2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Akıntı olsa bile korkma canım kırmızı ve yoğun olmadığı sürece sıkıntı yok. Kabızlıkta yapmış olabilir şimdi nasılsın
Valla çok zor çıktım tuvalete demin yine bı batma oldu iki defa sadcee şuan iyiyim. Belime çok vuruyor geceleri sadece, doktoruma yazdım gebelikten olabilir kabız dedi ilaç verdi onu alicam

Canım 6+2 deyim pazartesiden beri aktif hatta artmış kahverengi lekelenmem var. Salı keseyi gördüm duramadım dünde gittim doktor kahverengiyse endişe etme olacak o dedi hiç endişelenme çarşamba kalp atışı için çağırdı. Corasprini kesti sadece bide pruloton depot yaptırdı
Dün geceden beri hastanedeyim gece aktif kırmızı kanamam oldu baya oldu hemde lekelenme değil adet kanı gibi korkarak hastaneye gittim çok şükür kese de bebek de sıkıntı görünmedi bir sürü tetkik yapıldı bişey çıkmadı doktor yerleşme kanaması olabilir dedi ama benim bildiğiniz yarım ped kanamam oldu sonra kahverengiye döndü ay kızlar çok korktum ya dedim heralde bebeğim beni bıraktı aranızda böyle bi durum yaşayan var mı

Sonucunuz ne oldu sizi çok merak ediyorum kan verdiniz mi

Benimde kimyasal oldu bu ay evet çok üzücü değerin düştüğünü görmek ama kendini toparlamanı ve pes etmemeni umuyorum ben öyle yapıcam ocakta dinlenip şubatta tekrar transfer olucam

Çok çok üzüldüm keşke tedaviyi bırakmasanız Allahtan ümit kesilmez 10 yıl 20 yıl deneyip sonunda evlat sahibi olanlar var inşallah bırakmazsınız tedaviyi
Kimyasal degerim 3 cikti

Dün geceden beri hastanedeyim gece aktif kırmızı kanamam oldu baya oldu hemde lekelenme değil adet kanı gibi korkarak hastaneye gittim çok şükür kese de bebek de sıkıntı görünmedi bir sürü tetkik yapıldı bişey çıkmadı doktor yerleşme kanaması olabilir dedi ama benim bildiğiniz yarım ped kanamam oldu sonra kahverengiye döndü ay kızlar çok korktum ya dedim heralde bebeğim beni bıraktı aranızda böyle bi durum yaşayan var mı
Allah bebeğini sana bağışlamış şükür , çok geçmiş olsun canım.

• Beğen
Reactions: fsh
Bugun 9. Günüm yine evde test yaptım ve koskocaman tek çizgi. Sanırım bu kezde olmadı. Olsaydı çıkardı diye düşünüyorum. Olanların hep çıkmış burda okuduklarımda. Neyse ya nasip

Ben yaşamıştım keseyi gördüğüm günün gecesinde kırmızı taze kan akmıştı sabahına direk doktoruma gittik elhamdülillah bebekte kesede problem yoktu ama rahimde 1 cm lik kanama olmuş istirahat verdi bide 3 günde bir 3 defa progestan dex vuruluyorum kalçadan şuan kahverengi akıyor arada yarında kontrolüm var inşallah kalp atışını duyacağızzz 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍😍🥹🥹

Ben yaşamıştım keseyi gördüğüm günün gecesinde kırmızı taze kan akmıştı sabahına direk doktoruma gittik elhamdülillah bebekte kesede problem yoktu ama rahimde 1 cm lik kanama olmuş istirahat verdi bide 3 günde bir 3 defa progestan dex vuruluyorum kalçadan şuan kahverengi akıyor arada yarında kontrolüm var inşallah kalp atışını duyacağızzz 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍😍🥹🥹
Ne kadar kanamanız olmuştu benim bildiğim 7-8 peçete kirletecek kadar çoktu o yüzden çok korktum şuan benim de kahverengi akıntıya döndü inşallah güzel haber alırsınız 🙏bende iyi hissedince bu hafta içi gideceğim

Canim bende bugun 10. Gunumdeyim. Dunden bu yana kahverengi akintim var. Aklim cikiyor bisey olacak diye. Insallah normal bir durumdur. Yarin doktora gidecegim test ve kontrol icin. Bebeklerimiz hayirlisiyla gelsin insaallah🙏🙏

Kizlar bugün transfer hariç 2.gunum ama hiç bir belirtim yok . Çift embriyo transferi oldum ama hiç transfer olduğunu bile anlamıyorum. Sadece birden aşırı bir açlık bastırdı bugün ama o da belirti sayılmaz. Benim gibi böyle olan var mı

Canim bende bugun 10. Gunumdeyim. Dunden bu yana kahverengi akintim var. Aklim cikiyor bisey olacak diye. Insallah normal bir durumdur. Yarin doktora gidecegim test ve kontrol icin. Bebeklerimiz hayirlisiyla gelsin insaallah🙏🙏
Kahverengiden korkma benim aktif bi kırmızı kandı o yüzden çok korktum çok şükür kese de bebek de iyiydi

Darısı başımıza inşallah çok sevindim kaç hücreliydi bir de benim düşük amh sizinde öylemiydi
Amin canım inşallah 🤲
Kaç hücreliydi bilmiyorum sormadım da sadece iyi kalitede bir embriyo dedi bende nasip dedim ilki 5. Gündü 4ba kalitedeydi tutmayınca 2. Sinde hiç sormadım bende polikistik over vardı canım

X