2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar 6+4 deyim. 1 hafta sonra kontrolüm var. 2 hafta demişti doktor. Nasıl bekliyorsunuz randevuya kadar. Ben bebeğim gelişiyor mu noldu diye kafayı yemek üzereyim. Bulantı hiç yok. Sadece arada bı yollayan kaşık sızısı ve bel ağrısı dışında hiç bir şeyim yok o da arada yani. Hep dua ediyorum. Bekleyenler belirtileriniz hep arttı mı yoksa benim gibi etkisiz geçiren var mı ?

Canım 10+2 deyim sıfır belirti. Benimde hala arada sancım oluyor çok yürür ayakta kalırsam. Hiç belirti arama boşver rahat geçiriyoruz şükür. Bebeklerimiz iyidir bir sıkıntı olsa belli eder ztn. Beklemek zor sürekli görmek istiyoruz ama yapacak bir şey yok

Oyleyse tabiki şükürler olsun şikayetim.yok ama dediğin gibi merak ediyor insan. Bazen sıkıntılar kanama sancılar olmadan da olabiliyormuş ama Allah korusun .. inşallah sağlıkla gelisiyorlardir ne diyim

Bende 11 inci haftadayım canım. Valla aynı durumu yaşıyorum en son 22 ocakta gördüm herşey gayet güzeldi 20 şubata aldım o da perinatolojiden o zamana kadar bekliyorum işte beklemek aşırı zor. Belirti olarakta gögüslerim daimi acı içinde arada kasık bel ağrım oluyor o kadar bide bulantı hapı içiyorum ben ondan bulantım olmuyor benim.

Hayorli olsun. Yani iki kesemi var sende. Benim tek köşede iki bebiş var
Teşekkür ederim size de hayırlı olsun.Pazar günü kanamam oldu pazartesi kontrole gittiğimde iki kese devam ediyor ama birinde yolk sac göründü henüz kalp atışını dinleyemedik önümüzdeki pazartesi kontrolde göreceğiz inşallah.Doktor boş olan kesede de bebek oluşabilir dedi beklemedeyiz

Ayni gun transfer olduk benim 3. Gun embriyosuydu ben 7arti 1 deym nasil 6arti 4 oluyorsunuz merak ettim ben mi yanlis hesaplıyorum acaba

Ayni gun transfer olduk benim 3. Gun embriyosuydu ben 7arti 1 deym nasil 6arti 4 oluyorsunuz merak ettim ben mi yanlis hesaplıyorum acaba
Canım kese biraz küçük demişti doktor. Bilmiyorum ondan da olabilir. Benim ilk doktorum 29 Ocak kese muaneyenesinde 5+6 demişti. Yurt dışına gidince kalp atışı başka doktora kaldı o da 2 Şubat'ta gittiğimde 6.hafta demişti . Bu bir sıkıntı mı bilmiyorum ama stres olmamaya çalışıyorum.

Sağlıkla gelsinler inşallah canım her şey nasip kısmet

İns bir sknti olmaz bebeği ve kalp atisini gorduyseniz saglikla ilerler bende pazartesi gordum kalp atisini doktor 7 haftalik dedi benim hesabim 6arti6 ydi

Kızlar bende 26 Aralıkta adet olmustum 18 ocakta transfer oldum çok şükür pozitif 6+5 günlüğüm benimde mide bulantısı falan yok ama arada bir kasık ağrısı oluyor yarında doktor muayenem var benin gibi olan var mi

Canım çok normal. Ben 11+0 dayım hala ara ara sancım oluyor ve hiçbir belirtim yok. İçin rahat olsun

Benim de var 12+4 oldum rahim büyüdüğü için oluyor muhtemelen

Ikisi de cem hocada mi oldu ? Ikisi de ilk sefer de mi oldu acaba ?Inşallah darısı bana da olsun . Sağlıkla büyütün
2019 da ilk denememde oldu. 2022 de dondurulmuş kalitesi düşük vardı o tutmadı.bu sene en bastam basladım şükür pozitif.rabbim hayırlısı ile nasip etsin sizlere de.ikiside cem hocada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…