2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kullanıyorum sabah akşam saati gelmemişti daha vur dedi . Bakalım vurdum bekliyorum durmazsa sabah hastahanedeymiş gitcem . Geçen hafta corasprini kestiler ne güzel diyorum bugün oksapar da kullanma dedi bişey olmasa bari bebişime Allahım herşeyin hayırlısını versin
Canımm ne durumdasın kanaman durdu mu

ogün durdu canım hemen şimdi doktora gitcem kontrol amaçlı bakalım ne dicek inşallah yaşıyordur bebişim
İnşallah canım haber et mutlaka benm bu sabah kırmızı renk geldi bi seferlik ama çok korktum kntrolüm perşembe günü kırmızı renk kanamayı sorar mısn doktoruna korkmalı mıyız ve ya normal mi

Merhaba transferin 22. Gunundeyim iki gündür midem yanıyor. Haftya kese randevum var. Aynı durumu yaşayan var mı ?

Kizlar bugun kontrole gittim. Alttan muayene etti. Kesenin yaninda kanama var ama tup bebeklerde olur cok onemli degil dedi. Sizde oldumu boyle bir komplikasyon?

Kizlar bugun kontrole gittim. Alttan muayene etti. Kesenin yaninda kanama var ama tup bebeklerde olur cok onemli degil dedi. Sizde oldumu boyle bir komplikasyon?
evet bende suan kocaman bi kanama alani var ama bebisim en son masallahi vardi iyiydi yani haftalik kontrole donduk carsamba gunu kontrolumuz var yine insallah guzel haberler alirim benim kanama alanim 9 unda acile gittim baya kanamayla ve kocaman pihtilarla aklimi kaybederek gittim bebegimin ilk kalp atisini o gun duymustum sukur olculer 4.02 cm × 1.35 cm di 1 hafta sonra kontrole gittigimizde dahada buyudugunu gorduk 5x4 lere cikti insallah guzel haberler aliriz cm olarak nekadar dediler kucukse hic onemli degil korkmayin hic

Hayirli olsun canim benimde iki kese🙏 seninki normal olan belirtiler zaten. Bende hic olmadi ona tedirgin oldum. Normalde 29 unda gidecektim ama randevuyu one cekecegim galib
Merhaba ben 9+3 oldum Allah'a şükürler olsun hiç biseyim de yok bel ağrısı hariç bence bunlar kişisel şeyler Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin Hepimize 🥰🥰

İnşallah canım haber et mutlaka benm bu sabah kırmızı renk geldi bi seferlik ama çok korktum kntrolüm perşembe günü kırmızı renk kanamayı sorar mısn doktoruna korkmalı mıyız ve ya normal mi
Kanama alanı varmış bebeğin yanında zararsız dedi ondan kanamam olmuş vidaya olursa progestan verdi Allah’a bıraktım artık Allah bizlere bağışlasın bence kanaman varsa hemen ara doktorunu

X