2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim ilk once hayirli olsun.ama malsef vajinal muyane de kan geliyor bi damla bile olsa.dun kadin dogumcu bana da vajinal bakmak istedi ama ben red ettim kani gelirse durdurma skntisi yasayabiliriz oksapar ve corasprin kullandigimiz icin

Canim ilk once hayirli olsun.ama malsef vajinal muyane de kan geliyor bi damla bile olsa.dun kadin dogumcu bana da vajinal bakmak istedi ama ben red ettim kani gelirse durdurma skntisi yasayabiliriz oksapar ve corasprin kullandigimiz icin
Sağol canım bende vajinal baktırmak istemedim ama Bi sıkıntı olmayacağını söyledi.Bende endişeliydim geçen hafta keselerin içini görmemişti içim rahat etsin diye kabul ettim ama pişman oldum.Neyseki çok şükür 2 saati geçti şuan için kanama durumu yok.Rabbim kimsenin emeğini boşa cikartmasin

Adını söyler misin probiyotigin ? SGK karşılıyor mu canım ? Bir de hani transfer sürecine zararı var mı ?
canım garden of life diye bir markanın prenatal olanını kullanıyorum ama türkiye’den almadım ben. sgk karşılamaz muhtemelen
türkiye’de de muadili bir şeyler vardır muhtemelen

ya aşırı saçma ama ben de dün gün içinde uyurken (bıraksan sürekli uyuyacağım) tuvalete gitme ihtiyacı ile uyandıma ama mesanemde çok garip bi baskı ve batma hissiyle. mesaneden rahme bi batma.
muhtemelen her şeyi de buna yoruyoruz ama işte garipti.

Amin canim hayirlisi ile bugunleri atlatalim

gerçekten şu hamilelik belirtileri kadar çıldırtıcı bişi bilmiyorum artık öğrensek de şu psikolojiden kurtulsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…