2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar hepinize teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah hepimiz bu denememizde başarılı olur evlat sahibi oluruz. ❤️❤️
Hemşireme yazdım erken yapmışsınız dedi biz 30 ve üzerini kabul ediyoruz test gününüzde tekrar yapın dedi ilaca devam edin dedi. Yani oo tebrikler modunda değildi 😥😥 kan istediğim doktor da 15 olmasını çok düşük buldu ve çok erken yaptığın için böyle. Sağlıkla yükselmesini bekleyeceğiz dedi. Bu süreçte dinleneyim mi işe başladım çünkü dedim. Bunlara inanma bunlar çok saçma şeyler. Artık sen normal bir gebelik sürecindesin. Normal yol yerine tüp bebek oldu sadece. Ama geri kalan her şey normal artık. Normal gebenin yapacağı şeyi yap ekstrasına gerek yok dedi
Hayırlı uğurlu olsuun

Hoşbulduk . Benimki de aralığın 15inden sonra görünüyor.
Benm doktorun özel kliniği var. Ama işlemlerini ota jinemed Hastanesi'nde yapıyor. 4 tane iyi kaliteli embriyolarım var. Ama sınıflandırmasını bilmiyorum söyledikleri tek şey 4 tanesinin kalitesi de güzelmiş. Şuan Yasmin ve ecopirin kullanıyorum. Lucrin Depot 3.75 aldım onu ne zaman vurcagim belli değil pazartesi doktor kontrolüm var tekrardan. Sizde durumlar nasil 🌸
Merhaba bende aynı hastanede bu ay transferim olacak, sanırım doktorlarımız da aynı Ar.Ç mı? Benim daha yumurta toplanmadı en büyüğü 15 mm yumurta toplama süreciniz nasıl geçti inşallah çok güzel sonuçlar alırız hep birlikte 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhaba bende aynı hastanede bu ay transferim olacak, sanırım doktorlarımız da aynı Ar.Ç mı? Benim daha yumurta toplanmadı en büyüğü 15 mm yumurta toplama süreciniz nasıl geçti inşallah çok güzel sonuçlar alırız hep birlikte 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba. Hayır benim doktorum Mehmet koç. Onun aslında özel kliniği var yumurta toplama transfer ameliyat işlemlerini jinemedte yapıyor. 3 4 gün sonra muhtemelen toplanır yumurtalariniz. Sayı fazlaysa bı kaç gün ağrınız oluyor. Ben 5 gün önce transfer oldum beklemedeyim . Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah 🙏

Benimki iyi kalite dendi 8 hücreli falan ama içimde bir boşluk var. Umarım yanılırım ve sizin bebişiniz de sıkıca tutunur size.
Kuzum dünde ben böyleydim. Ama biraz araştırma yaptım belirtisi olmadan öğrenen çok kişi olmuş sonra düşündüm ve daha çok küçük oldukları için olmayabilir dedim tekrar yükseldi modum 🙈
Arkadaslar beni de eklermjsiniz foruma 4 aralıkta 2 embriyo transferim gerçekleşti.. benimle aynı zamanda yaptıranlar betahcg baktirdi mi acaba
pinar7834 pinar7834 😁😁😁😁

Yumurta toplanırken aldığımız anestezi hafif oluyor değil mi bende reglin 3. Günü itibari ile meriofert kullandım günde bir tane iki gün sonra dozumu yükseltti doktorum işte bugün gittiğimde de cetrotide verdi hatta göbeğim şişti ve kaşınıyor , daha önce bir yavrum oldu ama yaşamadı erken doğum oldu 7 aylık doğdu 45 gün yoğun bakımda kaldı ama toprağa girdi yavrum melek oldu uçtu elimden Allah büyüktür ki hiç isyan etmedik veren de alan da o, doğumdan sonra iki senedir deniyoruz iki kez aşılama yaptık olmadı bizde dedik beklemeyelim doktorumuzda tüp bebek yapalım yenisi doğmadan acınız hergün daha fazla büyür dedi öyle işte kardeşim nedense böyle bir içimi dökmek istedim çünkü buradaki insanlar gerçekten çok tertemiz iyi niyetli geliyor bana birbirimizin duasına ihtiyacımız var , transfer sonrası çok heyecanlı oluyordur tahmin edebiliyorum sakinlikle huzurla bekleyin dualarla inşallah pozitif olduğunun haberini vereceksin sonra da ben Allah’ın izniyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Arkadaslar beni de eklermjsiniz foruma 4 aralıkta 2 embriyo transferim gerçekleşti.. benimle aynı zamanda yaptıranlar betahcg baktirdi mi acaba
4 Aralık transfer tarihim.iki embriyo transfer edildi. Bugün transferimin 7.gunu.İki gündür kahverengi lekelenme oluyordu ama bugün kırmızıya döndü rengi. Doktoruma söyledim her ihtimale karşı bir proluton depot yaptıralım dedi bir de kan testi isteyebilirsiniz acilde dedi. İğneyi yaptırdık kan testi sonucu da 55.07 çıktı. Çok şükür pozitifi gördük bugün. Darısı herkesin başına kızlar 😍😍🤩🤩🥰

4 Aralık transfer tarihim.iki embriyo transfer edildi. Bugün transferimin 7.gunu.İki gündür kahverengi lekelenme oluyordu ama bugün kırmızıya döndü rengi. Doktoruma söyledim her ihtimale karşı bir proluton depot yaptıralım dedi bir de kan testi isteyebilirsiniz acilde dedi. İğneyi yaptırdık kan testi sonucu da 55.07 çıktı. Çok şükür pozitifi gördük bugün. Darısı herkesin başına kızlar 😍😍🤩🤩🥰
Aaa benim de 2-3 gün lekelerim oldu doktor korkma normal dedi 🤷🏻‍♀️
Buarada hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah 🥰🙏🏼💐

Aaaaa canım hayırlı olsun 🎊🎊🎊🎊 harika gidiyoruz harika 🧿🧿🧿🧿🧿 sağlıkla ilerlesin gebeliğin inşallah 🙏🏻

X