2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transferin 3. Günü adet olacağım gibi sancı var, çok uyuyorum. Bide haşlanmış yumurta yedim midem bulanıyor. İlaçların etkisi ile oldu uyku bulantı ama adet sancısı canımı çok sıktı. Adet olucak gibi ağrı gidip gidip geliyor. Vajinamda da ara ara keskin bir ağrı hissediyorum 😭😭😭😭 beklemek çok zormuş çok
Adet gibi ağrı tutunma ağrısı da olabilir. Zaten adet belirtlileriyle gebelik belirtileri ilk etapta aynı oluyor canım o yüzden moral bozma.

Selam herkeseee🤗 ben @pinar78annesiyim ve en az sizin kadar bende çook ama cook heyecanlıyım😍 transferimize 2 gün kaldı Allah isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu🤗 siz anne olun bende anneanne olayım.🙏
Hoşgeldiniz 😍😍 inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun heyecanla bekliyoruz 🩷🩷 dualarınızda bize de yer verin 🤲🏻🤲🏻 herşey gönlünüzce olsun 🙏🏻

Selam herkeseee🤗 ben @pinar78annesiyim ve en az sizin kadar bende çook ama cook heyecanlıyım😍 transferimize 2 gün kaldı Allah isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu🤗 siz anne olun bende anneanne olayım.🙏
Canım anam hoşgeldin ❤️ hepimiz bekliyoruz haberler bundan sonra arka arkaya gelecek. Ama bu ilaybelis ilaybelis dün beni kızdırdı. Neyse ki bugün enerciiiiiiisi iyi. 😂

Hoş geldinizzz 💓 Rabbim bekleyen herkese tez zamanda kolaylıkla nasip etsin dualarınıza talibiz 🥰🥰 transferden sonra güzel haberlerle gelecek çok içten inanıyorum pinar7834 pinar7834 ❤️

X