2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kereviz duymadım ama maydanoz hiç yemeyin. Bide soda bile olsa asitli içecekler içmeyin

Merhaba kızlar

Aralık topiğini en başından beri okuyorum.Bende sizle sürecimi paylaşmak istedim

5 aralıkta 5.gün tek embriyo transferi oldum bende.Beni de listeye eklerseniz çok sevinirim @pinar7834.Bu benim 2. Denemem ilki temmuzda yapılmıştı pozitif oldu ama 7 haftalıkken kalbi çok yavaş attığı için durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım. Çok üzücü oldu benim için. Sonra süreçten soğumamak için tekrar başladım ama bu sefer de ilk transfer öncesi de yaşadığım aynı sorunu yaşadım rahmim kalınlaşmadı tekrar iptal oldu ve sonra tekrar ilaçlara iğnelere başladım ve 5 aralıkta transfer olmak nasip oldu. Test günüm 14 aralık ama ben yarın erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum çünkü geçen sefer 5. Güne denk gelen günde pozitifi görmüştüminşallah yine görürüm

Belirtilerim geçen seferle aynı kasık ağrısı var başka pek bir şeyim yok göğüslerde de dolgunluk hissi başladı bugün ama ilaçlardan da olabilir tabi o

İnşallah herkes bu ay sağlıkla bebişlerine kavuşur

Allah yardımcımız olsun emeklerimizi boşa çıkarmasın

Benim de 19 Aralık test günüm

Canım hoşgeldin inşallah vardır yarın heyecanla bekliyorum testini belirtilerinde varmış ne güzel çok sevindim senin adına inşallah ilk pozitifi senden alırız

Evde durmakta sıkıcı tabi ama bir kaç gün dinlenmekte fayda var tabi

Ben
Benimkide 5 Aralık canım hakkımızda hayırlısı olur inş aslında bende yarın erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum ama korkuyorum negatif cıkar diye

Ben

Benimkide 5 Aralık canım hakkımızda hayırlısı olur inş aslında bende yarın erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum ama korkuyorum negatif cıkar diye
İnşallah canım
Evet bende aynı sebepten hani ne ne kadar geç yaparsam belki daha kesin olur diye de düşünüyorum bi yandan

O bende de var ya sanki hiç yememişcesine midem kazınıyor bide ben aralıklı oruç yaptım uzunca bi süre açlığa alışkınım heralde ilaçlar yapıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…