2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

D
Senin test günün gelmiş cnm benim doktora göre ama sen doktorunu dinle tabi
Diyelim ki yaptım çıkmadı sonradan yükselme ihtimali var mı ?
Şimdi açıkçası bugün okula gitmeye başladım ve rahat hareket edemedim okul öncesi öğretmeniyim şayet varsa ona göre hareket ederim yoksa da kasmayayım diyorum en çok bu yüzden hemen yapmak istiyorum

Bence azda olsa çıkar yani canım sonuçta 8.gün

Kuzum 5. Gün embriyosu ise bence de çıkabilir. Sonrasında 2 günde bir test gününe kadar kan vermen gerebilir artış takibi için. Hayırlısı olsun

bende zeki beydeyim. mükemmel biri ve ekibi de çok iyi. inşallah pozitif sonuçlar da alırız
Benim ilk gebeliğim onda oldu bunlar da tee o zamanın bebeleri bize baştan yapalım orta kalitede dedi ama biz imhaya kıyamadık,ben de bayılıyorum işine verdiği özene,çevremde soran herkese de öneriyorum,inşallah

Opu zor mu kizlar.carsamba günü olucam büyük ihtimal .çok heyecanlıyım
Gonal f ve cedrotide kullanıyoru . yumurta toplamadan kaç gün önce bırakılıyor acaba Benim de cuma günü yumurta toplanır dedi doktorum. Son çarşamba son kontrole gidicem. Tekrar o gün yazar mı bana.siz şuan ne kullanıyorsunuz

Opu günü 1. Gün mü sayılıyor mesela pteai toplantı cuma mı transfer olur sizde ölemiydi

Opu günü 1. Gün mü sayılıyor mesela pteai toplantı cuma mı transfer olur sizde ölemiydi
Yumurta toplamadan önceki son kontrol günü yumurta geliştirici iğneleri kestiniz mi.. yani çatlatma iğnesini vurulduğunuz gün kullandınız mı yoksa o gün sadece çatlatma iğnesi mi vuruluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…