2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

15 cıkması 6.gün için gayet iyi canım ben de normal sürecime devam ediyorum yatmak faydalı değil zaten normal hayata dönmeyi tavsiye ediyorlar buna takılma inş kat kat artacak olmasa hiç çıkmazdı
İnşallah canım benim evet kendini aşırı yormadan yani mesela bayram temizliği gibi temizliğe de gerek yok bu süreçte ama rutin hayat devam

Çok sevindim, teşekkürler ☺️ 7 aralıkta transfer oldum ben bugün 4. Günüm.
bitkisel çaylar içmeyin. bol bol portakal yiyin. bende transfer öncesi öyleydim. ama transfer gününe kadar mandalina portakal yedim sirkeli su ile boğazımı temizledim. geçti çok şükür. bide kafamı sıcak tuttum. malum önemli bir sürecin içindeyiz :)

bitkisel çaylar içmeyin. bol bol portakal yiyin. bende transfer öncesi öyleydim. ama transfer gününe kadar mandalina portakal yedim sirkeli su ile boğazımı temizledim. geçti çok şükür. bide kafamı sıcak tuttum. malum önemli bir sürecin içindeyiz :)
Evet öyle gerçekten, şuan çok daha iyiyim ☺️ benim ilk denemem olumsuz sonuçlandı, şuan çok korkuyorum . İlkinde aksilik bel ağrım vardı transfer öncesi, transfer ile birlikte arttı. Üstüne bir de kasık ağrısı eklendi derken transferin 6. Gününde regl oldum 😞 umarım bunda süreç çok güzel ilerler, güzel sonuçlar alırız 🥰🥰

Ne kadar çok 5 Aralık transferi var. Benim de öyle birimiz test yapsa sanki herkes yapacak gibi 😂😂 benim test günüm 18i. İlk günler çok kararlıydım beklemeye ama gün geçtikçe ne zorlaşıyormuş ya.

Evet öyle gerçekten, şuan çok daha iyiyim ☺️ benim ilk denemem olumsuz sonuçlandı, şuan çok korkuyorum . İlkinde aksilik bel ağrım vardı transfer öncesi, transfer ile birlikte arttı. Üstüne bir de kasık ağrısı eklendi derken transferin 6. Gününde regl oldum 😞 umarım bunda süreç çok güzel ilerler, güzel sonuçlar alırız 🥰🥰
Hani ilaçlar regl olmamızı engelliyordu bu ilaçları kullanırken regl olmazdık öyle okumuştum 😕

Ne kadar çok 5 Aralık transferi var. Benim de öyle birimiz test yapsa sanki herkes yapacak gibi 😂😂 benim test günüm 18i. İlk günler çok kararlıydım beklemeye ama gün geçtikçe ne zorlaşıyormuş ya.
Sorma nehir testi başlattı yarında biz yapacağız arkasından geliyoruz inş pozitif olarak devam ederiz hepimiz 🙏🙏🙏🥰😍

Aaa nasıl yani aldığınız progesteron iğne haplara rağmen mi adet oldunuz ? Benim de 5.-7.gün lekelerim oldu merak ettim 😏

Ben transeferimi oldum kızlar. su idrara sıkısık meselesi beni mahfetti yarım saat zorla durdum hala agrısı var belimde karnımda hala tamamıyla yapamadım.
İlaçlarıma ek doktorum bana enox iğne günde bi defa ve lipid serum yapmamı söyledi hafta da 1 kere.
Göbegimde yer yok günde 3 iğneye cıktı inş rabbim emeklerimizi bosa çıkarmaz

Canım benimki taze transfer. Yumurta geliştirici ilaçlar kullanmaya başladıktan sonra hiç kola falan içmedim ben çok içerdim. Her gün yarım avokado. Çiğ ceviz badem fındık. Günde 2den fazla kahve içmedim. Çay çok aramam zaten günde 1 2 bazen. Nar yedim transfer öncesi iki güne bir 1 tane narı komple yedim. Transferden bir gün önce kestim. Transfer sonrasına gelecek olursam 10 dk sonra hemen tuvalete kalktım ona canım çok sıkılmıştı başkaları kalkmamış. Sonra eve geldim işte yattım oturdum arada gezindim falan. 4 gün boyunca oturdum uzandım dizi falan izledim. Namazımı oturarak kıldım. Full yatmadım. Mesela yumurta toplama zamanı çok ağrım oldu ve yatmak istedim hep. Ama bunda herhangi bi ağrım sızım olmadığı için kahvaltımı kendim hazırladım yedim. Çamaşır attım sonra onu kurutmaya attım falan. Ama onun haricinde iş yapmadım. Mesela mutfaktan kendime bi şeyler aldım yedim ama bulaşığı eşime bıraktım. Yemek yapmadım. Belirtim olmadı bugün belim çok ağrıdı ama sadece onu diyebilirim.
Çok teşekkür ederim 💐 değeriniz sağlıkla kat kat artsin inşallah sevincimiz bol olsun. Sonrası artık daha çok dikkat etmek gerekir. Darısı bizlere inşallah 🤲 🧿

Kızlar hepinize teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah hepimiz bu denememizde başarılı olur evlat sahibi oluruz. ❤️❤️
Hemşireme yazdım erken yapmışsınız dedi biz 30 ve üzerini kabul ediyoruz test gününüzde tekrar yapın dedi ilaca devam edin dedi. Yani oo tebrikler modunda değildi 😥😥 kan istediğim doktor da 15 olmasını çok düşük buldu ve çok erken yaptığın için böyle. Sağlıkla yükselmesini bekleyeceğiz dedi. Bu süreçte dinleneyim mi işe başladım çünkü dedim. Bunlara inanma bunlar çok saçma şeyler. Artık sen normal bir gebelik sürecindesin. Normal yol yerine tüp bebek oldu sadece. Ama geri kalan her şey normal artık. Normal gebenin yapacağı şeyi yap ekstrasına gerek yok dedi
Canım moralini bozma. Doktorlar neden test günü verir çünkü bekledikleri değeri görmek için. Şimdi sen çok çok erken verdiğin için ki ben yerinde olsam doktoruma soylemeez ilaçlarına devam edip günümde haber verirdim. Belki 1 gün erken yapardım . Yani şuan için moralini bozacak hiç bir şey yok. Doktorda henüz çok erken olduğu için tabiki tam anlamıyla bir şey demez. Bu normal gebelerde de böyle. Senin duan kat kat düzenli artışı yönünde olsun ki inşallah öyle olacak 🤲

X