2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar, 6+6 dayım şuan hala sol.kasigima bazen iğneli ağrı giriyor hatta kasigmn az üstü diyebilrm yumurtalklarin üstu gibi böyle yaşayan var mı ?

Ben çıkardım canım ücret ödemiyorsun rapor olduğunda. Doğuma kadar kullanacağım o yüzden
Merhaba canım raporu hangi bölümden çıkardın acaba ben daha önce rahatsızlık geçirdiğim için kalp damar doktorum rapor cikarticaz demisti ama çok kalabalık randevu bulamiyorum

Nasıl ödemedinz eczaneye borçlu gözüküyor olabilirsnz çünkü devlet hiç bir ilacın %100 ünü karşılamıyor mesela yeni aldm 3 kutu 370₺ ödeme çıktı normalde 1 kutusu 1000 ₺
Raporu çıkartmanin amacı hiç para ödememek zaten %50 yada %100 raporlu gibi bisey olabilir mi acaba mesela anneminde kullandığı raporlu ilacı var 1 lira odemiyor

Raporu çıkartmanin amacı hiç para ödememek zaten %50 yada %100 raporlu gibi bisey olabilir mi acaba mesela anneminde kullandığı raporlu ilacı var 1 lira odemiyor
Bilmiyorum canım ilaçtan ilaca farkediyordur belki ama aynı ilaca bazımızın ödeyip bazımızn ödememesi tuhaf geldi eczaneye soracağım

Yaa siznde mi Ben zaten kullanıyorum ancak iğne saatim sabah 7 . Siz kullanıyor musunuz normalde
Kullanıyorum sabah akşam saati gelmemişti daha vur dedi . Bakalım vurdum bekliyorum durmazsa sabah hastahanedeymiş gitcem . Geçen hafta corasprini kestiler ne güzel diyorum bugün oksapar da kullanma dedi bişey olmasa bari bebişime Allahım herşeyin hayırlısını versin

Bana kadın doğum kağıt yazdı kalp damar doktoruma götürecekmisim rapor ordan cikacakmis.Bosu boşuna ordan oraya ugrastiriyorlar insanı cevabınız için

Bana kadın doğum kağıt yazdı kalp damar doktoruma götürecekmisim rapor ordan cikacakmis.Bosu boşuna ordan oraya ugrastiriyorlar insanı cevabınız için tesekkurler

Kodları bilmiyorlar çünkü sen eczacıma sordum de bu kodlarda tanı yazarsa rapor çıkıyor. Bende ı82 yazıyor . Sürekli değişiyormuş rahatsızlıklar zaten hamilelikte 9 ay karşılıyor

Cok sağol canim ben daha önce puhtilasmadan dolayı damar tıkanıklığı yaşadım ve operasyon geçirdim şuan hamile kalmam bile benim için hayati risk taşıyor belki o yüzden kadın doğum yonlendirmis olabilir

Nasıl ödemedinz eczaneye borçlu gözüküyor olabilirsnz çünkü devlet hiç bir ilacın %100 ünü karşılamıyor mesela yeni aldm 3 kutu 370₺ ödeme çıktı normalde 1 kutusu 1000 ₺
Canım rapora göre değişiyormuş kimi raporlarda hiç ödemiyormuşsun kimisinde %20 ödüyormuşsun doktorun yazmasına bağlı yani. Yok borçlu değilim hepsini ödedi dedi eczacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…