2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

12. Haftaya kadar ilac takibi yapacakmis ilac takibini de muayene sonucuna gore duzunleyecekmis bu nedenle 12 haftaya kadar gelmeniz lazim sonra istediginiz kadin doguma gidebilirsiniz dediler ama ucret cok fazla resmen insani caresiz birakiyorlar. Cok moralim bozuldu bu duruma arada kaldim inanin ne yapsam bilemiyorum suan
Öyle birşey yok canım. Benim kan sonucum çıktı dr yazdım tamam haftaya istediğin dr git kese kontrolü yaptır usg fotosunu bana at ilaçların dozunu ayarlayalım dedi. Boştan yere para verme zaten dünyanın parasını harcıyoruz

Kızlar 7+2 deyim kalp atışını duyduktan sonra sizleri doktorunuz ne zaman çağırdı ? Kanama alanım var diye 2 kez gittim o zaman kalp atışlarını tekrar duymuş olduk ama artık bi ay sonra gel dedi bana çok uzun süre geldi
Bana da 12 haftada gelirsin dedi bende suan 7+4

• Beğen
Reactions: fsh
evet döner 27 aralıkta transferim gerçekleşti 6 ocak test günümdü ayın 4 ünde gece idrarda baktım negatifti ertesi gün kanda baktırdım pozitif çıktı.40 yaşındayım ilk denememiz 2 tane 4aa dondurulmuş embryo transferi yapıldı.Ultrasonda keseler görüldü şükür,ama kalp atışları için beta hcg min 3000 i geçmesini bekliyoruz.O da ayın 15 gibi olacakmış.
belirtilerim 6.günden sonra arttı ilaçlara yormuştum negatif sanıyordum şoktayız.1 kızım var 10 yaşında Allah nasip ederse ikizlerimizi bekliyoruz şimdi.
Rabbim isteyen herkese,özellikle hiç çocuğu olmayanlara basip etsin.
Doktorum Denizli de Yunus Aydın hoca gözüm kapalı tavsiye ederim.Her konuda mükemmel bir insan ve hekim.Tek dezavantajı çok yoğun,ama ekibi sağlam ebryologlaeı mükemmel.
Bnde yunus hocamda tedavi gördüm ve dün transferim oldu .bnde memnun kaldım ilgisinden

Merhaba wes tahlili ile ilgili bilgi almak istiyorum. Nerede ve ne kadara yaptırdınız. Ne kadar sürede cıktı. Kaç tüp kan alındı. Biraz fazla soru sordum ama forumda ve başka yerlerde hiç doğru dürüst bilgi bulamadım☺️
Ben medipolde geçen ay 14 bine yaptırdım canım 2 tüp kan alındı ve cnvli wes bakıldı yani dahada ayrintilisina kopya sayılarınada bakilcak. İstersen özelden yaz bana yardımcı olurum konu hakkında senin özel mesajın kapali çünkü.

Kizlar gunaydin sabah uyandigimda baya bi lekelenmeyle uyandim suan a kadr da boyle bisey olmamisti.doktorum proluten depot vurmami soyledi.corasprin ve fitili kesti.sizce normel bi kadin dogum doktoruna muyaneye gidiyi mi doktor gitmem gerek fln demedi igneyi yapmam gerektigini tek soyledi

Kizlar gunaydin sabah uyandigimda baya bi lekelenmeyle uyandim suan a kadr da boyle bisey olmamisti.doktorum proluten depot vurmami soyledi.corasprin ve fitili kesti.sizce normel bi kadin dogum doktoruna muyaneye gidiyi mi doktor gitmem gerek fln demedi igneyi yapmam gerektigini tek soyledi
Canım onu yaptır hiç endişelenme kahverengiyse eğer benim 1 hafta sürdü. Anormal bişey olsa doktorun çağırırdı içini ferah tut. Proluton depot kalçadan yapılıyor

