2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim tatlım
Devamını yazamadım canım, benım ilk iki poztıfte dusuk basladı hızla yukseldı ama gıtmedı sonuna.
Benım doktorum derki ilk değer çok önemli. 100 ler de görelim de rahat nefes alalım diyor benimde yarın test günüm

Tabi az değer ile başlayıp devam edenler var. Ama istatistik olarak 70 üzerinden baslayanlarda canlı doğum oranı %80 lerdeymiş

kaçıncı gün testi 70 üzeri olmalıymış canım?

Kızlar 30 unda verdiğim 502 çıkmıştı şimdi 822 çıktı iki katına çıkmıyor Beta ne olacak böyle anlamıyorum ben. Beta artışı %65 en fazla. Kimyasal mıdır ?

Umarım sende çok çok çok iyi sonuçlar alırsın canım benim dualarım umutla bekleyen herkese

Kızlar enox ve progestan iğneyi aynı anda üst üste vurulmak zararlı mı olur nasıl oldunuz siz:/

Demeyin öyle değerinize bence gayet iyi keşke benim de öyle olsaydı 9. Gün 32ydi . Çok şükür değerim sağlıklı bi şekilde arttı en son 1025 i gördüm kese için gideceğim Salı günü
Benim şimdi 7. Gün yok çıktı 12. Gün kan ver dedi doktor çok erken onu bekliyorum. Normalde bitane çocuğum var oda tüp benek ilkinde tuttu ama bakalım bu napacak tutunacak mı

İnşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur ben de korkuyorum kalp atışı olmasın ama bi noktada şu da var en azından embriyo tutunmaya çalışıyor doktorlar için bu da iyi bir kriter

İnşallah öyledir kızlar dualarınıza talibim. Adet görecek gibi değilim ama ne bileyim benimkiler orta kaliteydi.
Vallaha şu kalite işine pek takılma benim bu embriyom en kötü kaliteydi . Bundan öncekiler hep iyi kalite ve orta kaliteydi . Hiç biri tutunmadı bu tutundu . Ben kalite olayına asla güvenmiyorum 2 cc ile hamile kalıp ikiz doğuran okudu bu gözler

Allah kızını sana bağışlasın canım çok şükürki gidip sarılıp koklayabileceğin bir kızın var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…