2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Elde değil biliyorum ama strese girme canım inşallah hersey güzel olacak kontrolden sonra haberver bizde dualarım seninle
Doktorum kanama alanını gördü kese altında 1cm lik bir kanama alanı var dedi ama keseye zarar vermemiş kalp atımı da başlamış dinletti Progestan kalçadan yapacağım bu ara bir de bakalım bekleyip göreceğiz dedi cumartesiye tekrar kontrol siz gittiniz mi kontrole ?

İnşaAllah sıkıntısız atlatırsınız süreci tam olarak kaçıncı haftada duymuş olduğunuz kalp atışını, benim kontrolüm Cumartesi elim yüreğimde bekliyorum

Ayy çok şükür çok sevindim.Sizde ilk devlete mi gitmişsiniz çünkü kanama alanı yok demişlerdi diye hatirliyorum.Benim randevum yarın sabah saat 10:00 da

Bende Fulya ya gidicem yılbaşından sonra fiyat güncellemesi olmuş haber bekliyorum kimseyi tanımıyorum

Siz ne zaman başladınız fiyat neydi doktorunuz kim ve sorununuz neydi acaba

Kızlar erken gebelik testinde kuruma çizgisi çıkarmı? Yaklaşık iki saat sonra bi gölge çıkmış. Kaset testlerde kuruma çizgisi çıkar, erken testlerde de çıkarmı diye merak ettim. Çok hafif bi gölge var, çok heyecanlandım

Ayy çok şükür çok sevindim.Sizde ilk devlete mi gitmişsiniz çünkü kanama alanı yok demişlerdi diye hatirliyorum.Benim randevum yarın sabah saat 10:00 da
Bir daha gitmem üniversite hastanesine boş
boşuna alttan da baktı bişey anlamadılar şans işte hep geceleri olduğu için doktorumun kliniği o saatlerde kapalı oluyor.Sizin kesildi mi kanamanız ?

Canım korkma benimde aynı şekilde kanama alanım mevcuttu dün yine gördü doktorum rahmin altında hatta bebekte yukarı kaçmıştı kanama alanında uzaklaşmış akıllı bıdık ama şey dedi pıhtı da olabilir kanama da istirahat önerdi progestan 50 mg vuruluyorum perşembe 4.cü vurulucam pazar günü biticek normal progestan dex iğnemde bu sabah bitti sadece duphaston ve folik asitle devam ediyorum. Güzel düşün güzel olsun bol bol dua et birşeyler dinle oku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…