2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
S ShErlok92 9 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
Merhaba arkadaşlar bende yerimi alayım. İnşaallah reglim gecikti olmayı bekliyorum dondurulmuş iki embriyom var regl olur olmaz tedaviye başlayacağız. İnşaallah en geç Aralık son haftası transfer yapilacak. Allah'ım benimle beraber hepinize isteyen herkese tüm azaları tam ve sağlıklı uzun ömürlü evlatları hayırla ve kolaylıkla nasip etsin 🤲 yuvalarimizi şenlendirsin 💐🤲

Merhabaaa herkese, ben de 5 Aralık salı günü transfer olacağım inşallah. Çok heyecanlıyım ilk denemem. Rahim kalınlığı için 12 mm dedi ve bugün progesteron fitil verdi. 12 saatte de bir kullanıcam. Günde 3 tane ilaç içmeye devam bi de aspirin verdi.
Canımmm hoşgeldin🌸 ekledim tabloya 🙏

Ben bugün sordum. 3. Gün 5. Gün ve 6. Gün embriyosu oluyor. Opu günü doktor karar veriyor transfer gününü. Eğer o ay hormonlar olarak rahminiz durumunuz elverişli ise o ay taze transfer oluyor. Ama doktor rahim dinlendirme ve hormonla alakalı bir şey derse sonraki adet günlerine göre gün veriyor. Bu şekilde olduğunu öğrendim.
Fakültelerde mi aynı

Eğer taze transfer olacaksanız ve her hangi bir probleminiz yoksa opu’dan sonraki adetten sonra yumurtlama döneminizde transfer yapılır, eğer embriyolarınız doldurulduysa rahim dinlendirme yapılarak ikinci adetten sonraki yumurtlama döneminizde transfer işlemi yapılır.
Bu kişiye mi bağlı ??

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
S ShErlok92 9 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
Z zxcjkl 5 ARALIK🙏
Merhaba, beni de ekler misiniz transfer 4aralik tek embriyo. Aralik ayı hepimizin sevinç ayı olur inşallah 🤲🤲🤲

Son düzenleme:
Progesteron almaya yeni başladım, benim gibi yeni başlayıp aşırı yorgun hisseden var mı? Acaba onun etkisi mi yoksa hasta mı olucam :KK43:?

Bugün 1 Aralık 🍀 yılın son demleri umarım bize mutluluk getirir ☺️ transferlerimizi peş peşe olacağız 😍 Allah hepimize pozitif sonuçlar almayı nasip etsin 🙏🏻 gün geçtikçe de kalabalıklaşıyoruz inşallah tablomuz hamiş emojileriyle dolacak 🥲☺️ haydi bismillah sonunda aralığa giriş yapıldı ✅ 🙃

Ben bugün transferimi oldum inşallah olumlu ilerler Allah hepinizin gönlüne göre versin 🙏🏻
Nasıl geçti canım ? İyice sıkışık mi aldılar ? WC ye gitmeden ne kadar yattin ? Ben bu sefer çok su icmicem beni bu süreçte en çok etkileyen sıkışıklık. Bir de orası soğuk oluyor daha fena oluyorum ya

X