2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba sana serumun tamamını mı taktılar birde serum için ne kadar ücret aldılar hayırlı olsun inşallah gönlünüzce olsun
yarısını yaptılar canım. yarık olacakmış diğeri de. zaten 2 saat falan sürdü yarısı, tamamı olsa epey zor olurdu.
3800 idi yanlış hatırlamıyorsam

yarısını yaptılar canım. yarık olacakmış diğeri de. zaten 2 saat falan sürdü yarısı, tamamı olsa epey zor olurdu.
3800 idi yanlış hatırlamıyorsam
Bana tamamı takıldı 5. Gün tekrar taktırdım benim eşim eczacı serumu kendimi götürdük para almadılar 2. Yi evde tanıdık hemşire çağırdık o taktı serum 950 falan dı fiyatı senin tekrarlayan düşüklerin mi var yada neden serum taktılar benim 4 kaybım var

benim ilk denemem. 3 kimyasalım vardı ama doktor gerekli demedi ama ben talep ettim.

ben de mi eczaneden alsam ya. aşırı fiyat farkı varmış. bulunması kolay mı?

benim ilk denemem. 3 kimyasalım vardı ama doktor gerekli demedi ama ben talep ettim.

Hangi şehirdesin birde sana clınoleıc serum mu takıldı zor değil ama nerde taktıracaksın özel hastane bana 500 tl dedi sadece takmaya

Canım merhaba benim 7yumurta toplandı suan 3 tane 5. Gün kaldı yanı onemli
Olan ben sayısı degil kaliteli sağlıklı embriyo kalması içini ferah tut

Canım zorlandım diyorsun belki zorlandığın icin gelmis olabilir biraz dinlendir kendini eğer ki devam ederse muayene olmanda fayda var opu dan sonra antibiyotik kullandın degil mi

Canlarım sonunda transferimi oldum Rabbim herkese en hayırlsını nasip etsin Bakalım şimdi geri sayım başladı 19 Aralık test günüm inşallah pozitifi görürüm Kan testime kadar da idrar testi yapmayı hiç düşünmüyorum. Transfer bitince ultrason fotoğrafı istedim bakıp şapşal şapşal sırıtıyorum nasıl geçer bu zaman

Hayırlı olsun canım kaçıncı gün embriyosu inş pozitif haberini de görürürz benimde transfer dahil 3.günüm

Hayırlı olsun canım kaçıncı gün embriyosu inş pozitif haberini de görürürz benimde transfer dahil 3.günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…