2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allah razı olsun çok rahatladım sağolun. Sonucunuz hayırlı olsun inşallah 🤲🧿
Canım korkma bişe olmaz inşallah, ben transferden hemen sonra kabız oldum ki ben hep kabızımdır ister istemez ıkındım duphalac etki etmedi bende, bişe olmadı çok şükür. Çözüm olarak da ben kuru erik yiyorum 5 tane üstüne bol su, son bir haftadır işe yarıyor sen de bi dene istersen.

Ben varım dex e rağmen kanamam olduğu için kalçadan vurulana geçtik kalçadan vurulan daha etkili zaten göbekten vurulan deri altı olduğu için emilim daha geç oluyor kalçadan vurulan ile kanamam kesildi senin kanama alanın ne kadar ?
Kanama alanı 5 mm demişti doktor aktif kanamam yok ultrasonda görünüyor zamanla küçülür dedi doktorum da,iğneye de kararsız kaldım da o yüzden fikir almak istedim çok teşekkürler cevabınız için

• Beğen
Reactions: fsh
Canım korkma bişe olmaz inşallah, ben transferden hemen sonra kabız oldum ki ben hep kabızımdır ister istemez ıkındım duphalac etki etmedi bende, bişe olmadı çok şükür. Çözüm olarak da ben kuru erik yiyorum 5 tane üstüne bol su, son bir haftadır işe yarıyor sen de bi dene istersen.
Canım daha önce bu grupta kuru erik önerildigi gibi gidip almıştım . Yedim ama sanırım dediğin gibi yapmam gerekiyormuş. Her gün 5 tane mi yemem gerekiyor .

Kızlar biz keseyi gördükkkk 🙈 20 aralıkta transfer oldum çok minicik dedi doktor Yolk sac var dedi haftaya gidip kalp atışı dinlicez inşallah 🫠🌸🧿
7EF6ADBD-1BEB-423B-8C0F-2AA434AA5DD1.jpeg

Kullanmanı istiyorsa yan etkisi olmadığını düşünüyordur zaten. Sorma bence canım her doktorun her hastayla ilişkisi çok farklı. İlaçlar falan tamamen kişiye yönelik. Sağlıcakla kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah 🤲🏻😍
Amin inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi💕🙏🤍

Kızlar aşırı hasta oldum dikkat edin hepiniz. Maskelerle dolaşmama rağmen felaket hasta oldum. Dikkat edin valla ateşim inmiyor. Kalp.atisi duyduk diye heycanlanamadm bile hastalıktan kafam kalkmıyor

Ben doktorumun hemşiresine sordum son adet tarihine Göre hesaplanıyor dedi
Çarşamba kese kontrolüm var bakalım ne dicekler😊
5. gun embiriyosuysa transfer tarohinden 19 gun geri gitmeniz lazim 3. gun embiriyosuysaniz 17 gun geri gitmeniz gerek aklinizda olsun bana doktorumun asistani hesaplamisti 9 aralik transfer gunumdu 20 kasim dedi ben 5. gun embiriyosu oldum o yuzden 19 geri gitti

5. gun embiriyosuysa transfer tarohinden 19 gun geri gitmeniz lazim 3. gun embiriyosuysaniz 17 gun geri gitmeniz gerek aklinizda olsun bana doktorumun asistani hesaplamisti 9 aralik transfer gunumdu 20 kasim dedi ben 5. gun embiriyosu oldum o yuzden 19 geri gitti
Benim şuan 16 gün geri gidince uyumlu oluyor. 3. Gün embriyosuydu. Netteki hesaplamaya göre dün gittiğimde 6+2 din, orda doktor 6+1 ile uyumlu dedi.

X