2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Acınızı anlıyorum, çok inanıp kaybetmek yıkıyor insanı. Bende 5 ayda ıkı kere yasadım sonuncusunda cok ınanmıstık, kese gormeye gıtmeden bırgun once sabah 4 kanama basladı beta degerı dustu kaybettık. Esımın bır sozunu unutamam “ En son babam oldugunde bukadar uzulmustum” okadar ınanmıstıkkı.

Neden devam etmıyor hala net bırsey kımse soylemıyor. Doktor gerek yok desede sma wes analızıne kadar yaptırdık temız.
Benım asıl 3 yıl once buyuk laproskopi ameliyatı ıle baslayan surecım olmustu yapısıklık kalınlasmama.

Onlar sımdı yerınde, ıkı kez pozitif aldık. Doktorlar herseyı aynı yapıyor çok iyi işim varken çok şeyden vazgecıp işimi de bıraktım çok stressli gergındı bu mudur acaba diğerek 3. transferı yarın yapacağız

Hakkımızda hayırlısı 🙏🏻 Sızın suan surec nasıl
Yazdıklarınızı gorunce okadar ıcıme dokundu ve hıssettımkı yazmak ıstedım
Merhaba wes tahlili ile ilgili bilgi almak istiyorum. Nerede ve ne kadara yaptırdınız. Ne kadar sürede cıktı. Kaç tüp kan alındı. Biraz fazla soru sordum ama forumda ve başka yerlerde hiç doğru dürüst bilgi bulamadım☺️

arkadaslar merhabaalar yasayan varsa bi yardimci olabilirmisiniz 9 aralikta 5. gun embiriyosu transferi oldum taze transfer suan 7+4 teyiz 5+4te yolku gorduk bebisi ve kalbi duyucaktik carsamba gunu 7+2 ken ama sali gunu gece ani bi kanamayla hastaneye gittik adet kanamasi gibi ama temiz kan renginde yogun bi kanamam oldu ve hem kucuk hemde asiri buyuk el kadar ve avuc ici kadarda degisen kocaman cigere benzer pihtilar geldi ama agri sizi yoktu kalp atisini duydum gelisiminede iyi dedi ama kanama alanim cok buyukmus gorsel ekliyorum ben yumurta toplamadan beri progestan 200 luk fitil seklinde gunde 3 tane aliyodum simdi progestan dex ekledi gunde 1 kere seklinde benim gibi durum yasayip gecen var mi kalbim sıkışıyo o kadar kahroldum ki olumlu dusunemez oldum 😢
Geçmiş olsun bu kese götüntüsü kaç haftalık?

Merhaba wes tahlili ile ilgili bilgi almak istiyorum. Nerede ve ne kadara yaptırdınız. Ne kadar sürede cıktı. Kaç tüp kan alındı. Biraz fazla soru sordum ama forumda ve başka yerlerde hiç doğru dürüst bilgi bulamadım☺️
Merhaba,
ikimize de wes,sma, y kromozomu ile ilgili ayrı bir test 65bin civarıydı. Ankarada. 4 tup kan alındı 🙏🏻

Merhaba,
ikimize de wes,sma, y kromozomu ile ilgili ayrı bir test 65bin civarıydı. Ankarada. 4 tup kan alındı 🙏🏻
Peki, birşey şükür çıkmamış sanırım. Eğer çıksaydı ne olacaktı nasıl bir yol izlenecekti. Bende wes yaptıracağım doktorum bugün söyledi kontrolde ama aklım dalgındı hiç sormadım ne olacak birşey çukarsa nasıl yol izlenecek. Sonradan geldi hep aklıma 🥲

Gebemisiniz bende aynı durumdayım salı kese görünecek ilk bi kanama olmuştu 3 4 gün sonra iğnelerle kesildi şimdide yine lekelenmem başladı ve kanda geliyo arada yarın doktoruma gidicem
Evet ikiz gebelik öncesinde doktorum enfeksiyon falandır dedi bu 3. Olması ikinci olan akıntı şeklindeydi ilki çok kötüydü

Kizlar ben çok korkuyorum. Zaten pazartesi annem ve kayınvalidem ile doktora geiicdz kese ve kalp atışı duymaya biliyorsunz. Bebek olmaz kese boştur falan diye ödüm kopuyor. Bide üstüne biz kardeşimle aynı evde yaşıyoruz villada 2 aile kalıyoruz, sabah kahvaltu yaptık akşam domuz gribi olduklarını öğrendik karı koca. Oksurmedilee hapsirmadilar ama 15 dk aynı ortamda kaldk yani. Ya bana bulastiysa naparm ben

Estafurullah😇 Ankarada genetik uzmanı dilara hanım çok çok iyi başarılı, bize herşeyi anlattı.
Şimdi bizde düşüğe sebep olan bir gen hastalığı çıkmadı. Çıksaydı o gene sahıp olmayan embrıyo bulunup transfer edılecektı.
Sizde yaş nedir? Öncede. kayıp var sanırım dimi
Peki, birşey şükür çıkmamış sanırım. Eğer çıksaydı ne olacaktı nasıl bir yol izlenecekti. Bende wes yaptıracağım doktorum bugün söyledi kontrolde ama aklım dalgındı hiç sormadım ne olacak birşey çukarsa nasıl yol izlenecek. Sonradan geldi hep aklıma 🥲

Kizlar ben çok korkuyorum. Zaten pazartesi annem ve kayınvalidem ile doktora geiicdz kese ve kalp atışı duymaya biliyorsunz. Bebek olmaz kese boştur falan diye ödüm kopuyor. Bide üstüne biz kardeşimle aynı evde yaşıyoruz villada 2 aile kalıyoruz, sabah kahvaltu yaptık akşam domuz gribi olduklarını öğrendik karı koca. Oksurmedilee hapsirmadilar ama 15 dk aynı ortamda kaldk yani. Ya bana bulastiysa naparm ben
Canım bukadar stress oluyorsun neden sadece eşin ile gitmiyorsun?
Sonra kalp atısını da duyduktan sonra onlarıda dıger kontrole goturursun. En guzel zamanı kendıne zehır etme bence.

X