2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar, daha yeni yeni idrak ediyorum gerçekten. Çok şükür Rabbime 1 tanesi tutmuş embriyoların 6+1 kalp atışını da duyduk. Doktor 10 gün sonra tekrar gel bakalım büyüyor mu buda önemli ona bakalım dedi bazı testler.istedi onları yaptircam. Estrofemi ve coraspin kesti. Progestan fitil ve dex iğne devam clexane iki.kutu var elimde dedim bitirene kadar kullan bırak sonra dedi. İgnelerini

Benim şuan 16 gün geri gidince uyumlu oluyor. 3. Gün embriyosuydu. Netteki hesaplamaya göre dün gittiğimde 6+2 din, orda doktor 6+1 ile uyumlu dedi.
net sanirim bi sayi eksiltip ekleme yapiyo onun hesabini bilmiyorum bu benim doktorumun hesabi hattaaaa 9u benim transfer ya 19 geri gittigimde 20 si ediyo ama alakasiz cunku benim son adet tarihim 24u aslinda ama 20 cikiyo 4 gun fark ettiriyo diyodum bebisin kalbini duydugumuz gun bebegide gorduk 7+2 ydi transfer hesabiyla son adet hesabiyla 6+5 teydik ultrasonda cikan 7+1 cikti haftasi boyuda bebisin 7. haftaya uyumlu cikti ozaman dedimki bi bildikleri var demek ku sjsjsj

masallaaaah maaasaaaalaaaah kesenin etrafinda sorun yok sekli cillop gibi hic buyuyomu diye dert etme buyur ohhh keyfini cikart dinlen cok yorulma

Sizdede sağ kasıkta ağrı varmı bugün sağ kasığımda ağrıyor bebek kendine yer mi açıyor anlamadım 6+6 bugün sizde yaşıyor musunuz işyerinde yerler soğuk ayırım yapamadım ondan mı bebekten mi bilemedim

Canım yerleşme sancısıdır ayaklarını da üşütme bu süreçte çok önemli

Vallahi soba dibimde ayaklarım dondu dün anlamadım ısınamıyorum kanım çekilmiş sanki kan değerlerim de normal
Benim kan değerlerim de normal ama çok üşüyorum, elim ayağım buz kesiyor bazen. Sağ ve sol kasığımda da arada sancı oluyor. Kahverengi lekelenmemde hala devam ediyor bugün 7+2 günlük oldu.

Evet bende yaşıyorum kimi zaman sağ kasığım kimi zaman sol kasığım ama bebiş büyükdükçe 4 aya kadar böyle ağrılar yapabiliyormuş

Kızlar 7+2 deyim kalp atışını duyduktan sonra sizleri doktorunuz ne zaman çağırdı ? Kanama alanım var diye 2 kez gittim o zaman kalp atışlarını tekrar duymuş olduk ama artık bi ay sonra gel dedi bana çok uzun süre geldi

Bana da 12. Hafta da görüşürüz dedi canım normal 1 1.5 ayda bir çağırıyorlarmış

Bana da 12. Hafta da görüşürüz dedi canım normal 1 1.5 ayda bir çağırıyorlarmış
Benim kanama alanı hala devam ediyordu ultrasonda bir ondan dolayı tedirginim heralde sıkıntı görmedi onun için bir de acaba kalbi hala atıyor mu diye kaygılanıyorum sende de oluyor mu bu ? Kalp atımın nasıldı benim ki 147 diye söyledi

Ben en son kalp atışını dinlemiştim bana 2 hafta sonra kalp atışını tekrardan dinlet demişti işte pazartesi randevum var inşallah

Doğrudur canım ama sıkıntı görse muhakkak çağırırdı. Atıyordur merak etme bi sorun olsa hissederdin annesi benimki de 152ydi. Dün gittim

Reactions: fsh
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…