2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya öyle mi bana ilaç eklememize gerek yok dediler zaten hem vajinal hem de göbekten alıyorsun denildi kendi doktoruma Salı bi gideyim ben oda baksın

Ben sabah direk doktoruma gittim hiçbir doktora güvenemezdim zaten gittiğimde de göbekten bakacaktı doktorum tedirgin olmayayım diye direk alttan muayene olmak istedim herşey net görülsün diye öyle baktı sonrasında da ilaçlarımı ayarladık. Coraspini kesmiştim o gün.. Öyle işte.. yarım kontrolüm var bakalım kanama yerim hala var mı düzelme oldu mu? Bebeğim nasıl? Güzel sonuçlar alırız inşallah 🤲🏻🤲🏻

Ben sabah direk doktoruma gittim hiçbir doktora güvenemezdim zaten gittiğimde de göbekten bakacaktı doktorum tedirgin olmayayım diye direk alttan muayene olmak istedim herşey net görülsün diye öyle baktı sonrasında da ilaçlarımı ayarladık. Coraspini kesmiştim o gün.. Öyle işte.. yarım kontrolüm var bakalım kanama yerim hala var mı düzelme oldu mu? Bebeğim nasıl? Güzel sonuçlar alırız inşallah 🤲🏻🤲🏻
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız burası gerçekten en büyük moral kaynağı tabi güzel sonuçlar görünce 🙏 bana da moral olun

Evet bir de ben hemşireyim aktif çalışıyorum bu hafta rapor alacağım çalışmayacağım çok yorulduğumdan da kanama olmuş olabilir doktor transfer sonrası çalışabilirsin dediği için açıkçası çok dinlenemedim
Doktorun direk rapor yazsın ki yazar da yani ne kadar dinlenirsen kâr.

Amin canım inşallah 🙏🤍 benim 5+6 dı haftam ama doktor kese içinde gösterdi dedi hareket eden birşey var kalp atışı olabilir küçük olduğu için net alamadı bakalım bi kaç güne alırız inşallah siz ne zman gideceksiniz
Benimde ilk kontrolüm 2 ocaktı 5+6 ydı çok hafiften kalp atışı duymuştuk o gün sonra net kalp atışı içinde pazartesiye randevu verdi. O gece kanama olunca sabahına gittik yine 1 gün geçmemesine rağmen kalp atışı bile daha netleşmişti inşallah herşey çok güzel devam eder. Şuan 6+4 üm🥺🤲🏻

Kızlar yumurta toplama sonrası rahminde çok az Sıvı birikimi olup yine de transfer olan var mı? Sonucunuz pozitif mi? 🍀☀️🤲🏻💞

Kızlar yumurta toplama sonrası rahminde çok az Sıvı birikimi olup yine de transfer olan var mı? Sonucunuz pozitif mi? 🍀☀️🤲🏻💞

Benimde ilk kontrolüm 2 ocaktı 5+6 ydı çok hafiften kalp atışı duymuştuk o gün sonra net kalp atışı içinde pazartesiye randevu verdi. O gece kanama olunca sabahına gittik yine 1 gün geçmemesine rağmen kalp atışı bile daha netleşmişti inşallah herşey çok güzel devam eder. Şuan 6+4 üm🥺🤲🏻
İnşallah rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏

Merhabalar, embriyo transferi için hazırlık sürecindeyim ve şu an sadece estrofem kullanıyorum, 11 Ocak’ta kontrolüm var ama dünden beri yumurtlama akıntısı gibi bir akıntı var. 29 Aralık SAT. Sanırım yumurtlama bu ay biraz erken oluyor (9-10.günler) ama estrofem kullanırken olması normal midir acaba? 🙈transferimin iptal olmasından korkuyorum 🥺

Kizlar ya ben bugün çok kötü hissediyorum, sanki goguslerm indi gibi. Çok acyor ama ilaçlarda acıtıyor yani. Çok şükür kanamam falan yok ama nasıl dayancm bilmiyorum 8 gün daha kalbim pır pır olmaya başladı artık 😪 doktoruma bidaha HCG verim mi dedim aklını bulandirma artışın güzeldi dedi.

Kızlar mide bulantilariniz ne durumda çözüm bulabilen var mi?
2 gündür sürekli bulantim var hiçbir şey yiyemiyorum bu iki günde yiyebildigim sadece bir tane haşlanmış patates eşim ve kv sürekli yemek için ısrar ediyor ama bırakın yemek görmeyi yemek ismi bile duyunca midem ayağa kalkıyor acayip tiksiniyorum

Merhabalar, embriyo transferi için hazırlık sürecindeyim ve şu an sadece estrofem kullanıyorum, 11 Ocak’ta kontrolüm var ama dünden beri yumurtlama akıntısı gibi bir akıntı var. 29 Aralık SAT. Sanırım yumurtlama bu ay biraz erken oluyor (9-10.günler) ama estrofem kullanırken olması normal midir acaba? 🙈transferimin iptal olmasından korkuyorum 🥺
Çok normal canım o akıntılar hep oluyor korkmana gerek yok

Kızlar mide bulantilariniz ne durumda çözüm bulabilen var mi?
2 gündür sürekli bulantim var hiçbir şey yiyemiyorum bu iki günde yiyebildigim sadece bir tane haşlanmış patates eşim ve kv sürekli yemek için ısrar ediyor ama bırakın yemek görmeyi yemek ismi bile duyunca midem ayağa kalkıyor acayip tiksiniyorum
Bende mide bulantısı hiç olmadııı🤤😂 Size de çok geçmiş olsun 💐

X