2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar öncelikle hepiniz iyi ki varsınız çok teşekkür ediyorum gerçek adını yüzünü kim olduğunu bilmediğim insanlar burda bana dün dua etti iyi dileklerde bulundu ben çok inanıyorum burda ki iyi enerjiye kontrolden çıktım dış gebelik belirtisi yok dedi doktorum alttan ultrasonda 5+1 deyim henüz kese yok görünürde ama doktoruma 5+2 de kese görenler olduğunu söylediğim de şunu söyledi aklı karışanlar varsa diye sizinle de paylaşmak istiyorum. Reglin kaçıncı günü transfer olduğundan tut embriyo kalitesine en önemlisi Beta HCG değerinin yüksekliğine göre kese ve kalp atış tarihleri değişir önemli olan her şeyin yolunda gitmesidir dedi. Tekrar herkese teşekkürler umarım süreç sağlıklı ilerler hepimiz için 🤲🏻
Çok sevindim Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşaAllah🤲🏻 Doktorların söylemleride çok önemli işte zaten çok tedirgin bir süreçteyiz anne adayının ne tür bir duruma düşeceğini düşünmeden pat diye konuşuyorlar. Dış gebelik olabilir demekten ziyade gel bir bakalım deseydi bu kadar kendini yıpratmayacaktın.

Son düzenleme:
Çok sevindim Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşaAllah🤲🏻 Doktorların söylemleride çok önemli işte zaten çok tedirgin bir süreçteyiz anne adayının ne tür bir duruma düşeceğini düşünmeden pat diye konuşuyorlar. Dış gebelik olabilir demekten ziyade gel bir bakalım deseydi bu kadar kendini yıpratmayacaktın.
Kesinlikle doktorlar bizim hassasiyetlerimizi çok düşünmüyorlar bugün soruyor ağrın var mı yok diyorum tamam belirti yokmuş zaten diyor e dün mesajda risk var yazarken bunu da sorsaydın dimi boşa ağlaya ağlaya bir gün geçirdim

çok teşekkür ederim mesajınız için.
4. gün akşamı-5. gün yerleşme kanaması için çok erken diye düşündüm ben, o bozdu moralimi.

kaç gibi çıkar sonucunuz? inşallah çok yüksek çıkar🙏🙏🙏💕
Öğlen çıktı sonucum. Çoğul gebelik yaşanabilirmiş o sebeple bir tık yüksek 😊 Siz ferah tutun içinizi, önemli olan sağlıkla yükselmesi sonucunuzun, asla takilmayın kaç çıktığına vs. 500 lerde olup düşüş yaşanacagı gibi 15 20 çıkıp yükseledebilir. Her şey Allah'tan ümidinizi hep yüksek tutun💜

kan sulandırıcıyı kesmediler mi kuzum? bana onu da kestiler bu hafta için.
benim bel-karın ağrıyor hep ya. adet ağrısı bildiğin.

kan için içinden nasıl geçiyorsa öyle yap🙏 yap 8. gün cesaret edemem sanırım. ama belki 9. sabahtan mı vereceksin?
Canım ben kan sulandırıcı kullanmıyorum zaten yazmıştım fakat klavye düzeltmiş sadece coraspin kullanıyordum iğneler hariç hemen coraspin kestiler.
Transfer günü hariç bugün 7.gun
Yarın kan vermeyi düşünüyorum açıkçası net çıkar diye düşünüyorum ne olacaksa Allahtan sonra yine günümde de veririm

Kızlar öncelikle hepiniz iyi ki varsınız çok teşekkür ediyorum gerçek adını yüzünü kim olduğunu bilmediğim insanlar burda bana dün dua etti iyi dileklerde bulundu ben çok inanıyorum burda ki iyi enerjiye kontrolden çıktım dış gebelik belirtisi yok dedi doktorum alttan ultrasonda 5+1 deyim henüz kese yok görünürde ama doktoruma 5+2 de kese görenler olduğunu söylediğim de şunu söyledi aklı karışanlar varsa diye sizinle de paylaşmak istiyorum. Reglin kaçıncı günü transfer olduğundan tut embriyo kalitesine en önemlisi Beta HCG değerinin yüksekliğine göre kese ve kalp atış tarihleri değişir önemli olan her şeyin yolunda gitmesidir dedi. Tekrar herkese teşekkürler umarım süreç sağlıklı ilerler hepimiz için 🤲🏻
Ya bak ben sana ne dedim dün sana bir şey çıkmayacak demedim mi Rabbim sağlıcakla kucağına alacağın günü de göstersin bak doğmuştu içime boşuna üzülüyorsun diyecektim sana çok şükür Allah’ıma 🤲🏻💓 Rabbim hepimize güzel haberler almamızı nasip etsin hepimize 🤲🏻💓

Öğlen çıktı sonucum. Çoğul gebelik yaşanabilirmiş o sebeple bir tık yüksek 😊 Siz ferah tutun içinizi, önemli olan sağlıkla yükselmesi sonucunuzun, asla takilmayın kaç çıktığına vs. 500 lerde olup düşüş yaşanacagı gibi 15 20 çıkıp yükseledebilir. Her şey Allah'tan ümidinizi hep yüksek tutun💜
yaaa çok sevindim🥰
çift embriyo muydu?

