2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

arkadaslar cok acil bir konuda fikrinize ihtiyacim var. Beta hcg oranim 524 cikmisti pzt gunu dr kese kontolu icin muayeneye cagirdi fakat muayene ucreti olarak 3600 tl istediler. Cok sasirdim paketin icinde olmali diye dusunuyorum. Kese kontrolu icin gittiginizde ek ucret odediniz mi? Zaten borc harc tedaviyi yaptirabildik yanitlariniza gore kabul edip etmeyecegiz
Ciddi misiniz? O paketin içine dahil değil mi? Ben paket dışı embriyo dondurma harici hiçbir ödeme yapmadım. Kesin bahçecidir😒😅

12 hafta boyunca takibi tup bebek doktoru yapacakmis her muayenede istiyorlar. Bebegimiz daha onemli herseyden ama daha bu kadarini da kaldiricak gucumuz kalmadi. Baska doktora da gitsem icim rahat etmeyecek ne yapsam bilemedim.

12 hafta boyunca takibi tup bebek doktoru yapacakmis her muayenede istiyorlar. Bebegimiz daha onemli herseyden ama daha bu kadarini da kaldiricak gucumuz kalmadi. Baska doktora da gitsem icim rahat etmeyecek ne yapsam bilemedim.
Canım öyle şey mi olur ya adam soyuyorlar resmen. Ben hiç ödeme yapmadım 7. Haftadayım, saçmalıyor senin merkezin gitme bence normal bi kadın doğuma git ne olacak ki

12 hafta boyunca neden oraya gidiyorsun ki? Tüp bebek doktoru Kalp atışına kadar bakıyor normalde. Neden bazı şeylere özellikle maddi olarak zor koşuyorlar zaten mecbursunuz verirsiniz kafasıyla bakıyorlar. Gerçekten inanılır gibi değil.

Canım öyle şey mi olur ya adam soyuyorlar resmen. Ben hiç ödeme yapmadım 7. Haftadayım, saçmalıyor senin merkezin gitme bence normal bi kadın doğuma git ne olacak ki
Kafayı yemiş bazı klinikler gerçekten. En zayıf en hassas en duygusal noktada olduklarını bildiklerinden ne koparsam kar gözüyle bakıp milletten para koparıyorlar. Soygunculuk resmen… Aşırı sinirlendim bana ne oluyorsa 😂🤭

12. Haftaya kadar ilac takibi yapacakmis ilac takibini de muayene sonucuna gore duzunleyecekmis bu nedenle 12 haftaya kadar gelmeniz lazim sonra istediginiz kadin doguma gidebilirsiniz dediler ama ucret cok fazla resmen insani caresiz birakiyorlar. Cok moralim bozuldu bu duruma arada kaldim inanin ne yapsam bilemiyorum suan

12. Haftaya kadar ilac takibi yapacakmis ilac takibini de muayene sonucuna gore duzunleyecekmis bu nedenle 12 haftaya kadar gelmeniz lazim sonra istediginiz kadin doguma gidebilirsiniz dediler ama ucret cok fazla resmen insani caresiz birakiyorlar. Cok moralim bozuldu bu duruma arada kaldim inanin ne yapsam bilemiyorum suan
Çok mu sıkıntılı bir gebelik yaşıyorsunuz. Ben ilk defa duydum olası durumda mesaj atarsın olur biter kalp atışını duyarsın sonrasında klinikle işiniz biter. İlaçları da zaten tedavinizin son günü düzenler 3.ay sonuna kadar kullanacaksın der olur biter. Benim klinikle işim bitmesine rağmen henüz başka doktora gitmediğim için tüp bebek doktorumun asistanına mesaj attım reçete bile yazdırdım düşünün. Bilmiyorum aşırı tuhafıma geliyor. Aynı yoldan geçen biri olaraktan.

Çok mu sıkıntılı bir gebelik yaşıyorsunuz. Ben ilk defa duydum olası durumda mesaj atarsın olur biter kalp atışını duyarsın sonrasında klinikle işiniz biter. İlaçları da zaten tedavinizin son günü düzenler 3.ay sonuna kadar kullanacaksın der olur biter. Benim klinikle işim bitmesine rağmen henüz başka doktora gitmediğim için tüp bebek doktorumun asistanına mesaj attım reçete bile yazdırdım düşünün. Bilmiyorum aşırı tuhafıma geliyor. Aynı yoldan geçen biri olaraktan.
Ben tüp bebek doktorumla hamilelikte de devam edicem doğumumu o yaptırsın istiyorum ama ne kan testlerine ne kese kalp atışına para verdim, sanırım 12. Haftadan sonra ücret ödemeye başlicam hepsi tüp bebeğe dahildi. Böyle şey duymadım paracı pislikler.

