2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Olur mu öyle şey hepimiz aynı yolda yürüyoruz o zaman demekki temiz rahim. Vurulsun iğneler, büyüsün yumurtalaaaaaar

Merhaba kizlar ben de yeniyim burda.izmir Medical pointte funda hocanın hastasıyım .şuan ignelerimi vuruyorum.bugun kontrole gittigimde doktor opuda 6 yumurta falan çıkar dedi.moralim çok bozuldu.yasim 36 amh da 1.00 .sizce yumurta sayım gerçekten az mı

Olumsuz düşünme önemli olan sağlıklı olmaları inan insanlar 1 tane yumurta bulmak için yıllarca uğraşıyor güzel düşün

Bence sayıya asla takilma bnim amh 0.7 flan iğnelerle 7 yumurta büyüdü toplandı 5. Güne üç embyom.olusmustu o yüzden buna hiç takılma önemli olan kalite

Kızlar bişey soracağım benim 17 kasımda opu yumurta toplama işlemim yapılmıştı adet olana kadar da ilişki yasağı verildi ve ben adet oldum bitti ve şuan 8.günüm ama ilişkiden sonra hem zorlandım yanma oldu hem de bir kanama yaşadım bu normal mi korktum biraz

Son düzenleme:
Önemli olan yumurta sayısı değil döllenme oranı. İnşallah 6 sı da döllenir kaliteli embriyolar olur

Ben Acıbadem Atakent’te tedavi görüyorum. Şanslıyım sanırım Hemşirelerim en ufak ayrıntıyı atlamadan kalem kalem açıklama yapıyorlar ve notları bana vermeleri hoşuma gidiyor

ben de bugün başladım transfer sürecine.

intralipit serum da bağladılar. ayın 18’inde bir kere daha yapacaklarmış serum. sonra transfer civarı galiba. pozitif olursa sonrasında da olacakmış her hafta.

her şey yolunda giderse 23’ü transfer. tek embriyo konulacak. 2’yi tavsiye etmedi doktorum, genetikli olunca özellikle istemedi.

sabah kan aldılar, E2, progesteron ve tsh bakmışlar. hepsi iyi dediler.

3 kere estrofem (08:00, 16:00, 24:00’da) 1 coraspin,(saat 20:00’da) 1 folbiol (saat 17:00’da) alacakmışım şimdilik. 12’sinde tekrar kontrol.

bi de bugün akupunktura başladım. gittiğim doktor çok güzel tavsiyeler verdi. kafandan çocuk mevzusunu çıkarıp tamamen şu an hayattan keyif almaya bak eşinle dedi. özeti tabii bu. çok ufuk açıcıydı dedikleri.

hadi kızlar, hepimiz güzel günler görelim

Merhaba sana serumun tamamını mı taktılar birde serum için ne kadar ücret aldılar hayırlı olsun inşallah gönlünüzce olsun

Kızlar acil cevap ,3. Embriyosu 25 kasım transferim oldu 11. Gün bugün beta 15.6 çıktı sizce hamilemiyim doktor sınırda dedi

Kızlar acil cevap ,3. Embriyosu 25 kasım transferim oldu 11. Gün bugün beta 15.6 çıktı sizce hamilemiyim doktor sınırda dedi
Canim biz ne söylesek boş. Benim doktorum 20 nin üstünü kabul ediyoruz dedi ama bilemezsin belki 2 gün sonra düzenli artar çok stesli bi süreç benim 35 çıkmıştı 2 gün sonra 90 olmuştu ama benim tekrarlayan düşüklerim var oda düşük oldu artışı beklemekten başka seçenek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…