2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

2019 da ilk denememde oldu. 2022 de dondurulmuş kalitesi düşük vardı o tutmadı.bu sene en bastam basladım şükür pozitif.rabbim hayırlısı ile nasip etsin sizlere de.ikiside cem hocada
Çok sevindim gerçekten sağlıkla büyütün evlatlarınizı inşallah. Benim il k çocuğum normal ikinci olmuyor tüp bebek dediler hormon değerlerim yuksek diye. Cem hocaya gitmeyi çok istiyorum ama bana çok uzak eşimi ikna edebilirsem kendisiyle başlamak istiyorum. Sanırım genelde ilk seferde maksimum ikinci seferde pozitif alıyor hastaları benim anladığım

Kızlar benim gibi oksaparı doğuma kadar kullanacak olan var mı canım çok yanıyor artık ya çok şükür bugün 12 hafta olduk bütün ilaçlar bitti bi o kaldı

Kızlar benim gibi oksaparı doğuma kadar kullanacak olan var mı canım çok yanıyor artık ya çok şükür bugün 12 hafta olduk bütün ilaçlar bitti bi o kaldı
Bende kullanacağım canım karnım mosmor oldu ve çok sertleşti vuracak yer kalmadı ve daha 4. hafta diğer tüm ilaçları ne zaman bıraktınız

Bende kullanacağım canım karnım mosmor oldu ve çok sertleşti vuracak yer kalmadı ve daha 4. hafta diğer tüm ilaçları ne zaman bıraktınız
Estrofemi 10. Hafta da kalan diğerlerini 12. Hafta da dün bitirdim. Mosmor ve çok acıyor. Ooo senin yeniymiş daha Allah yardımcın olsun canım

Amin canım seninde prednol kullanıyor muydun? Birde oksoparı sabah mı akşam mı kullanıyordun
Prednol evet transferden önce başladım kalp atışından sonra yarım yarım 1 hafta daha içtim bıraktım. Yok oksaparı günde 1 kullandım hep transfer günü başladım. Progestan dexi günde 2 kullanıyordum

Bende aynı canım prednol kullanırken tuz kullanımına dikkat ettin mi, doktorun böyle birşey söyledi mi

Yani kişiye özel tedavi uyguluyor.ilk rabbim sonra onum vesilesi ile nasip etti inşallah sizde en kısa zamanda pozitif haberi alırsınız

Evettt hemde 6000 lik . Sanırım iğneleri yanlış vuruyorsunuz bende öyle yapıyordum yatay vurun diklemesine vurmayın morarıyor

Bide sen diğer ilaçları direk mi kestin bende mesela estrofem 8de 2 ye düştü 9da bire 10 da bıraktık
Progestanda üç iki bir diye bırakcaz dex için 2 1 diye direk kesmediler hiç

Bide sen diğer ilaçları direk mi kestin bende mesela estrofem 8de 2 ye düştü 9da bire 10 da bıraktık
Progestanda üç iki bir diye bırakcaz dex için 2 1 diye direk kesmediler hiç
Ben hepsini direk kestim ya doktor bir şey demedi o konuda çok şükür estrofemden sonra bir şey olmadı. Bunda da bir şey olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…