Ben tüp bebek doktorumla hamilelikte de devam edicem doğumumu o yaptırsın istiyorum ama ne kan testlerine ne kese kalp atışına para verdim, sanırım 12. Haftadan sonra ücret ödemeye başlicam hepsi tüp bebeğe dahildi. Böyle şey duymadım paracı pislikler.
Ahh ne güzel keşke benimde tüp bebek doktorumla doğum şansım olsaydı çok isterdim. Kesinlikle öyle iyi ki araştırmışım bu yola girmeden de öğrenince bu tarz olaylarını tercih etmemişim..

Ahh ne güzel keşke benimde tüp bebek doktorumla doğum şansım olsaydı çok isterdim. Kesinlikle öyle iyi ki araştırmışım bu yola girmeden de öğrenince bu tarz olaylarını tercih etmemişim..
Evet benim şansım doktorum bakıyor kendi hastalarına, uğraşmicam başka doktorla

İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Onların böyle bir takip mecburiyeti yok ki. Pozitifi aldıktan sonra size ilaçları kullanacaginiz süreyi anlatiyorlar ve dilerseniz bize gelin dilerseniz başka bir kadın doğum doktorunda devam edebilirsiniz deniyor. Ayrıca 12. Haftaya kadar her muayenede o kadar para yazık günah delirmiş bunlar.

Cok haklisiniz bende ayni fikirdeyim. Ilk transferim hersey yolunda gidiyor anlayamadim yani bende beyin takibi neyin parasi bu bide 3600 tl.

Merhaba
Sanırım biz aynı gün transfer olmuştuk (21 Aralık benimki)
Kese için kontrole gittiniz mi
Beni doktorum 16 Ocak'ta çağırdı ama öleceğim meraktan o zamana kadar
Aa neden o kadar geç çağırdı ben 28 aralıkta transfer oldm 15 ocakta kese için çağırdı benmki erken mi acaba görülür mü birden karından bakacağını söyledi

arkadaslar cok acil bir konuda fikrinize ihtiyacim var. Beta hcg oranim 524 cikmisti pzt gunu dr kese kontolu icin muayeneye cagirdi fakat muayene ucreti olarak 3600 tl istediler. Cok sasirdim paketin icinde olmali diye dusunuyorum. Kese kontrolu icin gittiginizde ek ucret odediniz mi? Zaten borc harc tedaviyi yaptirabildik yanitlariniza gore kabul edip etmeyecegiz
Bi önceki transferimde (bikaç ay önce) benden almadılar kese için gittiğimde. Kalp atışı için gittiğimde aldılar. Şimdiki transferimde hâlâ kese kontrolüne gitmedim doktorum artık kendi özel polikliniğinde yapacakmış muayaneleri. (İşlemler yine hastanede olacakmış). Ve muayene ücreti alıyormuş. Buna giderim sonrasını bilmiyorum

Canim benim tup bebek merkezimde de kani sonucundan sonra her muyane ye ucret istediler.bende normel bir kadin doguma gidiyorum

Kızlar şimdi doktor kontrolümden geldik 6+5 olmuşuz kalp atımları iyi 147 ama kese altındaki 12 mm lik kanama aynı devam ediyor doktorum alttan kanama olmadıkça sorun yok bu hafta daha rapor al dedi bu kanama alanı ne zman bitecek çok moralim bozuluyor bebeğime bişey olacak diye
Tekrar geçmiş olsun canim.Ben son kontrole gittiğimde kan ve idrar testi istemişti.Kani verdim fakat idrar vermemiştim.Simdi tahlil sonuçları geldi CRP yüksek çıkmış doktorum enfeksiyon durumunda CRP nin yüksek çıkacağını söyledi fakat kanda enfeksiyon yokmuş acil idrar istedi kanamaya CRP nin yuksek cikmasinin neden olabilecegini hatta tedavi edilmezse disuge sebep olabileceğini söyledi.Doktorunla bi görüşüp kan tahlili isteyebilirsin.Biliyorsun bende de kanama alanı vardi

X