2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar estrofemi kaçıncı haftada bıraktınız/bırakacaksınız. Azaltarak mı buraktınız bir anda mı bıraktınız. Hemşirem bir anda bırak dedi. Buradada azaltarak burakanlar olmuş kafam karıştı. Lütfen bilgisi olan yazabilir mi💗
10.hafta da bırakacağım canım

Kızlar estrofemi kaçıncı haftada bıraktınız/bırakacaksınız. Azaltarak mı buraktınız bir anda mı bıraktınız. Hemşirem bir anda bırak dedi. Buradada azaltarak burakanlar olmuş kafam karıştı. Lütfen bilgisi olan yazabilir mi💗
Ben 8 .haftalikta bir kerede bıraktım hiç aklınızı karıştırmayın doktorlar bizim için doğrusunu bilir 🥰

Ben 8 .haftalikta bir kerede bıraktım hiç aklınızı karıştırmayın doktorlar bizim için doğrusunu bilir 🥰
Artık bişeyi araştırmaya o kadar korkuyorumki 🤭🤭😊 geçenlerde tesadüfen görmüştüm azaltarak bırakılmalı diye yazmıştı birileri. Hemşire bi kerede bırak deyince bir sorayım dedim. Ama haklısın canım doktorumuza güvenmeliyiz. Bazılarında niye azaltarak bıraktırılıyor anlamadım. Hemşirem azaltarak bırakılınca kanama yapar dedi

10.hafta da bırakacağım canım
Şuan kaç haftalıksın canım. 12. Haftada bırakanlarda var pozitifi alıp bırakanda herkesin tedavisi bireysel olduğu için demekki değişiklik gösteriyor. Anlamadığım neden bazılarında azaltılarak bırakılıyorda bazılarında yekten bıraktılıyor acaba canım. 6. Haftamda az miktarda bir kanama geçirdiğim için çok korktum yanlış bişey yapmak istemediğim için sizden fikir almak istedim

Artık bişeyi araştırmaya o kadar korkuyorumki 🤭🤭😊 geçenlerde tesadüfen görmüştüm azaltarak bırakılmalı diye yazmıştı birileri. Hemşire bi kerede bırak deyince bir sorayım dedim. Ama haklısın canım doktorumuza güvenmeliyiz. Bazılarında niye azaltarak bıraktırılıyor anlamadım. Hemşirem azaltarak bırakılınca kanama yapar dedi
Ben sonunda delirdim sürekli orda mi kalbi atıyor mu büyüyor mu kendimi yiyorum ama ilaçlar konusunda her kafadan bir ses çıkıyor o yüzden bence herkes kendi doktorunu dinlemeli belki onun özel biseyi var bizde olmayan bugün biri hamile olduğunu öğrenip sevinçle beni aradı benim aklımda kesesi var mı kalp atışı var mı binlerce soru oldu gerçekten cehalet mutluluk sürekli okuyup öğrendigimiz için tüm detayları düşünüyoruz çok iyi anlıyorum Allah içimize ferahlık versin inşallah 🥰🍀

Şuan kaç haftalıksın canım. 12. Haftada bırakanlarda var pozitifi alıp bırakanda herkesin tedavisi bireysel olduğu için demekki değişiklik gösteriyor. Anlamadığım neden bazılarında azaltılarak bırakılıyorda bazılarında yekten bıraktılıyor acaba canım. 6. Haftamda az miktarda bir kanama geçirdiğim için çok korktum yanlış bişey yapmak istemediğim için sizden fikir almak istedim
Şuan 7+2 deyim canım. İnan bi bilgim yok o konu da. Doktora göre de değişiyor bence. İnşallah bi sıkıntı olmaz doktorunu dinle sen. Bakalım bu zamanlara geldik çok şükür devamı da güzel olur inşallah 🤲🏻

Şuan kaç haftalıksın canım
Tam 8.haftadayım canım 11 aralıkta 5.gün embriyosu transferi olmuş 20 aralıkta kan testim pozitif çıkınca o gün son kez içmiştim galiba bitmişti ertesi gün belki bir iki tane daha içmiş olabilirim hatırlamıyorum net ama doktorun ne diyorsa onu uygula kimseyi dinleme doktorlardan iyisini bilemeyiz kişiden kişiye değişen bir tedavi bu çünkü☺️

Arkadaşlar selam bugün bulunduğum yerde iyi bir doktora gittim her şey yolunda ama bebeğin eşi Rahim ağzına yakın dedi dikkat etmem için bir kaç şey söyledi
Bu bebek eşi rahim ağzına yakın kötü mü bilen var mı

Şuan 7+2 deyim canım. İnan bi bilgim yok o konu da. Doktora göre de değişiyor bence. İnşallah bi sıkıntı olmaz doktorunu dinle sen. Bakalım bu zamanlara geldik çok şükür devamı da güzel olur inşallah 🤲🏻
Yaa bende 7+1 deyim neredeyse aynıyız. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alaım inşallah. Evet canım doktor ne derse onu yapcaz mecbur o daha bilir

X