Canım onu yaptır hiç endişelenme kahverengiyse eğer benim 1 hafta sürdü. Anormal bişey olsa doktorun çağırırdı içini ferah tut. Proluton depot kalçadan yapılıyor
Evet canim smdi saglik ocaginda vurdum.1 kere tek vurmami soylemis.kendimi boyle buruk hisediyorum.ama ins bisey olmaz

Kızlar 7+2 deyim kalp atışını duyduktan sonra sizleri doktorunuz ne zaman çağırdı ? Kanama alanım var diye 2 kez gittim o zaman kalp atışlarını tekrar duymuş olduk ama artık bi ay sonra gel dedi bana çok uzun süre geldi
Ben 6+1 de gittim 10 gün sonraya çağırdı beni bidaha para alinmasin diye kontrole girsin dedi

kizlar sabah gittik doktora bu sefer karindan bakti o yuzden aynalama oldu kan alani sagken solda gorundu resim eklicem ama hic azalma olmamis aksina cogalmis gorur gormez survivor geliyo insallah dedi cok uzun zamandir bukadar buyuk kanama alani gormemistim ama bebek haftasi olarak boyut gelisim kese olarak gayeet iyi durumda cok kucuk bi alana tutunmus orda buyumeye calisiyo dedi allah askina dua edin bebegime zarar gelmesin su kanama alani kuculsun sagligina kotu bisey olmasin 🙏
tukenmez kalemle cizili ultrason bu haftaki

Eklentiler

• IMG-20240117-WA0004.jpeg
    IMG-20240117-WA0004.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 61
  • 20240117_121557.jpg
    20240117_121557.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 61
kizlar sabah gittik doktora bu sefer karindan bakti o yuzden aynalama oldu kan alani sagken solda gorundu resim eklicem ama hic azalma olmamis aksina cogalmis gorur gormez survivor geliyo insallah dedi cok uzun zamandir bukadar buyuk kanama alani gormemistim ama bebek haftasi olarak boyut gelisim kese olarak gayeet iyi durumda cok kucuk bi alana tutunmus orda buyumeye calisiyo dedi allah askina dua edin bebegime zarar gelmesin su kanama alani kuculsun sagligina kotu bisey olmasin 🙏
tukenmez kalemle cizili ultrason bu haftaki
Öncelikle geçmiş olsun ama bak çok şükür bebeğin gelişimi, kesesi çok iyimiş canım. Sıkma canını dikkat et bol bol dua inşallah. Bide neden çoğalabilirmiş sordun mu? Sende gün aşırı kahverengi akıntı falan oluyor muydu?

Kızlar estrofemi kaçıncı haftada bıraktınız/bırakacaksınız. Azaltarak mı buraktınız bir anda mı bıraktınız. Hemşirem bir anda bırak dedi. Buradada azaltarak burakanlar olmuş kafam karıştı. Lütfen bilgisi olan yazabilir mi💗

kahve rengi degilde elim kadar yada avuc ici seklinde degisen pihtilar atiyodum ara ara ciger gibi bide kanamamda kahve degilde visne curugu bordo rengindeydi daha cok taze kan gibi oyle bayrak kirmizisi sadece ilk gun acile kaldirildigimda geldi sonra bordo falan geldi adetin 1. gunu boyle daha sokmez ya hani oran oyleydi yani ama azalmamis cok uzuldum yani caresiz olmak bebek orda sikismis kalmis elimden bisey gelmiyo ya cok canim yaniyo 😢

Kızlar estrofemi kaçıncı haftada bıraktınız/bırakacaksınız. Azaltarak mı buraktınız bir anda mı bıraktınız. Hemşirem bir anda bırak dedi. Buradada azaltarak burakanlar olmuş kafam karıştı. Lütfen bilgisi olan yazabilir mi💗
Ben kan sonucumda pozitifi aldığım an doktorum aramıştı elindekileri kullan daha kullanmayacaksın demişti öyle bırakmıştım ertesi gün..

Merhaba banada 8..haftayı doldurdugunuzda bırakın demisti bu haftadan sonra bırakıcam insallah

Kalp atışını duyduğumda bıraktım ben de canım

X