2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Adını söyler misin probiyotigin ? SGK karşılıyor mu canım ? Bir de hani transfer sürecine zararı var mı ?
Cezvede bikaç tane kuru kayısı kaynatıp suyunu iç, kayısıları da ye, rahatlarsın inşallah canım

Test sonucum negatif kendimi çok çaresiz hissediyorum bu sebepten de sayfadan uzaklaşmayı düşündüm başka bir arkadaşa devrettim mesaj atmıştım hepinize çok teşekkür ederim Rabbim gönlünüze göre versin tanımadan çok güzel destek oldunuz desteklerinize teşekkür ediyorum hoşçakalın ❤️
canım çok erken yaptın bence ya. doktorunla konuştun mu? ilaçlarını bırakma bikaç gün daha 😞

Kızlar benim bugün adet sancısı gibi sancım var ama ara ara gelip giden değil sürekli halde 😞

Selamlar bende tüp bebeğe başlayacağım ocagın20 si gibi bahçecici ye ön görüşmeye gideceğiz ben hemen başlamak istiyorum adetim 22 Ocak hangi evrakları hazır bulundurmam lazım test falan istiyorlar mı çok heyecanlıyım bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Kızlar transferin 18.günü hala sol kasığımda ağrı oluyor bazen ani batma şeklinde bazen hafif ağrı şeklinde ama artık olmaması lazım gibi geliyor hala kasık ağrısı devam eden var mı benim gibi ve transferin kaçıncı günündesiniz ediyorsa
Benim de oluyor hemen hemen her gün oluyor transferin 19. Günü bugün.

Sizin kontrolünüz bugündü galiba inşallah kalp atışını duymuşsunuzdur ?
Evet bugündü ama gitmedim. Galiba kötü sonuçtan korkuyorum. Dün kan verdim tekrar onun sonucuna bile bakamıyorum yarın tekrar kan verip öğle karşılaştırınca. Cumartesine randevu aldım. Her namazda dua ediyorum. Psikolojim çok bozuk. Bitek burası iyi geliyor bana.

• Beğen
Reactions: fsh
Evet bugündü ama gitmedim. Galiba kötü sonuçtan korkuyorum. Dün kan verdim tekrar onun sonucuna bile bakamıyorum yarın tekrar kan verip öğle karşılaştırınca. Cumartesine randevu aldım. Her namazda dua ediyorum. Psikolojim çok bozuk. Bitek burası iyi geliyor bana.
Kendinizi kötüye hazırlamayın bence herşey şu zamana kadar iyiye gitmiş hem beta artışlarınızda da sıkıntı yoktu sanırsam keseyi de görmüştünüz belkide şimdi minik minik atıyordur doktor beta vermenizi mi istedi sizin ?

Kendinizi kötüye hazırlamayın bence herşey şu zamana kadar iyiye gitmiş hem beta artışlarınızda da sıkıntı yoktu sanırsam keseyi de görmüştünüz belkide şimdi minik minik atıyordur doktor beta vermenizi mi istedi sizin ?
Doktor istemedi sadece bugün tekrar ultrason demişti. Mm ye göre normal 10 mm di daha. Ama geçen baktiginda bebeği görmemiz gerekirdi dedi.

Kızlar selam, bende 28 Aralıkta transfer oldum, doktorum 5 Ocak cuma kan tahlili vermemi söyledi ama günler geçmek bilmiyor bide transferin 3 üncü günü ağır bi grip oldum daha toplayabilmiş değilim bunun da sonucumu etkilemiş olmasını düşünmek biraz moralimi bozuyor motivasyonum düşüyor. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla pozitif görmeyi nasip etsin inşallah
Test verdiniz mi bende 29aralikda transfer oldum aşırı merak ediyorum

Selam arkadaslar, benimde 2 adet dondurulmus 5. Gun yunurtam vardi. 28 aralikta 2 yumurtayida transfer etti doktorum yasim 37 oldugu icin. Simdi beklemedeyim, henuz bir belirti yok. Cok stresliyim baska yumurtam kalmadigi icin:KK43: okuyan arkadaslarim dua etsin bana🙏
Rabbim yardimiz olsun insallah

Kizlar merhaba.ben de bir aksilik çıkmazsa Ocak ayında transfer olacağım .doktor rahim için kan sulandırıcı aspirin verdi ve hergece yatmadan önce 3adet estrofem ilaç verdi.dun nalim yilbasiydi misafirlikteydik.kan sulandırıcı aspirini da ctim ama estrofem hapını içmeyi unutup icmemisim.simdi moralim çok bozuk.tedavimi etkiler mi bu durum sizce ?
Estrofem önemli ilaç mutlaka doktoruna şöyle bende seninkine benzer yaasadim doktoruma söyledim önemli dedi ve zaman uzadı tarih değişti oyuzden mutlaka şöyle doktoruna alınabilecek önlem varsa alsin

X