2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

canım tam olarak 4 gün akşam 5. gün sabah? yani dün, ben de aynısını yaşadım.
progestron fitili durdurdular, coraspini ve kan sulandırıcıyı durdurdular ve prolutex iğneyi ikiye çıkardılar.
dün akşam çok minik bir akıntı daha oldu, şimdi sabah kalkınca durmuştu. zaten ağrım da dindi, hissettim, iyi geldi yaptıkları düzenlemeler.

dün kabızlık vardı, bu sabah o da geçti.

Yerleşmeye çalışıyordur canım. Yüksek ihtimalle. Nasıl kabız olmadınız Allah aşkına bana da söyleyin
canım ben hamileliğe özel bir probiyotik kullanıyorum. bundan önce de normal olanı kullanıyordum. eskiden her hafta kabız olan biri olarak hayatımda kabızlık sorunu kalmadı diyebilirim. antibiyotik kullanımı sonrası özellikle, çok dikkat ediyorum kaliteli bir probiyotik kullanmaya

Bnm 11 Aralık ben daha cuma günü gideceğim bakalm duyabilecek miyiz biraz endişeliyim

Bir kere oldu benim dünde bugünde başka hiç olmadı

canım benimki de değildi. aynen senin gibi yazmasam mı diye düşündüm ama yanlış düşünmüşüm. sen yaz, için rahat etsin
Ben dün gece sol tarafımda bir ağırlık hissettim uykumda dönerken birde göğsüme bir sancı girdi afedersiniz göğüslerim o kadar çok gerildi ki uykudan uyandım sancısına yinede herşeyin hayırlısı diyorum. Belirti midir psikolojikmidir ilaçların etkisi midir yoksa sürekli evdeyim onun etkisi midir bilmiyorum.

Adını söyler misin probiyotigin ? SGK karşılıyor mu canım ? Bir de hani transfer sürecine zararı var mı ?

Ben kan sulandırıcı iğneyi zaten gün aşırı kullanıyorum aspirin içiyorum hergün

Nasıl yani kizlar tarnsfer sonrası normal akıntı olması kötü bir şey mi ? Olursa doktora bildirmek mi lazım ?

Evet canim tup bebek doktorumuz duzenliyor.

Valla kuzum dun kadin dogum doktoru sizinki adete gore degil ne zman transfer oldun kacinci gun embriyosu dedi ona gore hesaplicaz dedi. Interneten hesaplamaya girip blaktst embr.secip hesapladi

Nasıl yani kizlar tarnsfer sonrası normal akıntı olması kötü bir şey mi ? Olursa doktora bildirmek mi lazım ?
Afedersiniz benim akıntım adetten sonra çoktu muayenede doktor da söyleyip hemen beni vagifeme başlattılar sadece fitillerimi transfer olurken ve yumurtalarım toplanırken almadım ve devam da edeceğim doktor bittikçe al dedi ama nereye ne zamana kadar onu bilmiyorum. Protestan fitile yumurta toplama işleminden sonra başlattılar ama

Merhabalar
Bugün kontrolüm vardı çok şükür doktor ikisininde kalp atışlarını duydu.6 haftalık olmuşuz. Önce üstten muayene etti duyamayinca vajinal muayeneye geçti fakat muayene sonrasi çok afedersiniz ultrason aletinin üstünde kan vardı.Daha önce 1 damla kanamam olmuştu bir dahada tekrarlanmadi.Kanama devam ederse hiç vakit kaybetmeden acile başvurun dedi.Kalp atışlarını bile sevinemedim.Oksapar 6000 kullanıyorum acaba onunda etkisi olabilir mi birde 2 gün üst üste çok ev işi yapıp eğilip kalktim

Canım peki oxapar için hangi bölümden rapor çıkarttın
Oksapara rapor cikartmadim onuda yazdirip aldim. Devlette gittigimde soylemistim rapor hakkinda bilgim yok dedi. Pazartesi kendi kadin dogumcuma sorarim oda ssk anlasmali belki o bile cikartabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…