2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde 14 toplanmıştı ben 5. Gün biraz daha iyiydim ama prosedür gereği 3. Gün transfer yapıyoruz dediler 3. Gün ağrılarım devam ettiği için ertelettim transferimi
demekki çok toplanınca ağrılar oluyor. ben yoğurttan şüpheleniyorum belki o gaz yaptı. siz kabız önleyici şurup aldınız mı

Rahim kalınl

Rahim kalınlaşması için canım daha iyi tutunması için
yaa anladım. bir şey soracağım bende rahim kalınlaşması ile ilgili pek problem yok. yani yumurta takibi yaptırdığım zamanlarda yumurtalama günlerinde 13-14 ml arasında değişiyordu. bana zeki bey en son yumurta takibi yaptığında rahim duvarı iyi durumda dedi. sonra opu oldu o gün rahim duvarı hakkında bişey demedi. bide transfer zamanına kadar progestanfitil+ iğne verdi adet önleyici bebek tutunsun diye dedi hemşireler. acaba sıkıntı var mıdır. olur mu. ay ben çok heyecanlıım. siz nasıl atlattınız bu süreci kalbim küt küt

yaa anladım. bir şey soracağım bende rahim kalınlaşması ile ilgili pek problem yok. yani yumurta takibi yaptırdığım zamanlarda yumurtalama günlerinde 13-14 ml arasında değişiyordu. bana zeki bey en son yumurta takibi yaptığında rahim duvarı iyi durumda dedi. sonra opu oldu o gün rahim duvarı hakkında bişey demedi. bide transfer zamanına kadar progestanfitil+ iğne verdi adet önleyici bebek tutunsun diye dedi hemşireler. acaba sıkıntı var mıdır. olur mu. ay ben çok heyecanlıım. siz nasıl atlattınız bu süreci kalbim küt küt
Ne için sıkıntı olacak canım ? Birazcık rahatla doktorun zaten yönlendiriyor önce Allah’a sonra onlara emanetiz. Bende heyecanlıyım. Seni aradılar mı toplananlardan kaç tane embriyo olmuş beni 2. Gün aramışlardı

Ne için sıkıntı olacak canım ? Birazcık rahatla doktorun zaten yönlendiriyor önce Allah’a sonra onlara emanetiz. Bende heyecanlıyım. Seni aradılar mı toplananlardan kaç tane embriyo olmuş beni 2. Gün aramışlardı
evet opunun ertesi günü aradılar yani dün. ama bugün bilgi vermiyorlar mış. iki güne bir arıyorlarmış. sizinde mi öyle?

Kızlar merhaba, bende yumurta toplama sürecindeyim inşallah herşey hepimiz için çok güzel olur.
Taze transfer olacak estrofem ve corasprin verdiler İnternette aspirin akşam saatlerinde daha etkili olur yazıyor siz hangi saatlerde alıyorsunuz ?
Aksam yemekten hemen önce kullanıyorum corasprini ben canım. İnşallah olumlu sonuçlar alırız hepimiz 😚

Pazartesi pgt li tek embriyo transferi oldum. Kızımda genetik rahatsızlık ve işitme engelli olduğu için tüm genler tarandı eşimle taşıyıcı çıktık riske atmamak için pgt ngs ne gerekiyorsa yapıldı
Geçmiş olsun 🙏🏻 PGT bana da çok mantıklı geliyor. Düşük riskini en aza indirir diye düşünüyorum

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bir çok konuda beni aydınlattınız. Spermiogram ve HSG vardı ön görüşmede götürmüştüm. Ayrıca ön görüşmede ücretsiz muayene de yaptı doktorum, adetin ikinci günü başlıyoruz dedi, umuyorum inşallah
Hayırla güzel sonuçlarınız olur insallah mutlaka bizleri de bilgilendirin 🌸💓

Kızlar benim gibi kortizon kullanan var mı transfer öncesi başladım nasip olursa kalp atışına kadar devam edeceğim ve sıfır tuz beslenmek inalızmaz zor 😞 yediğim hiç birşeyin tadı yok ama 4 kaybım var mecburum tabii 😥
dayanın tuzsuz yemeklere inşallah sizin için güzel günler yakındır. az daha sabredin. kortizon ile ilgili pek bilgim yok ama doktorun dediklerine uyun mutlaka:KK200:

X