2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

hayırlı olsun canım inşallah tutunurlar, kaç hücreliydi embriyoların ben de transfere geçiyorum 2 tane 3. günüm var
Canım hücre konusunda bişey söylemedi doktorum ben en çok çözülünce kalite düşer diye endişeliydim direk onu sordum durumları iyi hiçbir bozulma olmadı bölünmeye devam ediyorlar dedi sadece bu kadar aa bb diye şeyler de söylemiyormuş o yüzden bende çok irdelemedim. Kötü olunca kötü diye belirtiyor bi arkadaşımda yaptırdı onun embriyoları için kalite olarak orta durumdalar tutmayabilir demişti. Hakkaten tutmamıştı. Yani çok bilmek istemedim iyi demesi yetti

Amin canım inşallah pozitif sonuçlanır nasıl geçti şuan napıyosun ben hala yoldayım eve dönüyorum 1 saat yol gidiyoruz
İnşallah en büyük duam bu. Ben de yola çıkmak üzereyim. Yavaş yavas dinlene dinlene gideceğiz bakalım. Güzel gecti. Negatif hissetmiyorum. Önceki süreçlerde hep ağlayarak çıkmıştım muayenelerden. Rabbim anne olmayı nasip eylesin.

benimkilerede orta kalite diyorlar hatta tekrar opu yapalım dedi ama transfere geçmek istedik biz 5 hücreliymiş benimkiler. seninkiler tekrar bölünmeye devam ettiyse iyidir mutlaka çok sevindim adına:)

benimkilerede orta kalite diyorlar hatta tekrar opu yapalım dedi ama transfere geçmek istedik biz 5 hücreliymiş benimkiler. seninkiler tekrar bölünmeye devam ettiyse iyidir mutlaka çok sevindim adına:)
Hiç bilmiyorum bitanem inan doğru düzgün bilgi de alamadım heyecandan. Ama biliyorsun herşey nasip orta kalite tutan iyi kalite tutmayan çok okudum. Hiç belli olmuyor tamamen nasip işi. İnsallah nasibimizde vardır bebişler. Hepimiz pozitif sonuçlar alacağız inanıyorum

Sana kaç embriyo transfer edildi kuzum

amin inşallah öyle olur benim ilk transferim en iyi kaliteydi embriyolog çok ümitliydi tutmadı nasip dediğin gibi inşallah pozitife ulaşırız.

amin inşallah öyle olur benim ilk transferim en iyi kaliteydi embriyolog çok ümitliydi tutmadı nasip dediğin gibi inşallah pozitife ulaşırız.
Aynen bak işte herşey olabiliyor yani tamamen belirsiz bu işler. Kalbimizi karartmamak lazım. Allah’a sığınıp bekleyeceğiz inşallah hepimizin yüzü gülecek bu ay canım kızlarım

Yaaa bugün aklımda sen vardın transferini oldu mu acaba diye oh oh çok şükür şimdi geri sayım zamanı ilk tup bebek denemenmiydi bu arada ? Bol bol dinlenme haftasına geçtin güzelce beslen Allahim pozitif sonuçlar versin hepimize inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Çok sağol canım benim evet ilk transferim bakalım hakkımızda hayırlısı olsun diyorum

Kizlar bu gün iki tane 5. Gün embriyosu transfer edildi inşallah pozitif sonuçlar alırız hepimiz. Sizlller neler yaptınız transfer sonrası
Kuzum bende bugün transfer oldum eve geldim yatıyorum. İlaçları kullanıyorum işte. Çok üşüyorum sadece elim ayağım titriyor başka bişeyim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…