2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende bugün 6 haftalik oldum ikiz benim iki kesede göründü haftasıyla gayet uyumlu dedi 31 ocağa çağırdı tekrar Dr. Ama bende bulantı halsizliklik çok fena sürekli uyanıyorum bisi yiyemiyorum
Merhaba hayırlı olsun bebişleriniz🙏🏻🙏🏻 ben de 28 inde transfer oldum bugün 2 kese de büyümüş benim birinde yolk sac göründü diğerinde daha yok dedi ama fotoğraf verdi iki keseyi de sanki hayali bir yolk sac var gibiydi. Size sormak istediğim siz sadece kese mi gördünüz yoksa içinde yolk sac da gördünüz mü? İkiz gebeliklerde sanırım genelde bir kese daha küçük oluyormuş. İnşallah sağ salim evlatlarımıza kavuşalım🙏🏻🙏🏻🧿🧿

Kullanıyorum sabah akşam saati gelmemişti daha vur dedi . Bakalım vurdum bekliyorum durmazsa sabah hastahanedeymiş gitcem . Geçen hafta corasprini kestiler ne güzel diyorum bugün oksapar da kullanma dedi bişey olmasa bari bebişime Allahım herşeyin hayırlısını versin
Senin aktif kanama mı canım benm bi leke geldi daha gelmedi o yüzden sormadım inş senin de durur

Merhaba hayırlı olsun bebişleriniz🙏🏻🙏🏻 ben de 28 inde transfer oldum bugün 2 kese de büyümüş benim birinde yolk sac göründü diğerinde daha yok dedi ama fotoğraf verdi iki keseyi de sanki hayali bir yolk sac var gibiydi. Size sormak istediğim siz sadece kese mi gördünüz yoksa içinde yolk sac da gördünüz mü? İkiz gebeliklerde sanırım genelde bir kese daha küçük oluyormuş. İnşallah sağ salim evlatlarımıza kavuşalım🙏🏻🙏🏻🧿🧿
İkisinde de görüldü benim çok net gösterdi Dr boyutları da eşit hemde haftasına uyumlu dedi ne kadar diye sormadım açıkçası bu konuda uzman dilim çünkü söylese de anlamicam arastircam durcam🙈🙈🙈inşallah sağ salim sağlıcakla kucaklarimiza alalim🤲🤲🤲

İkisinde de görüldü benim çok net gösterdi Dr boyutları da eşit hemde haftasına uyumlu dedi ne kadar diye sormadım açıkçası bu konuda uzman dilim çünkü söylese de anlamicam arastircam durcam🙈🙈🙈inşallah sağ salim sağlıcakla kucaklarimiza alalim🤲🤲🤲
İnşallah sağ salim gelsinler😍😍🙏🏻🙏🏻🧿🧿

15 kutu aldım hiç para ödemedim ben canım
Eczacıya odememem gerektiğini söyledim ama eşin ssklı bilmem devlet hepsini karşılamaz falan bir sürü açıklama yaptı çokta uğraşmak istemedim eşim öncesinde ilaçları alıp geldiği için bi yerde okumuştum tanı bölümüne yazilanla da alakalı oluyor diye raporun bi etkiside olmadı bana

Eczacıya odememem gerektiğini söyledim ama eşin ssklı bilmem devlet hepsini karşılamaz falan bir sürü açıklama yaptı çokta uğraşmak istemedim eşim öncesinde ilaçları alıp geldiği için bi yerde okumuştum tanı bölümüne yazilanla da alakalı oluyor diye raporun bi etkiside olmadı bana
Üzüldüm canım kötü olmuş gerçekten

Kuzu raporsuz tek kutu 1000 lira, çok fark var
Eşim ilaçları alıp geldiği için başka yere de soramadım rapor olursa ücret ödenmiyor demişti öncesinde, sonrasında nedenini sormaya gittim bir sürü sebep söyledi ne kadar doğru bilemedim

IMG_7538.jpeg
Kızlar niye böyle oldu bi fikri olan var mı. Dexi 9buçukta yaptım. Şimdi baktım böyle morarmış korktum ya

Canım çok şükür 6 gün sürdü geçti proluton depot yapmıştı corasprini kesmiştim. Kanama geçince corasprine geri başladım
Bende unuttum eğildim dizimin üstüne sol bacağıma yüklendim kalktım kanama oldu hemen muhtemelen rahim içi bana öyle geldi corasprini de kestim oksapar vurma bugün dedi

Eşim ilaçları alıp geldiği için başka yere de soramadım rapor olursa ücret ödenmiyor demişti öncesinde, sonrasında nedenini sormaya gittim bir sürü sebep söyledi ne kadar doğru bilemedim
Benim rapordan kastım reçete edilmesi ilaç raporu olarak değil de reçete olarak yazınca bi miktar ödeme çıkıyor ama yine kendin reçetesiz aldığınla kıyaslanamaz.

Selam hanımlar, az bişey gaz olsa da kasıklarında rahminde ağrı hisseden var mı

X