2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

altinda falan diye bi ibare yapmadi ama resim ekledim ilk resimde kesenin saginda tarali alan boyutta 4.2cm uzunlukta genislik 1.35cm doktorum dediki hastalar kanamadan korkar ama ben kanamasini severim cunku icerde basinc olusturmaz dedi kanama biraz kesildi gibi 2. gun temiz kan ara ara yine geliyodu ama bugun hep eski kan seklinde nokta gibi geldi 😢
Bende Progestan 50 mg kalçadan formuna geçtiler hemen kesildi hatta prolutan deport kullananlar var o daha yüksek mg ve hızlıca kesiyor. Kanaman kesilmezse yarın bunu doktoruna bi sor belki kullandığın Progestan sana yeterli gelmiyor arkadaşımın 3cm di kanaması 16. Haftaya kadar sürdü sonra kesildi bebeğe fetal DNA bile yapıldı sağlıklı mı diye o da sağlıklı geldi şuan 21. Haftasında yani doktorlar diyor ya kanama varsa bebek belki kromozom da sıkıntı vardır sağlıksızdır o yüzden kendini atmaya çalışır bende buna inanmak istemiyorum arkadaşımın örneği de senin içini ferahlatsın kanama yeter ki
Bebeğine zarar vermesin forumda kese içi kanama yaşayıp sağlıkla bebeğini kucağına alanları gördüm o yüzden Allah tan umut kesilmez 🙏

arkadaslar merhabaalar yasayan varsa bi yardimci olabilirmisiniz 9 aralikta 5. gun embiriyosu transferi oldum taze transfer suan 7+4 teyiz 5+4te yolku gorduk bebisi ve kalbi duyucaktik carsamba gunu 7+2 ken ama sali gunu gece ani bi kanamayla hastaneye gittik adet kanamasi gibi ama temiz kan renginde yogun bi kanamam oldu ve hem kucuk hemde asiri buyuk el kadar ve avuc ici kadarda degisen kocaman cigere benzer pihtilar geldi ama agri sizi yoktu kalp atisini duydum gelisiminede iyi dedi ama kanama alanim cok buyukmus gorsel ekliyorum ben yumurta toplamadan beri progestan 200 luk fitil seklinde gunde 3 tane aliyodum simdi progestan dex ekledi gunde 1 kere seklinde benim gibi durum yasayip gecen var mi kalbim sıkışıyo o kadar kahroldum ki olumlu dusunemez oldum 😢
Öncelikle geçmiş olsun 💐 Benimde ani bir kanamam olmuştu taze kan akmıştı bir gece vakti rahim altında 1 cmlik alanda kanama meydana gelmişti doktorum böyle şeyler hamilelerim başına sık gelebilir demişti korkma vs sonra progestan dex verdi bol bol istirahat etmemi söylemişti birkaç gün kahve akıntı ve böyle arada donmuş kahve pıhtı gelmişti şuan çok şükür iki gündür yok pazar günü de son iğnemi vurulucam sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah 🤲🏻🤲🏻

altinda falan diye bi ibare yapmadi ama resim ekledim ilk resimde kesenin saginda tarali alan boyutta 4.2cm uzunlukta genislik 1.35cm doktorum dediki hastalar kanamadan korkar ama ben kanamasini severim cunku icerde basinc olusturmaz dedi kanama biraz kesildi gibi 2. gun temiz kan ara ara yine geliyodu ama bugun hep eski kan seklinde nokta gibi geldi 😢
Tamam güzel yavaş yavaş gidiyor inşallah donmuş olması da güzel benimde o şekilde nokta nokta derken bitmişti

Bende Progestan 50 mg kalçadan formuna geçtiler hemen kesildi hatta prolutan deport kullananlar var o daha yüksek mg ve hızlıca kesiyor. Kanaman kesilmezse yarın bunu doktoruna bi sor belki kullandığın Progestan sana yeterli gelmiyor arkadaşımın 3cm di kanaması 16. Haftaya kadar sürdü sonra kesildi bebeğe fetal DNA bile yapıldı sağlıklı mı diye o da sağlıklı geldi şuan 21. Haftasında yani doktorlar diyor ya kanama varsa bebek belki kromozom da sıkıntı vardır sağlıksızdır o yüzden kendini atmaya çalışır bende buna inanmak istemiyorum arkadaşımın örneği de senin içini ferahlatsın kanama yeter ki
Bebeğine zarar vermesin forumda kese içi kanama yaşayıp sağlıkla bebeğini kucağına alanları gördüm o yüzden Allah tan umut kesilmez 🙏
cok tesekkur ederim 🙏 benim doktorum bebekte kusur olabilir demedi eger bebekte kusur varsa zaten gider saglikliysa kanama goturmez dedi cok tesekkur ederim

Tamam güzel yavaş yavaş gidiyor inşallah donmuş olması da güzel benimde o şekilde nokta nokta derken bitmişti
ayh amiiin insallah kani gorunce herhalde okadar korktum ki butun olumsuzluklar siralaniyo yemin ederim korkumda doktor boyle bisey demedi de eger kanamanin nedeni bebegin sagliksiz olmasiysa ya bisey olursa diye aklim gidiyo bide doktorum dediki simdi alan buyuk bebek kucuk bebegin rahmi doldurmasi 3. ayini buluyo bebek yer kapladikca buraya tamponlama yapocak dedi allahin izniyle bi bitsinde sag salim ilerlesin bebegim cok korkuyorum carsamba gunu kontrol var yine yuregim agzimda

bende yasak diye biliyorum ama emin değilim kaynatılmış olacak ya hani ne bilim
Detoks etkisi yaratacak maydonoz nane gibi şeyler yasak deniyor ama eser miktarda tüketimi zarar vermez deniyor yani çok fazla tüketilmezse ve düşük riski yoksa bence de bir şey olmaz

Detoks etkisi yaratacak maydonoz nane gibi şeyler yasak deniyor ama eser miktarda tüketimi zarar vermez deniyor yani çok fazla tüketilmezse ve düşük riski yoksa bence de bir şey olmaz
Yani hiç riske girmeyeyim en iyisi açık çaya limon sıktım içiyorum inşallah yatıştırırr

X