2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Anladım canım benim kanama olduğu için direk ona baktık tabi önce bebeğe sonra o kanama yerine. Doktorum böyle şeyler olabilir dikkat etmen dinlenmen lazım dedi. Ekstra o tüm herkesin kabusu olan iğneden verdi🥺 Yok bence de yerleşme değildir daha ne kadar yerleşecek😂😂
Normalse eğer çok iyi. Ben haftasonu yoruldum. Kaynanamda sağolsun baya üzdü beni. Misafir fln vardı pazartesi de gereksiz çok yürüdüm. Ondan galiba diyorum artarsa yazacağım doktoruma. Yani bence de yerleşmesi bitmiştir 😅 oksapar mı verdi ben 12 aralıktan beri kullanıyorum 🥲

Normalse eğer çok iyi. Ben haftasonu yoruldum. Kaynanamda sağolsun baya üzdü beni. Misafir fln vardı pazartesi de gereksiz çok yürüdüm. Ondan galiba diyorum artarsa yazacağım doktoruma. Yani bence de yerleşmesi bitmiştir 😅 oksapar mı verdi ben 12 aralıktan beri kullanıyorum 🥲
Normal dedi böyle vakalar oluyor iğneyle destekliyoruz falan dedi ve protesgan verdi kalçadan vurulanı…. Korkutmadı beni dikkat etmen gerekiyor bol bol istirahat et bide ben gerçekten dikkat etmiyordum bide hiç kanama vs olmadığı için. Bana büyük ders oldu şimdi daha dikkatliyimm😂 Bide 3 ay en riskli dönem bu dönemi sağ salim atlatalım inşallah herşey daha güzel olur🤲🏻🤲🏻

Normal dedi böyle vakalar oluyor iğneyle destekliyoruz falan dedi ve protesgan verdi kalçadan vurulanı…. Korkutmadı beni dikkat etmen gerekiyor bol bol istirahat et bide ben gerçekten dikkat etmiyordum bide hiç kanama vs olmadığı için. Bana büyük ders oldu şimdi daha dikkatliyimm😂 Bide 3 ay en riskli dönem bu dönemi sağ salim atlatalım inşallah herşey daha güzel olur🤲🏻🤲🏻
Şuan duphaston protesgan dex folik asit ve protesgan 50 ml kullanıyorum.

Bana da proluton depot yaptı corasprini kesti o kadar. Bende salmıştım ya nolacak sanki diyordum şimdi 1 hafta rapor aldım hemen evde yatıyorum 😅 ay inşallah inşallah

Bana da proluton depot yaptı corasprini kesti o kadar. Bende salmıştım ya nolacak sanki diyordum şimdi 1 hafta rapor aldım hemen evde yatıyorum 😅 ay inşallah inşallah
Aynen coraspirin benimde kesti aman ne biliyim dikkat edelim de gerisi rabbimden inşallah hayırlısıyla sağlıcakla kucağımıza alırız hepimizzz🤲🏻😍❤️

Amin cümlemize Zamlı fiyatla mı başladınız ben ay sonu gideceğim tahlilleri başka yerde yaptırabiliyoruz yani sperm testi rahim filmi geçen ay yaptırmıştık
Ben kasım ayında başladım 2 defa yumurta toplattim benim bende sadece 1 yumurta oluyor ilk yumurtam döllendi 3. Günde donduruldu. 2. Yumurtam döllenmedi malesef. Yani 53 bin liraydi paket biz basladigimizda artı 9600 rahim dinlendirme ücreti ödedik daha sonra 37950 yumurta toplama işlemi için ücret ödedik. Bu ay adet olunca yine gideceğim zamlı fiyattan ama şu an fiyatlar ne oldu bilmiyorum. Ozkan ozdamar hocaya gidiyorum ben. Devlet hastanesinin endokrin bölümünden yaptırdım ben tahlillerimin hepsini ücretsiz.

Iyi aksamlar arkadaslar ben 25 aralikta transfer oldum 5 ocakta test gunum ama duramiyorum merkatan olcem artik gitsem kan versem cikar mi acaba donus yaparmisiniz
Yap canım kesin çıkar ben 28 aralıkda transfer oldum 7 ocak benmde test günm ama dayanamadım bugün 7. Gün verdim bakalm bekliyorum

Yap canım kesin çıkar ben 28 aralıkda transfer oldum 7 ocak benmde test günm ama dayanamadım bugün 7. Gün verdim bakalm bekliyorum
Naptın canım benim de 27 Aralık transfer günü. Cesaret edemiyorum bir türlü belirtim olmayınca hatta bugün regl günümdü haber ver lütfen 🤲🤲 inş olumludur

X