarına yarın başlıyoruz inşallah. Transfer neye göre oluyor kacıncı gun oluyor bilginiz var mı
Canım selam benim bugün adetin 3. Günü bugün muayene oldum ve ilaç verdi doktor 20sinde kontrole çağırdı 25 I yada 26 si transfer dedi 20 sinde muayenede Aralık 25 I yada Aralık 26 olacağını söyleyecekmiş eğer ki 25 inde transfer olursam 17.günde transferim yapılmış olacak inşallah

Dikkat dikkat OKSAPARIN canını çok mu yakıyor ??
Bu Oksapar olmasa herşey çok güzel olacak mı diyorsun ??
Şimdi sana minimum acıyla Oksapar yapmayı anlatıcam
Araştırmalarım sonucu bulduğum şey şudur ki iğneyi yapmadan önce vücudunuzda gezdirin iğneyi sokmadan önce bi kaç yerde deneme yapın yani bi kaç noktanın üzerine koy ve neresi hassas değilse (ki bazı yerlerde hiç hissedilmiyor) oraya iğneyi yapabilirsin
Ve ilacı yavaş yavaş veriyorsun yanma olduğu zamanda hemen üflüyorsun işte bitti
Oksapar kabusun olmaktan çıksın deneyin canlarım

Kızlar selam, ben de ayın 7 sinde transfer oldum beni de ekleyebilirsiniz. 3.gün çift transfer. İlk iki gün sol kasığımda bakmalar oluyordu umutlanmıştım ama sonra gitti. Şimdi hiçbir şey hissetmiyorum, üzülüyorum haliyle.

Aşkitom pınarım hamiş olanlara hamile emojisi koysan daha şirin olmaz mı

Canım hoşgeldin bende 3. Gün çift embriyo ve 7 sinde transfer olmuştum belirti olmaması normal çünkü çok yeni ve küçükler moralini bozma

Arkadaşlar troidim yüksek çıkmış 6 lardaymis doktor taze transfer demişti şimdi rahim dinlendirme daha uygun olur dedi buarada da troidi düşürmeye çalışacak ilaçla.bence doğru karar oldu ama çok sabırsızlanıyorum ignelere bugün basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…