2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben transferden 10 dk sonra tuvalete kalktım. Çünkü kliniğimdekiler öyle dedi. Ama sonra bi baktım herkes yarım saat beklemiş. 3 gün dinlen iş yapma ama sürekli de yatma sonra da normal hayatına dön dediler. 10 dk sonra tuvalete gitme işi epey canımı sıktı ya insanın aklını kurcalıyor keske yarım saat bekleseydim diyorum hep. Sonuç ne olacak bakalım beklemekteyiz
Bu arada transfer sonrasında yatıyor musunuz ne yiyorsunuz nelere dikkat ediyorsunuz benim bu 2. Denemem olacak 🙏

Merhaba hoşgeldin 🌸 benim 2. Transferim bu eğer tutmazsa son bir embriyom kaldı onu anestezili yapmayı düşünüyorum bende. inşallah senin de çok güzel geçer sürecin. Bakalım zaman bize neler gösterecek 🤗🤗
Umarım iyi geçer 🥰 benim anestezili olmasını aslında istemiyorum ama zorunluluk biraz çikolata kistinden ötürü Rahime girmek zor oluyormuş tek dişli ile rahimi çekip embriyoyu öyle transfer ediyor görmek o anı yaşamak isterdim ❤️

Ben transferden 10 dk sonra tuvalete kalktım. Çünkü kliniğimdekiler öyle dedi. Ama sonra bi baktım herkes yarım saat beklemiş. 3 gün dinlen iş yapma ama sürekli de yatma sonra da normal hayatına dön dediler. 10 dk sonra tuvalete gitme işi epey canımı sıktı ya insanın aklını kurcalıyor keske yarım saat bekleseydim diyorum hep. Sonuç ne olacak bakalım beklemekteyiz
Bunu bana da yaptılar. Ve ben biliyordum hemen kalkmıyorlar ama hemşire 500 kez tekrarlayınca eşimde hadi kalk diyip durdu sen daha mı iyi biliceksin onlardan dedi bende kalktım ama soru işareti olarak kaldı bende de 🤷‍♀️

Ben genel olarak yattım ama evin yakınındaki markete gittim pazartesi ise başlayacagim diyetisyenim kırmızı meyve soya sütü önerdi ben Mayıs ayından beri bu sürece yönelik besleniyorum son üç dört gündür biraz simardim bir de kilo stresi yaşamak istemedim
Ne iyi etmişsiniz ben bu süreçte 7 kilo aldım kendimi yemeğe vurdum iğneler iştahı sanki açıyor gibi de inşallah tutar ise bir uzman desteği almam gerekebilir sağlıklı yaşam için💞

Beni de yarım saat yatırdılar amaa bir yerde okudum Amerika'daki merkezlerde transfer olup o an çıkıyormussun herhangi bir bekleme yapılmamis burda stresi azalttığı için bebekler daha çok tutunuyormus tabi bunun yada yatmanın kanıtlanmış bir faydası yok olacak olan herşeye rağmen olacak inşallah beklediğimiz güzel sonuçlari alirz 🙏🙏

Benim ilk transferim de 10 dakika bile yatmadım cok skşmıştım çünkü ama pozitif oldu canım🙏takılma böle şeylere
Bunu bana da yaptılar. Ve ben biliyordum hemen kalkmıyorlar ama hemşire 500 kez tekrarlayınca eşimde hadi kalk diyip durdu sen daha mı iyi biliceksin onlardan dedi bende kalktım ama soru işareti olarak kaldı bende de

Ben transfer günü dahil 4 gün izin alabildim sonra işe döneceğim masa başı ama stresli umarım olumsuz etkilemez 🙏 peki ananas havuç suyu kabak çekirdeği iyi diyorlar acaba etki eder mi bir de sigara içen biriyim ilk transferimde içmedim ama sonucu öğrenince tekrar başladım sigarayı bıraksam güzel olacak

Ben transfer günü dahil 4 gün izin alabildim sonra işe döneceğim masa başı ama stresli umarım olumsuz etkilemez 🙏 peki ananas havuç suyu kabak çekirdeği iyi diyorlar acaba etki eder mi bir de sigara içen biriyim ilk transferimde içmedim ama sonucu öğrenince tekrar başladım sigarayı bıraksam güzel olacak
Havuç suyu ve ananas tüketmedim ben sadece kuruyemiş avokado kabak çekirdeği yiyorum 🤷‍♀️

Havuç suyu ve ananas tüketmedim ben sadece kuruyemiş avokado kabak çekirdeği yiyorum 🤷‍♀️
Havuç suyu ananas bilmiyorum ama pazartesi sorarım bende aile hekimliğinden dört gün rapor aldım pazarda tatil pazartesi iş 18aralik tahlil günü Cook var

Kuzum ben kendim vuruyorum soktuktan sonra yanmasına göre yavaş yavaş enjekte et ben o şekilde yapıyorum acısı baya azalıyor 😇 sakin sakin
Bende öyle yapıyorum kuzum bu seferde iğneyi içerde gördükçe tansiyonum oynuyor hemen yapıp geçsem daha rahat geçiricem yavaş yavaş verince görmeye bile dayanamıyorum ☹️ ama birden verince de çok yakıyor neyse umarım uzun süre kullanmak zorunda kalmayız 🥲🥲

Havuç suyu ananas bilmiyorum ama pazartesi sorarım bende aile hekimliğinden dört gün rapor aldım pazarda tatil pazartesi iş 18aralik tahlil günü Cook var
Benim büyük ihtimal 11 i transfer olur ise 23 ü test günü olur 15 i işe geri döneceğim ama galiba 72 saat içinde tutuyormuş sonrası için bir sorun olmaz diye düşünüyorum

Benimde 19 Aralık ağlayasım geliyor ahahahaha daha coooook ama coooook var :cry:
Benim büyük ihtimal 11 i transfer olur ise 23 ü test günü olur 15 i işe geri döneceğim ama galiba 72 saat içinde tutuyormuş sonrası için bir sorun olmaz diye düşünüyorum
Olmaz inşallah kuzum bende 3 gün rapor aldım pazarda ekledi 4 gündür evdeyim. Pazartesi iş başı Allahtan işim masa başı o yüzden içim rahat evde de çok sıkıldım dönmek istiyorum 😒

X