2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende aşılama da çok sıkışıktm ve bu beni çok olumsuz etkiledi. Hemen tuvalete gitmeme de eşim izin vermedi. Ağlamıştım. Stres olmuştum altıma yaparım diye. O yüzden tutmadı bile diyorum bazen. Bu konu beni çok korkutuyor. Ne yapmalıyız idrara sıkışık şart mı cidden

Ben altıma edecek kadardim

Her doktorun da ayrı bir yorumu var yahu Yok vücut embriyoyla tanıştı, yok rahim dinlensin yok rahim hamile kalma hissini tattı

Canım hiç korkma . İkinci deneyim sana kontrolü sağlayacaktır. Aynı hatayı ben de yaptım ne gerek var o kadar içmeye demiştim. Eşim uyardi da dinlememistim. Arkadaşların dediği gibi abartıya gerek yok boyle çok hafif sıkıştığıni hissetsen su içmeyi bırak. Dediğim gibi altına edecek kadar değil sıkışık olacak kadar içmek gerek. Patlama noktasi değil .

Çok geçmiş olsun. Acaba serum dediniz de ne serumu tam olarak ne için ? Ben de isteyeyim ona göre. Neye bakarak serum veriyorlar acaba ?

Her doktorun da ayrı bir yorumu var yahu Yok vücut embriyoyla tanıştı, yok rahim dinlensin yok rahim hamile kalma hissini tattı
Sorma kuzum çok şükür tattık ama yani ne kadar üzüldüğümü bı Rabbim biliyor birde ben insan çok yıpranıyor bn benim şansım olsa hiç beklemezdim inan bir ay dinlenmek mantıklı ama ocağı keşke beklemeseydim diyorum ama işte izin almam çok zor işten

Çok geçmiş olsun. Acaba serum dediniz de ne serumu tam olarak ne için ? Ben de isteyeyim ona göre. Neye bakarak serum veriyorlar acaba ?
Kuzum intralipit serum bağışıklık güçlendirici benim ilki kimyasal olduğu için doktorum takick önlem amaçlı rahimdeki bazı hücreler.embriyoya saldırıp yok ediyormus benim doktorumda. Kimyasal.olma sebebini buna bağladı çünkü embriyolarim kaliteliydi o yüzden yapicaklar

Mecburiyetten olmuş ama belki de beklemen daha hayırlıdır. O psikolojik yıpranma da etkiliyor vücudu. Ben kendime de çok kızdım, b hcg sonucunu ekranda gördüğümde heyecandan ellerimin kanı çekildi resmen telefonu elime alamadım. Sonra da doktor "değer istediğim seviyede değil maalesef, iki gün sonra tekrar test yapalım" deyince peki deyip kapattım ve kanamam başladı Resmen sarsıyoruz kendimizi. Bir de bunun kese görme telaşı var, kalp atışı var büyüme takibi var. Allah tez zamanda nasip etsin bize de, süreç boyunca da yardımcımız olsun. Bence önümüzdeki transfere kadar hem zihninimizi hem bedenimizi olumlu yönlendirelim, sakinlik ve dinginlikle

Kızla ben tedaviye başladım da büyük ihtimalle 4 Aralık'ta yumurtalarm toplanacak yarın kontrol var. En son 13 tane yumurtam gelişmişti. Büyüklükleri vs doktor iyi demişti. Ben ne zaman transfer olcam dedikçe onlar yumurta toplama günü belli olacak diyor. Çok sabırsızm. Sizin ne zaman belli oldu transfer gününüz

Benim de ikinci denemem kalp atışını alıp sebebini bilmediğim şekilde düşükle sonuçlanmıştı. Ne acıydı kahrolmustum. 7 ay ara verip şimdi üçüncü denemeye girdim . Bu serumu doktoruma bir sorayım. Ne sorsam kendi bildiğini yapıyor. Kansızim dedim ferrum yazdı sadece. Günde 3 defa da onu kullanıyorum. Söylediğin serum belki daha iyi gelir. Ama bilmiyor mu sanki yoksa kendisi verelim sana derdi. Bu serumu kullananlar da çok var ve tabiki doktor tercihi . Rabbim yuzumuzu güldürsün ne diyim

Kesinlikle kuzum bende biraz daha sakinleşmek istiyorum bir kere oldu diye hep olucak değil ya elbet ilerleyecek bir gün evlatlarımız yıkılmak yok yola devam gelişmelerden birbirimizi mutlaka haberdar edelim benimki ocağın sonralarna denk geliyor ne yazikki

Bnim doktorumda kullanmıyor kuzum benim yoğun ısrarlarım üzerine kabul etti bndede vitamin eksikliği.var yoğun derece demir eksikliği yaşıyorum o yüzden vitamin ilacı kullanıcam transfere kadar doktorun yazmıyorsa sağlık ocağına git aile hekimine kan ver ona göre vitaminlerini al transferin ne zman insllah güzel sonuçlar alırsın

Amin amin sagol zaten ben de öyle yapmistim. Demir eksikliği vardı. Aile hekimliği 3 er kutu günde 3 defa almak üzere çözelti verdi. Şimdilik onu kullanıyorum ve hep kulllanmam gerekiyor artık transfer ve sonrasına ne kadar toparlarsa Allah kerim. Hayırlısıyla 9 Aralık'ta transfer var canım.

Ya içime su serptiniz çok teşekkür ederim. Sizin tedavi nasıl sonuçlandı mı yoksa beklemede misiniz. Kaçı dollendi? Kusura bakmayın merak ediyorum bu şekilde sordum ama
22’di döllendi, hepsi 3. güne gelebildi ama 5 tanesi 5-6. güne gidebildi. sonra da genetik test oldu. 2 embriyom kaldı. aralıkta transferim olacak benim de. inşallah hepimiz pozitifi görüp sağlıkla doğum yaparız.

Benim 6 Ocak'a denk gelecek muhtemelen. Olumlu olursa inşallah haber vereceğim, olumsuz olursa moral bozmamak için hemen haber vermem Sonra İnşallah 2024 Eylül anneleri konusuna transfer oluruz

İdrara sıkışık olma durumunu çok abartmayın ben az sıkışık girdim doktorum yeterli dedi yetmezse mesaneyi şişiririz dedi. Hiç şişirilmedi. çıkınca 1 saat yattım rahat şekilde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…