Canım ben kan sulandırıcı kullanmıyorum zaten yazmıştım fakat klavye düzeltmiş sadece coraspin kullanıyordum iğneler hariç hemen coraspin kestiler.
Transfer günü hariç bugün 7.gun
Yarın kan vermeyi düşünüyorum açıkçası net çıkar diye düşünüyorum ne olacaksa Allahtan sonra yine günümde de veririm
anladım
bana fitili de durdurdular. galiba standart prosedür aslında

Ya bak ben sana ne dedim dün sana bir şey çıkmayacak demedim mi Rabbim sağlıcakla kucağına alacağın günü de göstersin bak doğmuştu içime boşuna üzülüyorsun diyecektim sana çok şükür Allah’ıma 🤲🏻💓 Rabbim hepimize güzel haberler almamızı nasip etsin hepimize 🤲🏻💓
İnşaallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza hala korkum geçmedi Beta düzelecek mi artacak mı kese görünecek mi kalp atacak mı hepsi korku oldu dünden sonra bana ama artık bu kadar sıkı takip etmeyeceğim doktor ne derse onu yapacağım ben hep gidip gidip başka yerlerde beta falan baktırdım telaştan çok yanlış insan iyice korkuyor

Çok geçmiş olsun canım. Allah'ım en güzel zamanda sağlıklı hayırlı afiyetli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin canım 🤲 Rabbim gönlüne sabır ferahlık versin. Rabbim bekletiyorsa guzellestiriyordur canım. Hakkında ömründe en güzeli olsun 🤲💐😔
Teşekkür ederim
Ben şubatta transfer isticem kalan embriyoyu
Sen ne zaman düşünüyorsun bi sonrakini
Canım iki 5 ayda 2 kere erken zamanda gebelik bitti kimyasal oldu, 4-5 kan testı verdıkten sonra dahada ınanıyorsun zor oluyor
Bana o zaman soyledıklerınde ınanmazdım ama herseyın zamanı var Allah o zamanda mutlu haberlerı verıyormus
Evet bende inaniyorum herşeyin zamanı var çocuk da bir rızık Allah ne zaman verirse kabulüm vermezse de kabulüm 🙏🏻

Umarım herşey yolunda gider bende bugün kese için gittim çok şükür keseyi gördük 4,5 mm di yolk saç görüntüsünü de gördü 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı benim karından bakıldı

anladım
bana fitili de durdurdular. galiba standart prosedür aslında
Olabilir canım bana fitil de hiç verilmedi bu süreçte transfer öncesi de sonrası da sadece estrofem ve progestan dex ve vitamin kullanıyorum transferden önce başladım hala devam bunlara

İnşaallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza hala korkum geçmedi Beta düzelecek mi artacak mı kese görünecek mi kalp atacak mı hepsi korku oldu dünden sonra bana ama artık bu kadar sıkı takip etmeyeceğim doktor ne derse onu yapacağım ben hep gidip gidip başka yerlerde beta falan baktırdım telaştan çok yanlış insan iyice korkuyor
Çok haklısın belki bende senin gibi yapardım sırf korkudan kalbinin sesini dinle dediğin gibi doktorunu da değiştirme Rabbim nasip edecek darda kaldığında psikolojikmen düştüğünde ise Meryem suresini oku dinle 🙏💓

Yaaaa o kadsr sevindim ki haberini bekliyordum bak sana dedim dış gebelik değil diye çok mutlu oldum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ayyy evet canım yaaa zor geçiyor gibi değil mi yarın daha 7. Günüm bakalım herşeyin hayırlısını Allah daha iyi bilir ama gönül işte istiyor birçok olumsuzluktan sonra Allah ım isteyen herkese nasip etsin güzel topik haberleri inşallah 🤲🤲🤲💙
Evet kesinlikle zaman geçmiyor yat yat iyice hevesle bekliyoruz inşallah hayırlı sonuçlar çıkar canım 🥰🙏

Niye erken oldugunu dusunuyorsunuz ki benim transeferin 2.gunu lekelenmem olmustu
ya canım ne bileyim, herkes en az 1 hafta sonra görmüş yerleşme kanamasını. hiç görmedim 4. gün-5. gün kahverengi lekelenmem oldu ve sonrasında pozitif çıktı diyen.

2. gün dahi olabiliyor mu yerleşme gerçekten? çok teşekkür ederim bilgi için. nasıl gidiyor şu an senin?

Olabilir canım bana fitil de hiç verilmedi bu süreçte transfer öncesi de sonrası da sadece estrofem ve progestan dex ve vitamin kullanıyorum transferden önce başladım hala devam bunlara
bu kısım bende de aynı. progestan dex’i 2’ye çıkardılar.

estrofem kaç tane alıyorsun? ben 2-2-2 şeklinde 6 tane toplam

X