2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet kayıplarım var yeniden transfere hazırlanıcam bende bu test yapılcak. 29 yaşındayım. Öncelik bana yapılacağı söylendi. Pgtli embriyom var şuan hazırda. Acaba testtten sonra öyle bir durum olursa birdaha mı pgt yapılıyor

Yok canım o sağlıklı yontem degıl. Bızımde iki embrıyo vardı, wes analızını beklerken transfer için karar vermemız gerektı son kez onlarıda deneme kararı aldık. Transfer oldum.
Oyuzden bunu pgt’li deneyebılırsın, sonra wes de bırsey cıkarsa havuz yontemıne gecıyorlar

Of anladığım kadarıyla testte sorun cıkarsa yine uzun ve maliyetli bir yola giriliyor birtane hazırda pgtli embriyom var. 3 tanede biyopsisi alınmış pgt yapılmak için hazır embriyom var. Sanırım o zaman onlara yönelinir. Ay inşallah birşey çıkmasında hiç girmeyelim o işlere

Kızlar şimdi doktor kontrolümden geldik 6+5 olmuşuz kalp atımları iyi 147 ama kese altındaki 12 mm lik kanama aynı devam ediyor doktorum alttan kanama olmadıkça sorun yok bu hafta daha rapor al dedi bu kanama alanı ne zman bitecek çok moralim bozuluyor bebeğime bişey olacak diye

Canım bence çalışıyorsan ara ver ve dinlen . Kendini yorma. Yorulduğunu anladigin an Uzan . Ta ki kanama alanı duzelene kadar. İnsalah kanama falan olmaz. Ama rapor al dediyse kesinlikle almalısın.

Kızlar betam perşembe günü 1092
Bugünde 1003 e düşmüş
Doktorum yinede ilaçları bırakma dedi yaşayan varmı

Gebemisiniz bende aynı durumdayım salı kese görünecek ilk bi kanama olmuştu 3 4 gün sonra iğnelerle kesildi şimdide yine lekelenmem başladı ve kanda geliyo arada yarın doktoruma gidicem
Benim ikiz bebeklerimden biri düşmüş o yüzden kanama olmuş diğer bebeğimin kalp atışını duydum şükür sağlık olsun

Canım bence çalışıyorsan ara ver ve dinlen . Kendini yorma. Yorulduğunu anladigin an Uzan . Ta ki kanama alanı duzelene kadar. İnsalah kanama falan olmaz. Ama rapor al dediyse kesinlikle almalısın.
Raporu alacağım da kanama alanı 4 gündür hiç azalmamış

Benim ikiz bebeklerimden biri düşmüş o yüzden kanama olmuş diğer bebeğimin kalp atışını duydum şükür sağlık olsun
Selamlar, dun bızımde kese kontrolumuz vardı.
İkiside tutmus ama biri çok sağlıklı yolk kese gordum, diğerini düşünme dedi kese düzgün değil kaybolur dedı kanamada olamayabılır dedı. ikiz bebeklerden bırıı kacıncı haftada dustu?

arkadaslar cok acil bir konuda fikrinize ihtiyacim var. Beta hcg oranim 524 cikmisti pzt gunu dr kese kontolu icin muayeneye cagirdi fakat muayene ucreti olarak 3600 tl istediler. Cok sasirdim paketin icinde olmali diye dusunuyorum. Kese kontrolu icin gittiginizde ek ucret odediniz mi? Zaten borc harc tedaviyi yaptirabildik yanitlariniza gore kabul edip etmeyecegiz

Evet benim gittiğim merkezde yeni muayene ücreti aldı bende çok hoslanmadim ama ilaçlar devam ettiği için onların kontrol etmesi benim içimi rahat ettirecekti mecburen verdim

Evet canım kese kontrolü için muayene ücreti istiyorlar maalesef tedavi parası kapsamında olmuyor. Bende verdim. 10 gün geçerli bu ücret biz kalp atışını 10 gün geçmeden duyduk başka vermedik

Çok pahalı ya tabi bebeğiniz daha önemli ama bana çok pahalı geldi. Acaba ilk iki muaneyene için mi geçerli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…