2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım iyiyim sen nasılsın açıkçası bende de pek bi belirtim yok iğnemi oldum şimdi carsamba 8.gun yapmayı düşünüyorum bende inşallah hayırlı haberlerle gelmek nasip olur korkuyorum biraz da
Benimde bu Bi kaç gun strestenmi ne biraz modum yok inşallah yarın test yaptığım zamn pozitifi gordum mesajı atarım ertesi günde sen atarsın inşallah

Selam canım şuan transferimin 5. Günü ayrıca 4 bc tutunan 5bc tutunan çok var ve benim genetikten 5aa ve 5bc embriyomdan 5 bc sağlıklı geldi ve transfer edildi bu Allah ın işi o nedenle denemek istersen demeyebilirsin bilemezsin

Benimde bu Bi kaç gun strestenmi ne biraz modum yok inşallah yarın test yaptığım zamn pozitifi gordum mesajı atarım ertesi günde sen atarsın inşallah
Benimde 5. Günüm transferimin belirtim ise yok anlamıyorum değilde olan belirtiler var sadece göğüs şişkinliği hatta karın ağrım yok öyle arada çok hafif belli belirsiz gaz gibi yatınca geçiyor ama inşallah bebeğimiz bizimledir

İnşallah hayırlısıyla tutar ya haber verirsin bizede içim rahatlıyo böle duyunca

Amin canm inşallah dayanamayıp hastaneye gidiyorum inşallah iyi haberle dönerim çok dua edin kızlar bana
Canım benim en azından icin rahatlat en iyisini yapıyorsun dualarımız seninle ama mutlaka haber ver bize bir şey olmayacak merak etme gerçekten bak içime doğdu

İnşAllah Benimde hiç modum yok arada ağlıyorum falan Rabbim gözyaşlarımızı mutluluktan akıtsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…