2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar mide bulantilariniz ne durumda çözüm bulabilen var mi?
2 gündür sürekli bulantim var hiçbir şey yiyemiyorum bu iki günde yiyebildigim sadece bir tane haşlanmış patates eşim ve kv sürekli yemek için ısrar ediyor ama bırakın yemek görmeyi yemek ismi bile duyunca midem ayağa kalkıyor acayip tiksiniyorum
Gece yatarken 2 tane prılam dr al gebeler için bulantı ilacı devlet ödüyor

Kızlar yumurta toplama sonrası rahminde çok az Sıvı birikimi olup yine de transfer olan var mı? Sonucunuz pozitif mi? 🍀☀️🤲🏻💞
Ben ilk transferimde yaşamıştım bu durumu çok azdı ve doktor transfer yapmıştı ama maalesef benim tutmamıştı. 😔 Gerçi benim şuan 5. Transferim benim diğerlerinde de tutmamıştı 😏 bu taransferimin sonucunuda yarin öğreneceğim. Emin ol vakti geldiyse olmuştur. İnşallah sizin için vakti şimdidir ve hayırla sağlıkla pozitifi görürsünüz🤲❤️

Ben ilk transferimde yaşamıştım bu durumu çok azdı ve doktor transfer yapmıştı ama maalesef benim tutmamıştı. 😔 Gerçi benim şuan 5. Transferim benim diğerlerinde de tutmamıştı 😏 bu taransferimin sonucunuda yarin öğreneceğim. Emin ol vakti geldiyse olmuştur. İnşallah sizin için vakti şimdidir ve hayırla sağlıkla pozitifi görürsünüz🤲❤️
Benim doktorum da yapmayacaktı seçenek sundu bana bıraktı, 4 embriyomuz var istersen birini deneyelim istersen de 2 ay bekleyelim her türlü bekleyeceğiz dedi denemeyi seçtim. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah tutmuştur ikimizin de ama hissediyorum benimle 🥰🤲🏻💞 Allah yardımcımız olsun 🍀☀️✨

Ben kan sulandırıcı kullanmıyorum Estrofem Progestan kapsül, progestan dex kullanıyorum benim neden olduğunu anlamadılar ultrasonda göremedi hatta üstten göremeyince alttan da baktı kan uyuşmazlığımız var ama benim ilk gebelik rhogam iğnesi yapıldı her ihtimale karşın bilmiyorum inş bir daha yaşamayız da kalp atışını duyarız
Dinlenmemiz de lazım ben bugün biraz fazla yürüdüm yine geldi üç ay dinlenmek lazım

İyi aksamlar kizlar elimde 5 adet prolutex iğne şırıngalari 1 kutu duphaston, bir de antipyotikler (tetradox ve prednol) kaldı İstanbul Maltepe tarafında oturan varsa hafta sonu vere bilirim.

Arkadaşlar bugün transferin 8. Günü negatif çıktı, doktorum pazar günü belli olur dedi. İki günde pozitife döner mi sizce benim hiç umudum kalmadı. Benim gibi olanlar var mı? 😢
evet döner 27 aralıkta transferim gerçekleşti 6 ocak test günümdü ayın 4 ünde gece idrarda baktım negatifti ertesi gün kanda baktırdım pozitif çıktı.40 yaşındayım ilk denememiz 2 tane 4aa dondurulmuş embryo transferi yapıldı.Ultrasonda keseler görüldü şükür,ama kalp atışları için beta hcg min 3000 i geçmesini bekliyoruz.O da ayın 15 gibi olacakmış.
belirtilerim 6.günden sonra arttı ilaçlara yormuştum negatif sanıyordum şoktayız.1 kızım var 10 yaşında Allah nasip ederse ikizlerimizi bekliyoruz şimdi.
Rabbim isteyen herkese,özellikle hiç çocuğu olmayanlara basip etsin.
Doktorum Denizli de Yunus Aydın hoca gözüm kapalı tavsiye ederim.Her konuda mükemmel bir insan ve hekim.Tek dezavantajı çok yoğun,ama ekibi sağlam ebryologlaeı mükemmel.

Kızlar yarın test günüm dualarınızda beni de unutmayın 🙏🏻 inşallah tutmuştur çok heyecanlıyım, bu kadar dayandım direndim doktorum evde kesinlikle test yapma öncesinde kesinlikle test verme dedi bekledim sabrettim bakalım inşallah pozitif alırız. Duygularım çok karışık dualarınızda beni unutmayın nolur, buradaki herkese dualar ettim inşallah pozitifi alır diye içten içe çok sevindim inşallah biz de tadarız o duyguyu🙏🏻😍

Bana lavman önerdi ama istemiyorum lavman ben de mi bundan alsam acaba
Canım kabizligi en dibine kadar yaşayan biri olarak söyleyebilirim ki lavman alma onun yerine şurup iç bekle daha iyi. Ama şiddetle onerebilecegim tek şey yediklerin kuru olmasın her yemeğine zeytinyağı koy. Kuru kayisi kuru erik burdan arkadaş önermişti sağolsun. Bolca su iç. Bunları yaptığımızda anlık çözüm değil de düzene giren WC olur.

Canım kabizligi en dibine kadar yaşayan biri olarak söyleyebilirim ki lavman alma onun yerine şurup iç bekle daha iyi. Ama şiddetle onerebilecegim tek şey yediklerin kuru olmasın her yemeğine zeytinyağı koy. Kuru kayisi kuru erik burdan arkadaş önermişti sağolsun. Bolca su iç. Bunları yaptığımızda anlık çözüm değil de düzene giren WC olur.
Sorma ben de sen gibiyim, normalde de kabızımdır ama azdı resmen ne yesem içsem fayda etmedi. Duphalac içiyordum artık o da işe yaramıyor. Ne yapacağımı şaşırdım

Kızlar yarın test günüm dualarınızda beni de unutmayın 🙏🏻 inşallah tutmuştur çok heyecanlıyım, bu kadar dayandım direndim doktorum evde kesinlikle test yapma öncesinde kesinlikle test verme dedi bekledim sabrettim bakalım inşallah pozitif alırız. Duygularım çok karışık dualarınızda beni unutmayın nolur, buradaki herkese dualar ettim inşallah pozitifi alır diye içten içe çok sevindim inşallah biz de tadarız o duyguyu🙏🏻😍
Bütün duam seninle canım benim. Allah buraya pozitif yazmayı nasip etsin inşallah 🤭🤭🤭🐣🐣🐣🙏🙏

Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum bilenlere. Ben iki kere opu oldum, ilkinde ikinci adetim iki ay gecikti, zaten transfer olmadım iptal oldu. İkinci sefer toplandı ve ikinci adetim beş gün gecikti hâlâ bekliyorum. Transfer istiyorum ama doktor adet olmazsan gel demişti, ilaç verecek muhtemelen ben ilaç kullanmak istemiyorum, kendi gelsin diyorum, bir yandan da kararsız kalıyorum sizler ne düşünüyorsunuz

Kizlar bugün transfer hariç 2.gunum ama hiç bir belirtim yok . Çift embriyo transferi oldum ama hiç transfer olduğunu bile anlamıyorum. Sadece birden aşırı bir açlık bastırdı bugün ama o da belirti sayılmaz. Benim gibi böyle olan var mı
Canm senden 1 gün önce oldum transferi hiç belirti sanırım daha erken

Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum bilenlere. Ben iki kere opu oldum, ilkinde ikinci adetim iki ay gecikti, zaten transfer olmadım iptal oldu. İkinci sefer toplandı ve ikinci adetim beş gün gecikti hâlâ bekliyorum. Transfer istiyorum ama doktor adet olmazsan gel demişti, ilaç verecek muhtemelen ben ilaç kullanmak istemiyorum, kendi gelsin diyorum, bir yandan da kararsız kalıyorum sizler ne düşünüyorsunuz
Doktoruna teslim ol canim.

X